Katarzyna Łastowiecka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

WÂątpiĂŞ. Jak na razie widaĂŚ ja tylko w E-lifie. W koĂącu musi siĂŞ zajmowaĂŚ dzieciakiem :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Dziœ, po-ktoœ liczy³ jak d³ugiej- nieobecnoœci Katarzyna £astowiecka w serwisach ekonomicznych. Ze stacj¹ od pocz¹tku istnienia stacji. Pierwsza -g³ówna prowadz¹ca- serwisy ekonomiczne, póŸniej BILANS g³ówny, ostatnio by³a na urlopie macierzyùœkim, chyba ponad rok.
Od poÂłowy roku przygotowuje i prowadzi magazyn o nowych technologiach usprawniajÂących Âżycie
E-LIFE
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Witam,
mam prosbe do Pani Kasi, aby w trakcie gdy np. Pan Damian (lub inni) komentuje jakes fakty ekonomiczne nie wcinala sie w pol zdania. Bardzo nieladnie to wyglada, i do tego nie wiadomo kto co mowi!

Pozdrawiam
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

...ale powiaÂło chÂłodem :shock:
ChcĂŞ powiedzieĂŚ,Âże "e-life" jest Âświetnie zrobiony i dobrze prowadzony.Jest w nim szczegĂłlnie ciekawe,gdy ludzie zgadujÂą,kiedy dany produkt zostaÂł wprowadzony na rynek,moÂżna siĂŞ teÂż nieÂźle zdziwiĂŚ.PotĂŞga technologii jest nieobliczalna. 8)

[ Dodano: PiÂą Sie 18, 2006 9:30 pm ]
ÂŁastowiecka zaczyna przejmowaĂŚ modĂŞ bluzek z koÂłnierzykami z bardzo nisko zapinanymi guzikami.No i ten dzisiejszy biaÂły Âżakiet w subtelne paseczki.HMMMMM :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś Kasia strzeliÂła fajnÂą gafĂŞ :devil:
MĂłwiÂąc o pomysÂłach Romana Kluski
-powiedziaÂła Âże przed nami "gÂłupia droga"-poprawiÂła siĂŞ i powiedziaÂła dÂługa droga-Âżeby czasem ta pomyÂłka nie okazaÂła siĂŞ prorocza :spiewa:
mo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 24 sie 2007, 14:41

Post autor: mo »

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

LubiĂŞ, gdy Katarzyna ÂŁastowiecka prowadzi serwisy ekonomiczne :)
Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja rĂłwnieÂż uwielbiam KasiĂŞ, ale ÂżaÂłujĂŞ, Âże jest jej tak maÂło w TVN CNBC Biznes...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie mam dostĂŞpu do TVN CNBC Biznes i nie wiem jak tam jest czĂŞsto, ale w TVN24 - w miarĂŞ czĂŞsto :)
Obrazek Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: sybic »

Kasia tym razem po tej drugiej stronie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: Marcin »

A o co chodziło?
I właściwie co się dzieje z Kasią Łastowiecką?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: sybic »

Jej 4 letnia (ale ten czas leci) córka ma A/H1N1 i zdaje się nikt nie chciał się tym należycie zająć. Nawet nie wiem dokładnie, bo bardziej skupiłem się na samej Kasi, niż tym co mówi.
A Kasia... ile wspomnień. E-life, potem Progr@am... To były wspaniałe lata dla TVN24. Przy tej okazji wspomnę, że teraz TVN24 chyba się stacza...
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: Jacek-t »

Występowała jako mama córki z podejrzeniem grypy A H1/N1, która żaliła się że lekarz w szpitalu zakaźnym nie chciał przeprowadzić testu na obecność wirusa. Przy okazji dość kontrowersyjne były ujęcia dokumentacji medycznej, które widać było w materiale, bo z jednego z nich można było odczytać dokładny adres zamieszania Pani Katarzyny (formalnie był to adres zamieszkania jej 4 letniej córki).

Katarzyna Łastowiecka jest obecnie partnerem (czyli współwłaścicielem) firmy Kancelaria PR zajmującej się doradztwem w zakresie Public relations i Investor relations. Dwoma pozostałymi partnerami tej firmy są inni byli dziennikarze redakcji ekonomicznej TVN Marek Sokół i Damian Kuraś. Adres strony internetowej kancelarii to: http://www.kancelariapr.pl/index1.php.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: ~ »

Akurat udało mi się, że oglądałem to PzP. Na początku nie skojarzyłem, ale patrzę na belkę a tu Katarzyna Łastowiecka :D.
Jacek-t pisze:Przy okazji dość kontrowersyjne były ujęcia dokumentacji medycznej, które widać było w materiale, bo z jednego z nich można było odczytać dokładny adres zamieszania Pani Katarzyny (formalnie był to adres zamieszkania jej 4 letniej córki).
Też to zauważyłem. Pewnie się jakiemuś montażyście dostanie za to - i to słusznie. Chyba nikt by nie chciał żeby jego adres zamieszkania był widoczny w ogólnopolskiej telewizji.
Jacek-t pisze:Katarzyna Łastowiecka jest obecnie partnerem (czyli współwłaścicielem) firmy Kancelaria PR zajmującej się doradztwem w zakresie Public relations i Investor relations. Dwoma pozostałymi partnerami tej firmy są inni byli dziennikarze redakcji ekonomicznej TVN Marek Sokół i Damian Kuraś. Adres strony internetowej kancelarii to: http://www.kancelariapr.pl/index1.php.
To jest chyba zła informacja. Sokół i Kuraś odeszli z TVN24 właśnie dlatego, że założyli tą firmę. Razem z nimi pracuje pani Kasia więc pewnie i ona nie wróci już do TVN24 :( :(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Łastowiecka

Post autor: epsztajnek »

~ pisze:Na początku nie skojarzyłem,
Jak można nie skojarzyć tej buzi ? :aniol: Ja skojarzyłem jeszcze w czasie zapowiedzi :lol2:
To jest chyba zła informacja.
W którym miejscu informacja od @Jacka różni się od podanej przez ciebie ? :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości