Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Może niespodzianką było jej ''Dziękuję'' po Polsku :P
"Dziękuję bardzo" powiedziała już we wtorek, i to o wiele głośniej i - szukam odpowiedniego słowa... - śmielej, niż dziś.

Bardzo piękna jest ta Kaloamira, czy jak jej tam, która reprezentuje Grecję, a także reprezentantka Ukrainy i Armenii. :red: :lol2:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Eurowizja

Post autor: qmate »

Hehe i co? Mamy ostatnie miejsce, razem z Wlk. Brytanią i Niemcami. Porażka na całej linii, a ja tak wierzyłem w Isis... Wniosek mój taki, aby olać cały ten konkurs, to jest bez sensu i tak zwycięscy Eurowizji nie robią Europejskiej kariery, w sumie nie wiem co daje taki konkurs, chyba... nic. A poziom tego widowiska jest bardzo niski...
Ostatnio zmieniony niedziela 25 maja 2008, 00:12 przez qmate, łącznie zmieniany 1 raz.
//////////
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

Totalna porażka. Absolutnie nie myślałem, że wygramy, ale liczyłem na dobre miejsce - przynajmniej w pierwszej 10-tce. Szkoda, wielka szkoda.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Eurowizja

Post autor: Martin »

Wielkie rozczarowanie... Ostatnie miejsce ex aequo z Niemcami i Wielką Brytanią... :hmm:

Teraz co Polska powinna zrobić? Wziąć przykład z Włoch (czytaj - wycofać się z Eurowizji definitywnie :x ). Z powodu wiadomego - upolitycznienia konkursu. :]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Eurowizja

Post autor: qmate »

A ja nie odczuwam w sumie żadnych, Żadnych emocji, bardziej widowiskowy jest dla mnie chociażby jakiś polski festiwal niż ta Eurowizja... Nic komu po tym, za tydzień nikt nie będzie pamiętał tej piosenki. Ale ludzie mnie rozczarowują, głosują jak po sympatii idzie, państwa byłego ZSRR na Rosję i siebie wzajemnie, Bałkany na siebie, Skandynawia na siebie... Ha, nawet Polska jedyne 14 punktów dostała od Wlk. Brytanii (4) i Irlandii (10), dlaczego? Bo sporo tam rodaków.

Ale Isis mnie nie zawiodła, zaśpiewała ładnie.

Tak, idźmy za przykładem Włoch i skończmy jeździć na to przedstawienie.
//////////
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Eurowizja

Post autor: Marcin »

Ten wynik przerósł wszystkie moje najśmielsze oczekiwania. Szczególnie, że błazeńska Hiszpania nas wyprzedziła. :| Ale wczoraj znów okazało się, że głosowanie odbywa się poprzez sympatie uwarunkowane położeniem geopolitycznym. Chociaż... sąsiedzi nawet punktem nas nie uraczyli...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: piotrek888 »

Takie konkursy jak Eurowizja pokazują właśnie jak Polska postrzegana na świecie. Isis nie tak już źle śpiewała, ale beknęła za wydarzenia i stosunki polityczne naszego kraju. Tak właśnie jest my wszystkim liżemy cztery litery a oni jak zwykle się na nas wypinają
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

Wszyscy piszą o tym geograficzno-politycznym aspekcie w głosowaniu, ale tak nie było. Przynajmniej w przypadku Polski. Dlaczego nie dostaliśmy ani jednego punktu od Ukraińców, którzy - podobno - darzą nas taką sympatią, i z którymi - co jeszcze bardziej umacnia nasze więzi - mamy organizować Euro 2012? Albo od Gruzji, dla której Polska jest jednym z najważniejszych partnerów politycznych, i gdzie bardzo dużo mówi się o naszym kraju? Bardzo dziwne to wszystko jest.

Powiedzmy sobie szczerze, piosenka Isis była dość dobra, ale - jak widać po tym konkursie - Europa oczekuje czegoś innego. Właśnie czegoś takiego, co zaprezentowała Rosja, a także - w nieco innym stylu - Grecja, Ukraina i Armenia. Na polskim rynku (chyba) nie ma nikogo takiego. Przychodzi mi do głowy jedna osoba - równie piękna jak reprezentantki m.in. Grecji i Armenii - ale nie powiem o kogo mi chodzi, bo zapewne zostanę wyśmiany. Doda też raczej nie miałaby szans w takim konkursie - ma zupełnie inne piosenki. Ale przynajmniej jest znana w niektórych krajach Europy. Tatiana Okupnik - ostatnio ma coraz lepsze piosenki, ale też jest to nieco inny styl niż te, które cieszyły największą popularnością na tegorocznej Eurowizji.

Chyba rzeczywiście pomysł z wycofaniem się byłby najlepszy. I to też dlatego, że nie ma nas po prostu kto reprezentować. No, chyba, że w ciągu najbliższego roku jakaś Amerykanka, czy inna Kanadyjka, zorientuje się, że ma polskie korzenie i zdecyduje się na karierę w Polsce. Np. taka Kalomoira.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Eurowizja

Post autor: Isadora »

Zapewne miałeś na uwadze Nataszę Urbańską, która dostała właśnie prezent na otarcie łez w postaci miejsca Isis, kto wie, może Jej bardziej by się powiodło :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

Nie, nie Nataszę. ;)

Natasza ma piękne walory :D , ale jej piosenki są dość słabe. Nie porwałyby tłumów na Eurowizji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Eurowizja

Post autor: Adrian ;P »

Przynajmniej dostaliśmy się do finału, w którym Polska nie była przez 3 lata... Może właśnie za rok znajdziemy kogoś takiego jak reprezentanci Rosjii. W końcu jeszcze rok temu o Isis Gee w Polsce nikt nie słyszał :)
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Eurowizja

Post autor: lukasz000 »

Głosowania się co roku prwie powtarzają. jest kilka państw , które faktycznie głosuje na piosenkę i co roku głosują na kogoś innego , ale w większość można było przewidzieć głosowanie.
Najlepszym sposobem ograniczenia takiego głosowania byłoby to aby w czasie realizacj konkursu nie informować widzów , która piosenka jest z jakiego kraju , a posługiwać się jedynie numerami uczestników, do czasu zakończenia głosowania telefonicznego. To napewnoby ograniczyło takie głosowanie jak teraz.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Eurowizja

Post autor: adner »

Za to ja wiem, o kogo mu chodzi, o Marinę :P W sumie jej nie lubię, ale może to nie jest taki zły pomysł - głosy bloku wschodniego gwarantowane XD
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Eurowizja

Post autor: Adrian ;P »

Polska zdobyła dziką kartę w półfinale! Jednak gdybyśmy jej nie dostali i tak weslzibyśmy do finału z 10 miejscem:

Amerykańska wokalistka zdobyła 42 punkty (na tę sumę złożyła się dwunastka od Irlandii, 10 pkt od San Marino, 5 pkt od Niemiec, po 3 od Hiszpanii, Azerbejdżanu i Rosji, po 2 pkt od Norwegii i Rumunii oraz po 1 pkt od Armenii i Grecji).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

adner pisze:Za to ja wiem, o kogo mu chodzi, o Marinę :P W sumie jej nie lubię, ale może to nie jest taki zły pomysł - głosy bloku wschodniego gwarantowane XD
Zgadłeś. :> :D

Zresztą posłuchajcie :arrow: http://www.wrzuta.pl/audio/nXVWkEExqc/m ... e_charming
Do tego ta uroda... :red: :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości