Crawl'e

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Crawl'e

Post autor: kamuii »

Czêsto siê s³yszy ze crawl (pasek u dó³u ekranu) jakiejœ stacji jest mniej lub bardziej nowoczesny :D
Co to wÂłasciwie znaczy ? Wiem ze wiele osĂłb uwaza za taki crawl BBC. Ja uwazam ze jest to jeden z najgorszych paskĂłw jakie sÂą 8)
1. Istnieje w po³¹cznie z ma³o czytelnym logo BBC na którym nie widac praktycznie nic a ju¿ na pewno nie nazywê BBC :D
2. Zaczyna siĂŞ w nie od poczÂątku ekranu.
3. Zajmuje pó³ ekranu.
4.Jest po³¹czony u góry z paskiem opisu (prezenter itp) przez co zajmuje kolejne ÌwierÌ ekranu :D:D

Jedyne co mi siĂŞ w nim podoba to napisy z boku np sport business itp...

Podoba mi siê crawl TVN 24 ³¹dny czytelny zajmuje ma³o miejsca jedynym problemem by³o jak w zesz³ym roku zjer¿d¿a³ mi poza ekran :D ale teraz jest ju¿ ok.
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pod wzglĂŞdem graficznym ten TVN24 jest Âładny, ale merytorycznie nie jest juÂż tak cudnie.

PodzieliÂłbym go na kilka kategorii: KRAJ, ÂŚWIAT, SPORT, BIZNES, POGODA. Kraj i Âświat najczĂŞÂściej, sport i biznes 2 razy rzadziej, a pogoda 3 razy rzadziej niÂż kraj i Âświat.

Jeden z najbardziej beznadziejnych paskĂłw ma TVP3. Po pierwsze brzydki, po drugie za duÂży, po trzecie na niektĂłrych telewizorach siĂŞ ucina u doÂłu. No i tak jak w TVN24 brak podziaÂłu.
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

Marcin pisze:Pod wzglĂŞdem graficznym ten TVN24 jest Âładny, ale merytorycznie nie jest juÂż tak cudnie.

PodzieliÂłbym go na kilka kategorii: KRAJ, ÂŚWIAT, SPORT, BIZNES, POGODA. Kraj i Âświat najczĂŞÂściej, sport i biznes 2 razy rzadziej, a pogoda 3 razy rzadziej niÂż kraj i Âświat.

Jeden z najbardziej beznadziejnych paskĂłw ma TVP3. Po pierwsze brzydki, po drugie za duÂży, po trzecie na niektĂłrych telewizorach siĂŞ ucina u doÂłu. No i tak jak w TVN24 brak podziaÂłu.
mi niestety telewizor ucina w polowie pasek TVN24... a mam telewizor 28'' ... i zeby zobaczyc dokladnie ten pasek, musze wlaczyc inny tryb obrazu (Zoom 0, a nie Cinerama)... wkurza mnie to. :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości