Propozycje zmian grafiki w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Troche sie pobawilem Photoshop-em i wyszlo to, so wy na to?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Wow ! CaÂłkiem fajne :!: Przejrzyste, czytelne i estetyczne.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja ten zegar przesun¹³bym na lew¹ stronê loga, a kraj, sport da³bym na prawo od loga.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Powiedzialbym ze sa w anglielskim stylu - mieszkam w Angli i bardzo mi sie podobaja tu proste i czyste grafiki, a amerykanskie w ogole mi sie nie podobaja, za duzo kolorow, animaci i po prostu balagan - Fox news np!

Moze sprobuje zrobic tez czolowke i inne grafiki w tym stylu w niedlugim czasie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:brawa: Œwietne grafiki, fajne kolory no i wyró¿niaj¹cy siê jak dzieje coœ wa¿nego - pilnego. :D Zegar wpisany w pasek, napis 'na ¿ywo' by³by bardziej widoczny - oczwiscie te¿ by by³o tam 'archiwum'. :) Naprawdê bardzo podobaj¹ mi siê Twoje projekty. :D Jakby mieli zmieniaÌ grafikê to niech bêdzie coœ w tym stylu. :P
sb pisze:Moze sprobuje zrobic tez czolowke i inne grafiki w tym stylu w niedlugim czasie.
:D ByÂłoby super. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Jeszcze kilka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jezeli chodzi o sport i biznes - to zostawilbym ten sam styl tylko zmienilbym naglowki na inny kolor / wzory. Magazyny tak jak 24 godziny - zostawilbym ta sama grafike jak serwis - wiadomo ze chodzi o niewsy - tylko w naglowku nazwa programu i czowlowki inne - ale nie wiecej, bo wtedy kanal TVN24 ma za duzo stylow ktore do siebie nie pasuja!

[ Dodano: PiÂą Kwi 28, 2006 1:00 pm ]
A z biznes informacjami troche inna wersja grafiki ale ten sam styl - tak aby najlepiej wiazal sie z kolorystyka studio - ale dalej jeden format grafiki w TVN24 - tak ja bym to widzial przynajmniej.

Obrazek
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

A co myÂślicie o tym?:

Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Sb, czekam na pogodĂŞ i sport.CaÂłkiem fajne robisz grafiki.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Na razie sportu ani pogody nie mam - na pewno w krotce pobawie sie troche - z pogoda, to nice specialnego nie robilbym, standardowa grafika, belki nie sa potrzebne podczas pogody tak naprawde - a czolowki nie robilnym, pogode zintegrowalbym razem z serwisem, pod koniec laczenie ze studiem pogody...

Sport - grafika podobna ale inne odcienie belki... cos wymysle na pewno..

na razie to:

Obrazek
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

a to juÂż TVN Meteo :roll:
Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zajmij siĂŞ szczerze mĂłwiÂąc czymÂś innym, to nie bardzo ci wychodzi. :devil:
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Monster pisze:a to juÂż TVN Meteo :roll:
Obrazek
Zgadzam sie natomiast z tym ze pogoda powinna byc przed 'blueboxem' a nie przed ekranem. Po co w telewizorze ogladac jeszcze jeden telewizor, ktory jest tez w innym ksztalcie i pogarsza to jakosc obrazu...

tak jak w USA czy w Anglii powinno to byc, prezenter przed blueboxem, rzadnych pieknych studiow pogodowych - zupelnie nie potrzebne!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

sb pisze:
tak jak w USA czy w Anglii powinno to byc, prezenter przed blueboxem, rzadnych pieknych studiow pogodowych - zupelnie nie potrzebne!
Czy wszystko musi byĂŚ tak jak na zachodzie? Nie czas nowe trendy wyznaczaĂŚ... :roll:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Zajmij siĂŞ szczerze mĂłwiÂąc czymÂś innym, to nie bardzo ci wychodzi. :devil:
DokÂładnie :D jeszcze daÂł do Polskiej stacji angielskie nazwy stolic. ;P

Natomiast co do TVN Meteo fakt powinni dawaĂŚ pogodĂŞ na bluebox'ie. :) Tak jest fajniej - caÂły ekran, wszystko wyraÂźne. :P No i jeszcze jakies fajne mapy i grafike zamĂłwiĂŚ i byÂłoby dobrze. ;) Tu dodam, Âże bardzo mi siĂŞ podoba pogoda na BBC World. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

Martin pisze:
sb pisze:
tak jak w USA czy w Anglii powinno to byc, prezenter przed blueboxem, rzadnych pieknych studiow pogodowych - zupelnie nie potrzebne!
Czy wszystko musi byĂŚ tak jak na zachodzie? Nie czas nowe trendy wyznaczaĂŚ... :roll:
Ale jak pewnie zauwazyles, mam powody zeby tak myslec, nie bo tak jest na zachodzie tylko bo jakosc jest lepsza mapy.. wiec dlaczego nie pojsc w tym kierunku (warto pamietac ze studia TVN24 sa zaprojekotwanie przez amerykanska firme).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości