Fakty, a Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Znowu te k³ótnie :)

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem WIADOMO¦CI s± nieudan± kopi± FAKTÓW.Nie wiem na co liczyli zmieniaj±c studio i grafikê.Przecie¿ program nie bêdzie profesjonalny tylko dlatego ¿e zmieni grafikê na niebiesk±.Po za tym ¶lepe kopiowanie grafiki i studio(po³owa programów ma niebiesk±) prowadzi do s³abego rozpoznawania programu.Czemu nie zrobi± czerwonej grafiki jak w czeskim kanale CZ24.Wygl±da ¶wienie,lecz przede wszystkim LUDZIE!!!Ziemiec by³ ¶wietny w tvn24.Dlaczego??Bo on jest dziennikarzem news-owym i swietnie sprawdza³ siê w roli prowadz±cego serwisy informacyjne.Do dzienników siê nie nadaje.Dorota Wysocka to a*utomat zatrudniony dziêki Monice Olejnik.Durczok??-stronniczy zapalony lewicowiec.Jedyn± osob± dziêki której czasem zagl±dam do WIADOMO¦CI to Dorota Gawryluk.Profesjonalizm,osobowo¶æ i wdziêk.

Doklejone: Przepraszam ¿e to drugi post w kolejnoœci ale nie wiem dlaczego pojawi³o siê tam GRZEGORZ KAJDANOWICZ w miejscu gdzie napisa³em aautomattt (b³¹d celowy by siê wyœwietli³o) Ja tego nie napisa³em i nawet w edycjii postu nie mo¿na tego skreœliÌ.

Do moderatora.Przepraszam Âże nie na temat.JeÂśli uznasz to za stosowne skasuj mĂłj post.

Od moderatora: S³owo a*tomat jest cenzurowane i zamiast niego pojawia siê Grzegorz Kajdanowicz, dlatego nale¿y wstawiaÌ gwiazdkê lub inny znaczek w s³owo. Na przyszloœÌ takie rzeczy pisz w temacie o Wiadomoœciach, a nie tutaj. Masz szczêœcie, ¿e mam dobry humor, to nie skasujê. :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja tez uwaÂżam Âże WiadomoÂści sa nieudanÂą kopiÂą FaktĂłw !!! szczegĂłlnie biorÂąc po uwage Âże waramoÂści sa od FaktĂłw "nieco " starsze :evil:
No ale myœlê ¿e poprostu przewidzieli w swoim geniuszu to ze kiedyœ powstanie jedyny i obiektywny serwis informacyjny "Fuckty" i postanowili ju¿ kilkanaœcie lat temu siê na nim wzorowac ... Pewnie w³asnie daltego do dzisiaj Waramoœci w odró¿nieniu od Fucktów nie przypominaj¹ infotaiment :evil2:

Co do Wysockiej to niczym nie ustĂŞpuje ona A*tomatowi Kajdanowiczowi wiĂŞc idÂą Âłeb w Âłeb... Tak samo Jak Justyna Pochanke z Durczokiem. Poziom Rymana Marciniaka i Ziemca teÂż jest porĂłwnywalny. WiadomoÂści w dodoatku majÂą Gawryluk...ktĂłra jest bardzo dobra ;)

A Durczok wcale nie jest stronniczym leicowcem...

Co zaœ do oprawy graficzno muzyczne to wybacz ale czo³ówka Fucktów barzdiej przypomina Wydarzenia ni¿ Wiadomoœci o muzyczce teleturniejowej nie wspominaj¹c. Maj¹ za to œwietne studio... to prawda ;) ale có¿ nie kazdy ma 5 mln euro na zbyciu
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Znowu te k³ótnie :)

Post autor: salladyn »

To ¿e program powsta³ wczeœniej nie oznacza ¿e od jakiegoœ momentu nie mo¿e wzorowaÌ siê na innym.Jeœli mi nie ufasz przeczytaj artyku³ w polityce(archiwalny numer wiêc musisz poszperaÌ).Durczok dawa³ tyle razy popis swojej stronniczoœci ¿e nie chce mi siê nawet przytaczaÌ tutaj konkretnych przyk³adów.Dorota Gawryluk sama programu nie uratuje.Chyba kpisz mówi¹c ¿e Fakty w grafice i muzyce przypominaj¹ wydarzenia.Czo³ówka wydarzeù jest ró¿owa z obracaj¹cym siê globem i ogromnym,ochydnym napisem wydarzenia.Fakty natomiast maj¹ czo³ówkê niebiesk¹ z lekko tylko zarysowanymi konturami kontynentów przez kropki,a muzyki mo¿e im zazdroœciÌ nie jeden dziennik zagraniczny.I jeszcze jedno porównywanie Justyny Pochanke do auttomatu jest na tyle oœmieszaj¹ce autora takiego tekstu ¿e pozostawie to bez komenta¿a.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze:(...)MajÂą za to Âświetne studio... to prawda ;) (...)
no ale komuii chyba przyznasz Âże i prowadzÂących majÂą Âświetnych :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak na sam poczÂątek od razu to :twisted: :evil: :twisted: :evil:
I jeszcze jedno porĂłwnywanie Justyny Pochanke do auttomatu jest na tyle oÂśmieszajÂące autora takiego tekstu Âże pozostawie to bez komentaÂża.
Zanim zaczniesz mnie obraÂżaĂŚ to proponujĂŞ przeczytaĂŚ podany fragment ze zrozumieniem !!!! :arrow:
Co do Wysockiej to niczym nie ustĂŞpuje ona A*tomatowi Kajdanowiczowi wiĂŞc idÂą Âłeb w Âłeb... Tak samo Jak Justyna Pochanke z Durczokiem.
MoÂże w tedy zrozumiesz ze nigdy nie obraziÂła bym Justzny porwnujÂąc jÂą z tym beztalenciem A*tomatem... :twisted: a zdaÂżyÂło mi siĂŞ juÂż jÂą obraziĂŚ na rĂłzne sposoby :D do tego jednak bym siĂŞ nie posunĂŞÂła ;)

Moje porĂłwnanie dotyczyÂło Kamila i Justyny a nie A*tomata i StysÂławy...
Durczok dawaÂł tyle razy popis swojej stronniczoÂści Âże nie chce mi siĂŞ nawet przytaczaĂŚ tutaj konkretnych przykÂładĂłw.
A moze jednak ? ja jakoÂś sobie np. przypominam jego atak na jaÂśnie pana premiera BelkĂŞ ktĂłry jest raczej kojarzony z SLD
Czo³ówka wydarzeù jest ró¿owa z obracaj¹cym siê globem i ogromnym,ochydnym napisem wydarzenia.Fakty natomiast maj¹ czo³ówkê niebiesk¹ z lekko tylko zarysowanymi konturami kontynentów przez kropki
Wiem jak wygl¹daj¹ obie czo³ówki :D i dobrze wiesz ze nie o wizualne i kolorystyczne podobieùstwo mi chodzi tylko o to ze obie s¹ kiepskie jedna w stylu teleturnieju druga w stylu kreskówki. Ale ok niech bedzie ta c³a czo³ówka jeszcze nie jesttaka z³a choÌ ta z Waramoœci podoba mi siê bardziej ;) Ale to kwestia gustu i tyle jednemu siê podoba innemu nie.
a muzyki moÂże im zazdroÂściĂŚ nie jeden dziennik zagraniczny.
Ciekawe ktĂłry ????
te piski rodem jak z gry na amigĂŞ wogĂłle nie pasujÂą.
Dorota Gawryluk sama programu nie uratuje.
I tu siĂŞ zgadzamy :D przedspustoszeniemi WarakoĂąskiej i Wysockiej nic nie jest w satnie uratowaĂŚ ;)?
Âże i prowadzÂących majÂą Âświetnych
Tak oprĂłcz jednego :D
tak samo jak WaramoÂści ;)
Werner, czy ewentualnie Rymanowskiego
Werenr w szczegĂłlnoÂści jest Âświetna ;) jest poprostu najlepsza :)
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tutaj mi siĂŞ 2 raz ten sam post wkleiiÂł ;) prosze moderatorĂłw o usuniĂŞcie ;)
Ostatnio zmieniony czwartek 07 lip 2005, 02:47 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Znowu te k³ótnie :)

Post autor: salladyn »

ProszĂŞ bardzo,chcesz abym ci pokazaÂł popis stronniczoÂści Durczoka :?: Niedawno,jego program Debata.Rozmowa toczyÂła siĂŞ na temat jakoÂści debaty w polsce.Zaproszeni goÂście:
Janina Paradowska,WÂładysÂław Frasyniuk,Roman Giertych i jeszcze dwie osoby.
Wszyscy mniĂŞj wiĂŞcej mieli po tyle samo czasu.Prawie wszyscy,WÂładysÂław Fransyniuk w caÂłym programie wypowiadaÂł siĂŞ przez 4 minuty mimo iÂż wielokrotnie zgÂłaszaÂł siĂŞ Âże chce zabraĂŚ gÂłos.Dopiero interwencja Janiny Paradowskiej sprawiÂła Âże Frasyniuk mĂłgÂł siĂŞ odezwaĂŚ,ale rĂłwnieÂż nie na dÂługo gdyÂż zaraz Roman Giertych go zagÂłuszyÂł a cudowny prowadzÂący daÂł gÂłos znowu komu innemu.

Przepraszam pope³ni³em b³¹d rzeczywiœcie nie doczyta³em dok³adnie jeœli chodzi o Justynê,ale z kolei zarzuci³aœ jej ¿e jest stronnicza-bzdura jak ich ma³o.Kiesyœ tak zruga³a Jana Rokitê ¿e ten a¿ siê zagotowa³.

Muzyka jest fajna ale masz racjĂŞ mogÂłabybyc lepsza,z resztÂą w pierwowzorze(szkicu obecnego projektu) moim zdaniem byÂła lepsza.OdsyÂłam do http://www.velvet.de zakÂładka velvet.design a potem rok 2002 i fakty.Tam muzyka byÂła o wiele bardziej zaakcentowana.

Moim zdaniem dyskredytowanie Anity Werner jako prowadzÂącej program informacyjny tylko dlatego Âże KiedyÂś graÂła w serialu i prowadziÂła magazyn CYFRA jest niesprawiedliwe.Ma ÂświĂŞtnÂą dykcjĂŞ i ma w sobie taki chÂłod w przekazywaniu informacji,chociaÂż do Justyny Pochanke trochĂŞ jej jeszcze brakuje.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Narazie nie moge wejsÌ z Toba w polemikê co do Durczoka bo tego programu nie widzia³am ;) ale jeœli tak bylo to faktycznie nie³¹dnie z jego strony co zaÌ do Polityki to poszukam co tam o nim popisali ;)

Nigdzie nie zarzucam StyÂśce stronniczoÂści, chyba ze idzie o Busha :evil2: ale w tedy to jest teÂż oja strona :D

ChodziÂło mi o to ze sÂą rĂłwnie profesjonalni ;)
Ma ÂświĂŞtnÂą dykcjĂŞ i ma w sobie taki chÂłod w przekazywaniu informacji,chociaÂż do Justyny Pochanke trochĂŞ jej jeszcze brakuje.
Ja bym powiedziaÂła ze na odwrĂłt :D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty a wiadomoÂści

Post autor: salladyn »

kamuii pisze:co zaĂŚ do Polityki to poszukam co tam o nim popisali ;)
kamuii pisze:

To nie jest artyku³ o Kamilu Durczoku,tylko o upodabnianiu siê programów informacyjnych do FAKTÓW tvn :wink:


Ma ÂświĂŞtnÂą dykcjĂŞ i ma w sobie taki chÂłod w przekazywaniu informacji,chociaÂż do Justyny Pochanke trochĂŞ jej jeszcze brakuje.
Ja bym powiedziaÂła ze na odwrĂłt :D
:wink:

Ja jednak pozostanĂŞ przy swoim zdaniu Âże to Anitce trochĂŞ Do StyÂśki brakuje :wink:

TrochĂŞ mi siĂŞ pomieszaÂło z tymi cytatami ale mam nadziejĂŞ Âże jest do dalej czytelne :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak kto woli ;) ja tam zostanĂŞ przy uznaniu dla Anitki ;)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: Znowu te k³ótnie :)

Post autor: doktorfaustus1 »

salladyn pisze:ProszĂŞ bardzo,chcesz abym ci pokazaÂł popis stronniczoÂści Durczoka :?: Niedawno,jego program Debata.Rozmowa toczyÂła siĂŞ na temat jakoÂści debaty w polsce.Zaproszeni goÂście:
Janina Paradowska,WÂładysÂław Frasyniuk,Roman Giertych i jeszcze dwie osoby.
Wszyscy mniĂŞj wiĂŞcej mieli po tyle samo czasu.Prawie wszyscy,WÂładysÂław Fransyniuk w caÂłym programie wypowiadaÂł siĂŞ przez 4 minuty mimo iÂż wielokrotnie zgÂłaszaÂł siĂŞ Âże chce zabraĂŚ gÂłos.Dopiero interwencja Janiny Paradowskiej sprawiÂła Âże Frasyniuk mĂłgÂł siĂŞ odezwaĂŚ,ale rĂłwnieÂż nie na dÂługo gdyÂż zaraz Roman Giertych go zagÂłuszyÂł a cudowny prowadzÂący daÂł gÂłos znowu komu innemu.
.
Podobno Duroczk jest lewicowy i stronniczy? A W³adys³aw Frasyniuk to jakie ma pogl¹dy? Prawicowe? :lol: :lol: :lol: Wybacz, ale moim zdaniem to centrum, którego serce le¿y po lewej stronie. A mo¿e to Giertych ma lewicowe pogl¹dy i dlatego tak czêsto siê wypowiada³? Czyli rzekomo lewicowy dziennikarz (sam go tak nazwa³eœ) promuje prawicowo koœcielnego polityka? Poka¿ mi te fragmenty z Polityki w których krytykuj¹ Durczoka (czytam regularnie to pismo) lub odszczekaj to co napisa³eœ. Rozumiem równie¿, ¿e nie zauwa¿y³eœ i¿ redakcja Polityki te¿ jest lewicuj¹c¹ (w odró¿nieniu od prawicowego Wprost i Newsweek'a). Tak wiêc lewicuj¹ca gazeta ma krytykowaÌ rzekomo lewicuj¹cego dziennikarza? A to dobre - kawa³ roku.
WidzĂŞ rĂłwnieÂż, Âże bardzo chcesz skrytykowaĂŚ WiadomoÂści, ale niestety brakuje Ci argumentĂłw. Rozumiem, ze bardzo byÂś chciaÂł, ale jakoÂś Ci nie wychodzi.... Bez odbioru.

PS nie wrĂłciÂłem i nie wracam. Nie warto prowadziĂŚ rozmowy z niektĂłrymi uczestnikami tego forum. WszedÂłem, aby sprawdziĂŚ co byÂło na TVN/TVN24, przy okazji dorzuciÂłem swoje trzy gorsze do tej dyskusji.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty a wiadomoÂści

Post autor: salladyn »

Faustus ja jestem ¿a³osny :?: :!: To tobie brakuje ju¿ argumentów wiêc potrafisz tylko obra¿aÌ ludzi.¯¹dam przeprosin od Faustusa b¹dŸ jego zabanowania.Jakbyœ zamiast galarety mia³ mózg,to mo¿e byœ zauwa¿y³ ¿e napisa³em i¿ W POLITYCE nie ma artyku³u o stronniczoœÌi Durczoka tylko o upodabnianiu siê dzienników telewizyjnych do Faktów :!: :!: :!: :!: :!: Jeszcze raz stanowczo ¿¹dam ¿eby albo Faustus mnie przeprosi³ za to co powiedzia³,albo ¿eby zosta³ zablokowany i nie mia³ wstêpu na to forum.W regulaminie jest coœ napisane na temat nieobrazania innych uczestników.
I jeszcze jedno odszczekaj to moÂżesz mĂłwic do swojego psa,ale widze Âże tobie taki poziom dyskusji odpowiada.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Spokojnie Faustusa z ró¿nych powodów nikt nie zbanuje :D:D
PrzeprosiÌ Ciê nie przeprosi pewnie, tylko znowu wszczniecie kolejn¹ k³ótnie :D:D Bo oboje macie du¿o argumentów
Uwielbiam te utarczki forumowe :D:D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

UspokĂłjcie siĂŞ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nawet nie licz na przeprosiny z mojej strony. Mowy nie ma - nie ma zreszt¹ za co. Najpierw w zupe³nie innym temacie (o k³ótniach) zaczynasz dyskutowaÌ o Wiadomoœciach, wypisuj¹c przy tym niestworzone historie - np mówisz, ze Durczok to stronniczy i zapalony lewicowiec. PóŸniej powo³ujesz siê na rzekome ograniczanie Frasyniuka. Czy to nie jest z³amanie regulaminu, na który siê powo³ujesz? W miêdzy czasie piszesz o niebieskim kolorze w studiu (rozumiem, ¿e przed Faktami nikt na œwiecie nie u¿ywa³ takiej kolorystyki) i pytasz siê czemu np \\` nie stosuj¹ koloru czerwonego. Rozumiem, ¿e przed 14 X 2005r nie widzia³eœ na oczy TVP1 - wówczas Wiadomoœci mia³y wystrój pomaraùczowo czerwony. Gratulujê argumentów - jeden wyklucza drugi. Owszem - pamiêtam artyku³ z Polityki, ale widzê, ze nie zrozumia³eœ jego sensu. To siê nazywa czytanie ze zrozumieniem - chyba masz z tym problemy. To, ¿e programy naœladuj¹ Fakty wcale nie oznacza, ¿e poprawia siê ich jakoœ. Wrêcz na odwrót - wszyscy w mniejszym lub wiêkszym stopniu oferuj¹ widzom infotainment. Fakty to nie rzetelny serwis informacyjny, a guma do ¿ucia maj¹ca przyci¹gaÌ widzów, ale bynajmniej nie super - hyper powa¿nymi materia³ami. Niestety reszta programów w Polsce wzoruj¹c siê na Faktach spuœci³a z tonu - i o tym by³ ten artyku³.

OdszczekaĂŚ to moÂżesz tylko Ty - ale to co wypisaÂłeÂś tutaj o Durczoki. Tym bardziej, ze Âżadnego argumentu w swych wypowiedziach nie zawarÂłeÂś. "Lewicowy" dziennikarz wspiera R. Giertycha. A moÂże Giertych sam innych nie dopuÂściÂł do gÂłosu? HĂŞ?

Wisi mi to czy dostane bana czy nie - nie zamierzam rozmawiaĂŚ z ÂŁukaszem RopczyĂąskim oraz kilkoma innym osobami z tego forum. WszedÂłem, aby zobaczyĂŚ jak wyglÂądaÂły wczoraj relacje TVN24 (nie byÂło mnie w domu) - przy okazji trafiÂłem na jakÂże "fascynujÂącÂą" dyskusje.
Do Kamuii - nie, nie stĂŞskniÂłem siĂŞ za tym forum. Na tym koĂączy siĂŞ mĂłj udziaÂł w tej dyskusji i na tym forum
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości