Propozycje zmian grafiki w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Taki ma³y, dziwny program - nazywa siê Art Gem 1.3. Zreszt¹ w tym samym programie robiona by³a obecna i ka¿da poprzednia grafika na stronê. W sumie niepozorny programik, ale jak siê naprawdê potrafi, to du¿o mo¿na z niego wycisn¹Ì. Ja jeszcze nie potrafiê...

NazbieraÂło nam siĂŞ tego. PowaÂżnie siĂŞ zastanawiam, czy nie zrobiĂŚ takiego newsa, Âżeby wszystkim pokazaĂŚ, co wymyÂślili forumowicze. Jakby co, to siĂŞ zgadzacie? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

propozycje zmian grafiki tvn24

Post autor: salladyn »

Ja siê zgadzam jak najbardziej :) ale myœlê ¿e g³ówn¹ atrakcj¹ powinien byÌ projekt tvn meteo Betarka.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

rewelacja porpostu :brawo: wielki szacunek dla Ciebie :D
ja bym tam nic nie zminiÂła w Twoim projekcie nawet polszmatowskie kolory mi nie przeszkadzajÂą.
Moze faktycznie ÂŁukaszu powinieneÂś walnaĂŚ to na stronĂŞ :D a tak wogĂłle to moÂżna by to byÂło do TVN 24 podesÂłaĂŚ bo to jest rewelacja.
Sczególnie logo super bo to prawdziwe zajmuje pó³ ekranu
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

CaÂłkiem, caÂłkiem, ale bez obrazy, Betarka sÂą lepsze. Za to Twoje napisy sÂą genialne! I dobĂłr kolorĂłw teÂż mi sie podoba.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OOO aj adopiero teraz zauwarzyÂłam ze tu tego jest wiĂŞcej :D
projekt Bartka tez jest rewelacyjny szczegĂłlnie te przekrzywione literki TVN 24 sa ekstra :D natopmiast logo Betarka to poprostu rewelacja troche by tÂża wedÂług mnie zminiĂŚ tylko t z tvn meteo bo do paska nie pasuje
Android <3
betark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 22:05

Post autor: betark »

DziĂŞkuje za wszystkie opinie, fajnie Âże pojawiÂła siĂŞ konkurencja :D.
Narazie nie bĂŞdĂŞ oceniaÂł prac konkurecji, poczekam na wiĂŞcej :P.
ÂŁukasz pisze:NazbieraÂło nam siĂŞ tego. PowaÂżnie siĂŞ zastanawiam, czy nie zrobiĂŚ takiego newsa, Âżeby wszystkim pokazaĂŚ, co wymyÂślili forumowicze. Jakby co, to siĂŞ zgadzacie? :D
Zgadzam siĂŞ na publikacje projektĂłw dla TVN Meteo, a nad tymi dla TVN24 jeszcze trochĂŞ popracuje (chyba zmienie na oficjalne logo tylko troche je zmiejsze).
Ale to dopiero w tygodniu...

Kilka odpowiedzi na pytania:
- nie jestem profesjonalnym grafikiem 8)
- do tego Meteo nie musieliby zmieniaĂŚ studia - wystarczyÂłby bluebox :wink:
- zamiast wysyÂłaĂŚ projekt do TVN najlepiej podesÂłaĂŚ im link do tego forum niech czytajÂą wszystkie propozycje zmian :D
- uÂżywam programu Corel DRAW
Ostatnio zmieniony sobota 13 sie 2005, 12:58 przez betark, łącznie zmieniany 1 raz.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

betark: zostaw to Twoje logo TVN24 - jest idealne.

PS. NajÂładniejsza grafika (oprĂłcz TVN Meteo) jest na obrazku: http://img348.imageshack.us/my.php?image=044ey.jpg
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

koleÂś respekt dla ciebie!! brawooo za zajefajny pomysÂł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 gratulejszyn!! tak dalej i czekamy na kolejne propozycje :P
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

zauwaÂżuyliÂście Âże dziÂś coÂś "niedobrego" dzieje siĂŞ z zegarem TVN24 jest jakiÂś brzydszy :P (zapraszam przed TV)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Zgadza siĂŞ - logo jest jakieÂś dziwne. Jakby inna czcionka...
Zmieniony zostaÂł teÂż napis: "Na ÂŻywo" na "NA ÂŻYWO" (ten nad logiem).

Kosmetycznej zmianie ulegÂło takÂże studio pogodowe.
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Tak, czionka zegara zostaÂła zmieniona na jescze bardziej pochylonÂą. PoniÂżej porĂłwnanie -- z lewej stare logo z prawej "nowe":
ObrazekObrazek
Zmienione studio pogodowe czyli kolejna szyba plexi i bardziej pochylony ekran:
Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

betark pisze:
Kilka odpowiedzi na pytania:
- nie jestem profesjonalnym grafikiem 8)
- do tego Meteo nie musieliby zmieniaĂŚ studia - wystarczyÂłby bluebox :wink:
- zamiast wysyÂłaĂŚ projekt do TVN najlepiej podesÂłaĂŚ im link do tego forum niech czytajÂą wszystkie propozycje zmian :D
- uÂżywam programu Corel DRAW
Ale gdzie by tam ten bluebox siĂŞ zmieÂściÂł :!: :?: (chodzi mi oczywiÂście o studio pogodowe, a nie o budynek.)
betark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 cze 2005, 22:05

Post autor: betark »

wÂłoch pisze:Ale gdzie by tam ten bluebox siĂŞ zmieÂściÂł :!: :?: (chodzi mi oczywiÂście o studio pogodowe, a nie o budynek.)
O ile siê nie myle to na prawo od studia pogodowego jest ca³a oszklona œciana, zas³oniêta ¿aluzj¹ wiêc zmieniÌ t¹ ¿aluzje na niebieskie/zielone p³ótno, dobrze oœwietliÌ i gotowe. :D
Pogoda mogÂłaby siĂŞ zaczynaĂŚ z tego studia co teraz a podczas pokazywania map na caÂłym ekranie prowadzÂący robiÂłby dwa kroki i byÂłby na tle tych map. :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

troche dziwnie teraz wyglada to studio pogodowe :? a znak troche lepiej wyglÂąda niÂż poprzednio :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dziwnie - fakt. Ale dlaczego? To kwestia przyzwyczajenia. Za kilka tygodni dziwna dla nas bĂŞdzie poprzednia wersja studia. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości