Rozpadanie się załóg dzienników

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Rozpadanie siê za³óg dzienników

Post autor: Marcin »

Wydaje siĂŞ, Âże rozpada siĂŞ zaÂłoga FaktĂłw. OdszedÂł Lis, Sobieniwski, MachaÂła, teraz Kajdanowicz, Kunica, Fakt mĂłwiÂł jeszcze o Sianeckim i Sekielskim... MĂłwi siĂŞ o niskiej pozycji Anity.

Tymczasem Âźle pod tym wzglĂŞdem dzieje siĂŞ rĂłwnieÂż w innych stacjach.
Z Polsatu odeszli Dorota Gawryluk i ÂŁukasz SÂłapek. W zamian za Gawryluk dano moim zdaniem automata, jakim jest Hania Smokttunowicz, ktĂłra szybciej mĂłwi, niÂż myÂśli.

Jeszcze gorzej jest tymczasem w TVP. W ubieg³ym roku z Wiadomoœciami po¿egna³a siê znakomita Jolanta Pieùkowska. Zamiast niej pojawi³a siê automatyczna Dorota Wysocka-Schnepf. Wkrtótce do³¹czy do zespo³u kolejna osoba, wua¿ana przez wielu za automata - Grzegorz Kajdanowicz. Danuta Holecka rónie¿ rozsta³a siê z Wiadomoœciami dla niszowego Kuriera. To i tak chyba gorzej, ni¿ Anita Werner. Ta ma 3godzinne poranki w TVN24 i Fakty o 16:45.
Z TVP odszedÂła rĂłwnieÂż Katarzyna Kolenda-Zaleska, Krystyna CzubĂłwna.


Nie zgadzam siĂŞ wiĂŞc z zarzutami, Âże TVN nie potrafi utrzymaĂŚ i dobrze traktowaĂŚ prezenterĂłw programĂłw informacyjnych, bo gdzie indziej nie jest inaczej. Tak wiĂŞc teksty typu "Fakty" siĂŞ rozpadÂły sÂą bez sensu. BO do tej pory nie rozpadÂły siĂŞ pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści ani WiadomoÂści, ani Fakty i tak nie bĂŞdzie.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

[OT]

pablo_xl od jakiegoÂś czasu zauwaÂżam Twoje gÂłupie posty nic nie wnoszÂące do tematu i sÂą one najczĂŞÂściej 1-2 wyrazowe.. moja rada: jak nie masz nic do powiedzenia to nie mĂłw i nie nabijaj postĂłw ÂżebyÂś nie byÂł zaskoczony Âże ktĂłregoÂś dnia wejdziesz na forum i ujrzysz taki tekÂścik:
ZostaÂłeÂś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj siĂŞ z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji
.

[/OT]
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tymczasem Âźle pod tym wzglĂŞdem dzieje siĂŞ rĂłwnieÂż w innych stacjach.
Z Polsatu odszedli Dorota Gawryluk i ÂŁukasz SÂłapek. W zamian za Gawryluk dano moim zdaniem automata, jakim jest Hania Smokttunowicz, ktĂłra szybciej mĂłwi, niÂż myÂśli
Z Polsatu odeszÂła jeszcze jedna taka, byÂła reporterkÂą i prowadzÂącÂą Informacje, teraz siedzi w Wiadomosciach i ukrywa twarz za serwisem zagranicznym, tylko nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ jak sie nazywa, taka Ciocia Bogusia z wyglÂądu, co ciagle fryzurĂŞ i kolor wÂłosĂłw zmieniaÂła <nie pytajcie czemu Ciocia Bogusia, tak mi sie zawsze kojarzyÂła :? >

PS. przypomniaÂło mi siĂŞ, Ciocia Bogusia nazywa siĂŞ naprawdĂŞ Urszula Rzepczak :] -->
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

PS. przypomniaÂło mi siĂŞ, Ciocia Bogusia nazywa siĂŞ naprawdĂŞ Urszula Rzepczak
:brawo: nic dodac nic uj¹Ì :D

Ehh poprostu we wszystkich zaÂłogach Âźle siĂŞ dzieje ale weÂź pod uwage Âże nigdzie tylu samo nie odeszÂło WaramoÂści - PieĂąkowska Wydarzenia - Gawryluk
TVN - Grzegorz Kajdanowicz Kunica Sobieniowski MachaÂła Anders a teraz jeszcze 2 Tomki :D:D
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze:a teraz jeszcze 2 Tomki :D:D
Siano byÂł w FAKTACH a Seki w TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I bardzo dobrze :):)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

podobno to plotka Âże niby oni rozwaÂżaja odejscie jest piramidalnie zmyÂślona przez redakcje Faktu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:
PS. przypomniaÂło mi siĂŞ, Ciocia Bogusia nazywa siĂŞ naprawdĂŞ Urszula Rzepczak
:brawo: nic dodac nic uj¹Ì :D

Ehh poprostu we wszystkich zaÂłogach Âźle siĂŞ dzieje ale weÂź pod uwage Âże nigdzie tylu samo nie odeszÂło WaramoÂści - PieĂąkowska Wydarzenia - Gawryluk
TVN - Grzegorz Kajdanowicz Kunica Sobieniowski MachaÂła Anders a teraz jeszcze 2 Tomki :D:D
CzyÂżby? Przeczytaj jeszcze raz mĂłj pierwszy post. Nie tylko PieĂąkowska i Garyluk.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tobi pisze:podobno to plotka Âże niby oni rozwaÂżaja odejscie jest piramidalnie zmyÂślona przez redakcje Faktu.
z tego wÂłaÂśnie sÂłynie Fakt :/ :/
Kliszewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 18:26

Post autor: Kliszewicz »

To ze przechodza to normalne i zdrowe. A ze przechodza dla pieniedzy? Przynajmniej nie sa obludni - i nie gadaja o ideach tylko o kasie. Inna sprawa - ile sa naprawde warci.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tyle sie sÂłyszy, od dziennikarzy w wywiadach sÂłowa typu "moja redakcja jest dla mnie jak rodzina" i co raz trudniej mi w to uwierzyĂŚ, patrzÂąc na to jak dziennikarze odchodzÂą za kasÂą (przypadek Kunicy) bo Gawryluk jeszczĂŞ zrozumiem ona odeszÂła bo niezgadzaÂła siĂŞ z Lisem. ChociaÂż z drugiej strony widaĂŚ, Âże niektĂłre redakcje potrafiÂą siĂŞ zjednoczyĂŚ, chodzby przypomnieĂŚ to co dziaÂło siĂŞ w TVN i TVN24 zaraz po Âśmierci Marcina PawÂłowskiego. Specjalne "Przeswietlenie" nadawane po specjalnie skrĂłconym "Magazynie 24 godziny", P{uste miejsce W FAKT-ch na koniec programu, dzienniakzre, ktĂłrzy przyszli na pogrzeb i msze ÂświĂŞtom itp. Nawed "WiadomoÂści" zrobiÂły materiaÂł, ktĂłry trzeba przyznac byÂł piĂŞkny.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości