TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Zmiany w TVN Siedem

Post autor: enjoy16 »

JuÂż 5 wrzeÂśnia wystartuje zmieniona oprawa graficzna kanaÂłu TVN Siedem. Stacja przedstawiÂła elementy jesiennej ramĂłwki, ktĂłre pozwolÂą jej na wzmocnienie dotychczasowej oglÂądalnoÂści. Obecnie wynosi ona okoÂło 2 proc. W poprawieniu wynikĂłw majÂą pomĂłc nowoÂści filmowe i serialowe. Pod koniec roku wystartuje teÂż polska edycja The Trip, ktĂłrÂą kanaÂł grupy ITI przeprowadzi wspĂłlnie z MTV Polska.
TVN Siedem poka¿e tak¿e niektóre mecze z Pucharu UEFA. Do tej pory zarzucano stacjom z grupy ITI, ¿e nie wspó³pracuj¹ przy emisji tak wa¿nych wydarzeù. Mogliœmy ogl¹daÌ jedynie retransmisje niektórych meczów, podczas gdy by³a mo¿liwa ich równoleg³a emisja na TVN i TVN7. Teraz problem zostanie rozwi¹zany na korzyœÌ odbiorców. Oprócz emocji sportowych, widzowie TVN Siedem zobacz¹ te¿ specjalne dodatki do programu podró¿niczego 'Misja Martyna', emitowanego przez TVN.
zrĂłdÂło:medialink.pl

Hmn ciekawe jaka bedize ta oprawa,i dobrze ze tvn7 pokaze czesc meczy pucharowych:)
Moim zdaniem jednak tvn7 byl i jest i bedzie jednak bezndzijenym kanaÂłem:P:P
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

No jak juÂż grafikĂŞ zmieniÂą to nie pozostanie nic po RTL7, ktĂłrÂą zniszczyÂł ten wasz ulubiony TVN :evil: :evil:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Abe pisze:No jak juÂż grafikĂŞ zmieniÂą to nie pozostanie nic po RTL7, ktĂłrÂą zniszczyÂł ten wasz ulubiony TVN :evil: :evil:
Zostanie lektor zajawek :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Super! JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ :D DoskonaÂłe posuniĂŞcie.
:)
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

te zmiany mnie jednak ciekawia..
jaka bedzie ta oprawa.... hmn.?:) oby fajna...
po rtl pozostanie juz tylko lektor.\?
a od kiedy obenca oprawa tvn7 byla pozosyaloscia po dawnej siodemce.?
fajnie \ze bedzie tez czesc meczow pucharowych ,dobry krok\:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Œwietny krok - szczególnie mecze. Przyznam, ¿e TVN7 ogl¹dam rzadziej, ni¿ TVN Meteo :D Mo¿e teraz siê to zmieni. Dziœ TVN7 mia³ wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ TV4
Ostatnio zmieniony niedziela 05 wrz 2004, 13:30 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:Dziœ TVN7 mia³ wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ TV4
Serio? Super! :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Dziwne,¿e TV4 tak spad³o[z ok.5]. Przecie zta stacja ma tyle ciekawych propozycji, nie ozumiem. Prawdopodobnie ze wzglêdu na zmiany w raMÓFce
Kryszak Show zdjĂŞty z 22.40 na sob12.30.
PaÂłac WagabundĂłw z wt Na pi22.30
Sztukateria z wt23.40 Na sb11.15.
Zmiany beznadziejne. i niezrozumiaÂłe.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

maciejek pisze:
marcin_pabianice pisze:Dziœ TVN7 mia³ wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ TV4
Serio? Super! :P
Ostatnio tak siĂŞ dzieje coraz czĂŞÂściej :)
:)
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nowa oprawa graficzna caÂłkiem Âładna :)
Jednak w TVNsiedem nadal brakuje takiego dynamizmu jak w TVN
W Siódemce prezentacja jakiegoœ serialu jest wci¹¿ taka sama przez ca³ okres jego emisji. Za to w TVN czêsto prezentacja dotyczy najbli¿szego odcinka.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No jest Âładna... ale troszkĂŞ maÂło wyzrazista, a muzyczka lepsza byÂła w poprzedniej.
Za ma³o jest tych czo³ówek w TVNsiedem. S¹ tylko zapowiadzi reklam i zapowiedzi propozycji programowych. W TVN jest ich wiêcej np. "Dziœ w TVN"; "Niedziela" i tam takie... czyli jest wiêksza ró¿norodnoœÌ.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nigdy nie oglÂądaÂłem tvn siedem, wszak nie interesujÂą mnie telenowele, filmy z poczÂątku lat 90 i gÂłupkowate seriale, ale juÂż teraz czekam na speÂłnienie obietnic i wprowadzenie do ramĂłki serialu Miasteczko South Park. Owszem mogliby dorzuciĂŚ jeszcze The Simpsons i naprawdĂŞ polubiÂłbym ta stacjĂŞ. Na TV4 zawsze oglÂądaÂłem "GÂłowĂŞ rodziny" oraz "Przygody Fray'a w kosmosie" - niestety nie nadajÂą juz tych seriali.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

doktorfaustus1 pisze:Nigdy nie oglÂądaÂłem tvn siedem, wszak nie interesujÂą mnie telenowele, filmy z poczÂątku lat 90 i gÂłupkowate seriale, ale juÂż teraz czekam na speÂłnienie obietnic i wprowadzenie do ramĂłki serialu Miasteczko South Park. Owszem mogliby dorzuciĂŚ jeszcze The Simpsons i naprawdĂŞ polubiÂłbym ta stacjĂŞ. Na TV4 zawsze oglÂądaÂłem "GÂłowĂŞ rodziny" oraz "Przygody Fray'a w kosmosie" - niestety nie nadajÂą juz tych seriali.
Zgadzam siĂŞ w 100%. Mimo, Âże mam ten kanaÂł i czĂŞsto przelatuje przez niego to nigdy siĂŞ na nim nie zatrzymuje bo wiem Âże nie ma tam nic interesujÂącego.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Co tu duÂżo mĂłwiĂŚ, obecnie czĂŞsciej oglÂądam TV Trwam, niÂż TVN siedem - a jak siĂŞ przy okazji uÂśiaĂŚ moÂżna :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ja niestety nie mam tvtrwam. :twisted: :twisted: :twisted: Cyfra nie jest tak dobra i nie daje nam o.rydzyka. :twisted: :twisted: :twisted:
UPC chyba jako jedna z niewielu sieci kablowych ma w swojej ofercie tvtrwam. :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości