[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Mamy cię!

Post autor: Camilo »

Jeśli prowadzącym ma nie być Majewski, to pewnie będzie to Prokop. Mocno zdziwiłbym się, gdyby postawili na kogoś innego.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mamy cię!

Post autor: felek »

No i ramóweczka pięknie nam się zamyka niedzielą z 'Mamy Cię' i serialem Brodzik ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mamy cię!

Post autor: prze_kw »

Jestem absolutnie zaskoczony tą decyzją - jest to jedno z najlepszych posunięć Miszczaka od lat. Dobrze, że Polsat im formatu nie podkupił :D Liczę na wkręconą Magdę Gessler :D

Co do prowadzącego - bardzo dobrze, że nie chcą powrotu Majewskiego, natomiast jedyną osobą która udźwignie ten format jest Marcin Prokop i to on powinien poprowadzić nowe "Mamy Cię!".
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Na razie pamiętajmy, że to niepotwierdzona informacja.

Fakt faktem, że format ponad dekadę temu był świetny - i co tu widać - ma wiernych fanów, ale do tego ruchu podchodziłbym z dużą ostrożnością. 10 lat w rozrywce - tym bardziej telewizyjnej - to lata świetlne i miałbym wątpliwości, czy format znów zdobędzie nowych widzów. Poza tym - nie mam nic do Prokopa, ale format zbyt bardzo mi się kojarzy z Majewskim, a nie sądzę, by współgospodarz "Mam Talent!" i "Dzień dobry TVN" dorównał pod tym względem Majewskiemu.

Choć na pewno to lepiej, jak mielibyśmy zobaczyć kolejną edycję m. in. "Surowych rodziców". ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mamy cię!

Post autor: prze_kw »

Niby 10 lat to ogromna różnica w świecie telewizji, ale sama formuła programu jest ponadczasowa - zresztą w newsie Afterparty była informacja, że program będzie miał nieco inną formułę.

Co do Majewskiego - Szymon był najlepszym showmanem za czasów właśnie "Mamy Cię!" i pierwszych edycji "SMS" - teraz, oglądając jego filmy na YouTube, widzę podstarzałego, sfrustrowanego satyryka.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Akurat wydaje mi się, że Majewski poza TVN-em już swoimi działaniami i na YT, i na FB nieźle się wyrobił. Żarty wydają mi się naprawdę dość inteligentne i przemyślane (szczególnie dwa ostatnie filmy, w których świetnie jedzie po programie "Splash!"). Najgorszy okres, czyli 2010-2012, ma raczej za sobą. Fakt, że wydaje się postarzały i sfrustrowany, ale widocznie to jego taki styl. Z całym szacunkiem do Prokopa (w "MT!" robi z Hołownią genialną robotę), ale on w stosunku do Majewskiego wydaje mi się zachowywać trochę... sztywniacko.

Fakt, że formuła - może i wykorzystywana była już na przestrzeni kilkudziesięciu lat wiele razy (kilka lat wcześniej - przed emisją "Mamy Cię!" podobny program na dawnym RTL7 prowadził Jarosław Burdek), ale chyba nie tak, jak np. "Taniec z Gwiazdami", a na pewno nie jest to specjalnie odkrywcze. Z innej strony - ma się wrażenie, że w rozrywce wszystko już było, a nowe innowacyjne pomysły są bardzo drogie - wraca się więc do sprawdzonych rozwiązań. A jeśli się już potwierdzi niedzielne pasmo, to już program na starcie może mieć bardzo duży problem z "Ranczem", który po raz kolejny będzie pewniakiem, ale wcale to nie znaczy pewną śmierć w tym starciu. Zresztą pożyjemy, zobaczymy. :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mamy cię!

Post autor: prze_kw »

Trzeciak pisze:kilka lat wcześniej - przed emisją "Mamy Cię!" podobny program na dawnym RTL7 prowadził Jarosław Burdek
Program nazywał się "Zwariowana kamera", a gospodarzem nie był J. Burdek, a Jarek Budnik. :)
Liczą się tylko Fakty.
Fantvn
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: środa 18 sty 2012, 18:47

Re: Mamy cię!

Post autor: Fantvn »

Prokop w tym programie? Prokop to ... i ...!
Ostatnio zmieniony niedziela 01 lut 2015, 10:27 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wulgarna obraza Marcina Prokopa.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mamy cię!

Post autor: adik1148 »

To co dzisiaj działo się w DDTVN chyba tylko potwierdza Prokopa jako prowadzącego Mamy Cię! :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mamy cię!

Post autor: Greg Haus »

tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mamy cię!

Post autor: tomalapt »

Bardziej o to: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 56697.html

W związku z udziałem w "Mamy Cię!" prawdopodobny jest jego krótki urlop w DDTVN. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Mamy cię!

Post autor: michal_borkowski »

To jeśli chwilowe (bo w trakcie nagrań Mamy Cię!) zastępstwo i programy z Dorotą Wellman przejmie Robert Kantereit, ciekawe kto poprowadzi program z Anną Kalczyńską? Marcin Meller? Bo chyba nie Węglarczyk...
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze: W związku z udziałem w "Mamy Cię!" prawdopodobny jest jego krótki urlop w DDTVN. ;)
A to dlaczego? Filip Chajzer będzie prowadził "Małych Gigantów" - i jak zapowiadał - jego materiały wciąż będą się pojawiać w programie "Dzień dobry TVN". Zresztą, gdy Prokop prowadził oprócz "Mam Talent!" także "Milion w minutę" - to też specjalnie jego praca nie była przerywana.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mamy cię!

Post autor: prze_kw »

Według Afterparty program ma prowadzić znany duet - Marcin Prokop i Szymon Hołownia (!). Jestem podwójnie zaskoczony - wydaje mi się, że ten program dałby sobie świetnie radę z jednym gospodarzem, a poza tym - totalnie "rozwaliła" się ekipa "Mam Talent!".
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mamy cię!

Post autor: Trzeciak »

Czy się "rozwaliła"? - To zobaczymy. Zresztą w Wlk. Brytanii duet, który prowadzi "Britain's Got Talent" - jest gospodarzem także kilku innych programów - w tym tego, który formułą jest dość zbliżony do "Mamy Cię!".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości