Ulubiony(a) prezenter(ka) faktów i serwisów informacyjnych

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Którego prezentera Faktów lub serwisów informacyjnych lubisz najbardziej?

Justynę Pochanke
11
22%
Bogdana Rymanowskiego
10
20%
Anitę Werner
6
12%
Patrycję Redo
2
4%
Piotra Marciniaka
2
4%
Grzegorza Kajdanowicza
8
16%
Annę Kalczyńską
5
10%
Jakuba Poradę
0
Brak głosów
Martę Kuligowską
5
10%
Danutę Kondratowicz
1
2%
Piotra Jaconia
0
Brak głosów
Łukasza Grassa
0
Brak głosów
Annę Jędrzejowską
1
2%
 
Liczba głosów: 51

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Ulubiony(a) prezenter(ka) faktĂłw i serwisĂłw informacyjnych

Post autor: Martin »

Moim zdaniem najlepszÂą prezenterkÂą jest Anna KalczyĂąska.
Nie jest tak ch³odna jak Anitka. Ma bardzo wyraŸn¹ intonacjê i nie przypominam sobie, ¿eby kiedykolwiek pope³ni³a jakiœ s³owny b³¹d.

Nie plecie jak JĂŞdrzejowska: "Zapraszam, zapraszam, zapraszam" lub "dziĂŞkujĂŞ bardzo"

No có¿, nie jest ³adniejsza od Anitki ale nie to siê w dziennikarstwie liczy... A jaki jest wasz ulubiony(a) prezenter(ka)? A których nie lubicie?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

WedÂług mnie najleprza prezenterkÂą jest oczywiÂście Justyna:):):):)


ale chciaÂłem powiedzieĂŚ, Âże coraz bardziej podobajÂą mi siĂŞ programy prowadzone przez ÂŁukasza Grassa
Wróciłem!!
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

ooo, to krĂłtko potwierdze to co jest napisane w pierwszym poscie:
Pierwsze miejsce -wiadomo... Anna K. :) i to pod wszelakimi wzglêdami. Przede wszystkim to, ze podczas reporta¿y nie przynudza i nie zacina, a to siê innym dziennikarzom niestety doœÌ czêsto zdarza. Ma przyjemny g³os, w zasadzie jakiœ taki charakterystyczny... ona jest po prostu wspania³a! (i piêkna) :)
A je¿eli chodzi o to których nie lubiê, to chyba nie ma takich osób. Ka¿dy jest inny, ka¿dy czymœ sie wyró¿nia, ka¿dy ma jakieœ swoje plusy i minusy. Ale je¿eli ju¿, to mo¿e inaczej; i tu sie pewnie trochê nara¿e: ze wszystkich programów tvn24 nie lubiê faktów, a co za tym idzie......
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ja wymieniĂŞ kilka takich osĂłb the best. Ale muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże the best of jest dla mnie Justyna Pochanke. Prawdziwa anchorwomen. ÂŚwietna w newsach, ale i nie tylko - jak to juÂż pisaÂłem jest znakomitÂą publicystkÂą, a w autorskim Magazynie 24 Godziny czuje siĂŞ jak ryba w wodzie.
Druga postaĂŚ to niewÂątpliwie Bogdan Rymanowski. PublicystÂą nie jest tak Âświetnym, jak Justyna Pochanke, ale jest bardzo dobry. W newsroomie jeszcze lepszy. KiedyÂś mnie denerwowaÂł, bo byÂł nudny jak flaki z olejem, teraz jednak to siĂŞ zmieniÂło. Jest sympatyczny.
Jako trzecie miejsce (choÌ w³¹œciwie powinno byÌ raczej drugie - pomyli³êm siê, ale nie chce mi siê zmieniaÌ) - Anita Werner. Jej ch³ód przekazywania informacji czasami mo¿e denerwowaÌ, ale to jest w niej super. Prawdziwa profesjonatlistka, do tego sympatyczna i ³adna. :) Jest równie¿ dobr¹ publicystk¹, ale niezwykle rzadko mo¿emy to oceniÌ.

To sÂą tacy debeÂściacy.

Na dalszym miejscu plasujĂŞ Piotra Marciniaka - niezwykle stara siĂŞ i mu wychodzi. Kajdanowicz powinien na staÂłe zostaĂŚ odsuniĂŞty od prowdzenia FaktĂłw na rzecz Marciniaka. Jest bardzo dobry - rĂłwnieÂż jako publicysta.
LubiĂŞ i ceniĂŞ teÂż PatrycjĂŞ Redo - jest Âładna, ma Âładny gÂłos, miÂło oglÂąda siĂŞ Fakty z jej udziaÂłem. Do tego jest dobra.
Niczego sobie jest teÂż Anna KalczyĂąska - Âładna, profesjonalna, bardzo dobra. RĂłnieÂż jako reporter jest dobra. WolĂŞ jÂą jednak w studiu - jako reporter schodzi bowiem na drugi plan. Jest chyba w TVN24 niesÂłusznie niedoceniana.
Bardzo OK jest teÂż Jakub Porada. Czasami jednak oglÂądanie go dzieĂą w dzieĂą w poranku jest troch flegmatyczne i nudne. On jest jednak dobry, profesjonalny i ncizego zarzuciĂŚ mu nie mogĂŞ.
Z prawdziwÂą przyjemnoÂściÂą oglÂądam teÂż MartĂŞ KuligowskÂą - fajnie czyta newsy i ogĂłlnie jest fajna.
Coraz lepszy wydaje siĂŞrĂłnieÂż byĂŚ ÂŁukasz Grass, ktĂłry juÂż nie jest dla mnie automatem. WszĂŞdzie sobi radzi -rĂłwnieÂż w "Magazynie...".
Mam nadziejĂŞ, Âże o nikim nie zapomniaÂłem. NajwyÂżej dopiszĂŞ. I przenoszĂŞ do dziaÂłu "zaÂłoga TVN".
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

ulubiony prezenter prezenterka

Post autor: salladyn »

Justyna Pochanke.Uroda,wdziêk,profesjonalizm,ch³ód w przekazywaniu informacji.Czy trzeba czegoœ wiêcej :?: :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

O to moja, krĂłtka charakterystyka kilku wybranych przeze mnie prezenterĂłw TVN24:

Bogdan Rymanowski: Jest jak wino, im starszy tym lepszy. Ciekawe komentarze w Faktach i trafne pytania w M24G.
Wada - czasami traci wÂątek i przeciÂąga "yyyy"

Justyna Pochanke: Bardzo dobra publicystka, wywiady prowadzi znakomicie, umie przycisn¹Ì rozmówcê.
Wada - naduÂżywa zwrotu " ProszĂŞ PaĂąstwa" ( w poniedziaÂłkowym, czy teÂż we wtorkowym Magazynie 24h powtĂłrzyÂła go co najmniej 5 razy!)

Patrycja Redo: Ostoja spokoju, zawsze delikatnym gÂłosem relacjonuje to co siĂŞ aktualnie dzieje i nie ma znaczenia, czy mĂłwi o kolejnym zamachu czy o zakorkowanej Zakopiance.
Wada - TrochĂŞ brak jej pewnoÂści siebie, takiej jak miaÂł Lis, np. podczas magazynu o 17:30 w ostatni czwartek ani sÂłowem nie skomentowaÂła problemĂłw z grafikÂą, a mogÂła przecieÂż coÂś zabawnego na ten temat powiedzieĂŚ.

Anita Werner: Profesjonalna, prawie zawsze doskonale przygotowana. Sprawia wraÂżenie, Âże wie o czym mĂłwi.
Wada - DoœÌ kontrowersyjny sposób prowadzenia serwisów. Sprawia wra¿enie zimnej s**i [ przepraszam jeœli kogoœ urazi³em tym komentarzem, ale co ja poradzê, ¿e mimo jej wielu zalet ta jedna wada mnie od niej odstrasza?]

Anna Kalczyùska: Œwietna wymowa, cudowny akcent angielski i francuski. Pogodna, bardzo komunikatywna z widzem, a¿ chce siê j¹ ogl¹daÌ. Wszechstronna, jej livy czy rozmowy z goœÌmi [ ostatnio w ka¿dy poniedzia³ek po 18 ] s¹ na równie wysokim poziomie jak prowadzone przez ni¹ serwisy.
Wada - Za rzadko bywa na antenie :)

Innych dziennikarzy oceniĂŞ kiedy inndziej. OczywiÂście A. KalczyĂąska to mĂłj numer jeden, jakby siĂŞ ktoÂś z opisu nie zorientowaÂł.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Oczywiœcie tylko JUSTYNA POCHANKE wspania³y styl, idealne przygotowanie do prowadzonych programów, dociekliwoœÌ, przenikiliwoœÌ no i oczywiœcie uroda :wink: wszystko na pi¹tkê z plusem...nie!! na 6 !!Zdecydowanie na 6 !!
ZIMA
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »



POCHANKE I TYLKO POCHANKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cenie za profesjonalizm,kreatywnoœÌ,elegancjê,dociekliwoœÌ,otwartoœÌ,
konfrontacje....I za to,Âże zostaÂła pierwszym WOMENANCHOREM i wygraÂła
z MonikÂą Olejnik....

Dared00

Post autor: Dared00 »

Najlepszy jest bezapelacyjnie BOGDAN RYMANOWSKI, chociaÂż w sumie nie wiem dlaczego. Podoba mi siĂŞ jego sposĂłb przedstawiania informacji. Nie jest automatem tak jak Kajdanowicz.

Zaraz za nim plasuje siĂŞ
JAKUB PORADA. Bardzo dobry, wrĂŞcz wspaniaÂły prezenter Poranku TVN24. Dobry akcent i w ogĂłle wypas :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże o nikim nie zapomniaÂłem. NajwyÂżej dopiszĂŞ. I przenoszĂŞ do dziaÂłu "zaÂłoga TVN".

A pomin¹³eœ...nasz¹ ulubienice A*utomat-keTVN24 Anne Jêdrzejowsk¹, która dziêki mê¿owi wygryz³a miêdzy Anite Werner. No i Danusie Kondratowicz pomin¹³eœ.

Ja stawiam w takiej kolejnoÂści
1. Anita Werner
2. Piotr Marciniak
3. Justyna Pochanke
4. Bogdan Rymanowski
5. Marta Kuligowska/Jakub Porada
6. Anna KalczyĂąska/Danuta Kondratowicz
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A oto moja antylista :twisted:

1. Anna "A*tomat" JĂŞdrzejowska
2. Grzegorz Kajdanowicz
3. ÂŁukasz Grass
4. BoguÂś Rymanowski

"Prawdziwa" lista:

1. Anna KalczyĂąska :serce:
2. Anita Werner
3. Justyna Pochanke
4. Jakub Porada
5. Danuta Kondratowicz
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

a co masz do Bogusia?? :ranting:
tommy151
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 14 maja 2005, 12:49

moja lista

Post autor: tommy151 »

Ja to widzĂŞ tak...

Najlepsi :
1. Anita Werner - za peÂłen profesjonalizm, Âświetne prowadzenie porankĂłw, spokĂłj i urodĂŞ Razz
2. Justyna Pochanke - za dociekliwoœÌ i trafne komentarze
3 Anna KalczyĂąska - Âświetnie prowadzi newsy i tyle Smile
4. Jakub Porada - byÂłby caÂłkiem dobry gdyby czesciej zmieniaÂł garnitur w porankach Laughing

Najgorsi:
1. Danuta Kondratowicz - jak nie ma tekstu na prompterze to juz nie wie co ma mĂłwiĂŚ - najgorsza w nagÂłych sytacjach
2. Ryman - za jego teksty na poczatku FaktĂłw. "OglÂądacie PaĂąstwo poniedziaÂłkowe, wtorkowe, Âśrodowe itd. Fakty" Dodatkowo jego bardzo sÂłabe komentarze po materiaÂłach mnie rozwalajÂą
3. Marciniak - promuje siĂŞ na gwiazdĂŞ - bezskutecznie...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ha :wink: Âświetny pomysÂł na ANTYliste. TeÂż siĂŞ zabawie....

1. Anna Jedrzejowska
2. ÂŁukasz Grass
3. Grzegorz Kajdanowicz
4. Bogdan Rymanowski ( za konserwatyzm wyraÂżany publicznie, za zajecie fotela Lisa, choĂŚ rozumiem i akceptuje jego tÂłumaczenia, to mimo to....nie zapomne Jemu TEGO)
5. Justyna Pochanke ( za homofobie wygÂłaszanÂą gdzie siĂŞ da)
czyli wreszcie Adam Pieczyùski powinien pojawiÌ siê przed numerkiem3, bo to on tam decyduj¹cy ma g³os. Zobaczycie...¿e nie d³ugo Jêdrzejowska pojawi siê i o 19. M¹¿ jej bêdzie j¹ kamerowa³, mama w roli g³ównej a dzieci w newsroomie bêd¹ mamie kibicowali. I tak zamiennie z rodzin¹ Pochanke, wszak jej brat ju¿ produkuje Magazyny24GODZINY.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Moim ulubionym prezenter serwisĂłw i nformacyjnych jest p Anna KalczyĂąska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona jest super!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości