[TVP2] Załóż się!

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN_FAN pisze:A co niby Szwedes lepszy ?? ?? ?? ??
Od tego Niemca jest o niebo lepszy. Niech sobie Steffen gra w tym prostackim serialu, ktĂłry oglÂąda 10 mln PolakĂłw i niech sobie bierze udziaÂł w "Europa da siĂŞ lubic", ale do prowadznia wÂłasnego duÂżego show siĂŞ on nie nadaje...
SzczegĂłlnie w "Ciao Darwin" pokazaÂł klasĂŞ...
A niby co pokazaÂł ?? To, Âże prowadziÂł jakiÂś prostacki format to nie jego wina. A tego, Âże Âświetnie prowadziÂł "We dwoje" to juÂż nikt nie pamiĂŞta...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

podmark pisze:Od tego Niemca jest o niebo lepszy. Niech sobie Steffen gra w tym prostackim serialu, ktĂłry oglÂąda 10 mln PolakĂłw i niech sobie bierze udziaÂł w "Europa da siĂŞ lubic", ale do prowadznia wÂłasnego duÂżego show siĂŞ on nie nadaje...
Wiesz...masz prawo do swojego zdania ale chcia³em tylko zaznaczyÌ, ¿e pisz¹c o M jak Mi³oœÌ prostacki serial i zaznaczaj¹c ¿e ogl¹da go 10 milionów Polaków obra¿asz przawie 1/4 spo³eczeùstwa, którzy zawsze zasiadaj¹ przed TV zeby zobaczyÌ ten serial. To tyle ode mnie na ten temat.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Yes, yes, yes :lol: :D :D Bardzo dobrze Âże Steffen nie bĂŞdzie juÂż prowadziÂł tego programu. :D Szwedes napewno lepiej wypadnie. :roll: I jeszcze powinni zmieniĂŚ ta Popek bo teÂż siĂŞ nie nadaje do programu na Âżywo. :? No i lepiej byÂłoby dla nich jakby nie robili tego programu na Âżywo. ;P ;D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Steffan byÂł sÂłaby, ale Szwedes wcale nie jest lepszy, czyli z deszczu pod rynnĂŞ - oto mĂłj komentarz :D [/b]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

ten program jest tak zalosny ze zaden prowadzacy tego nie zmieni. Nawet Ibisz :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:Steffan byÂł sÂłaby, ale Szwedes wcale nie jest lepszy, czyli z deszczu pod rynnĂŞ - oto mĂłj komentarz :D
No tak, ale Szwedes chociaÂż dobrze mĂłwi po polsku i nie bĂŞdzie siĂŞ tak myliÂł jak Steffan. :x :x I ma teÂż jakieÂś doÂświadczenie z prowadzeniem programow... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nowa, 2 edycja "Za³ó¿ siê" jak informuj¹ Wirtualene Media rozpocznie siê 3 marca br. Pewnie nic siê nie zmieni poza prowadz¹cym - Piotrem Szwedesem...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

medialink pisze:W pi¹tek, 10 marca TVP2 rozpocznie emisjê drugiej edycji programu "Za³ó¿ siê". Audycjê poprowadz¹ Piotr Szwedes oraz Anna Popek. Show na ¿ywo bêdzie emitowane w trzech ods³onach, pomiêdzy którymi stacja wyœwietli bloki reklamowe.
Nadawca pomimo protestów nie zdecydowa³ siê na scalenie zabawy. Nowa ods³ona przedsiêwziêcia ma byÌ bardziej dynamiczna i ró¿norodna. Ka¿dy odcinek "Za³ó¿ siê" w poprzednim sezonie ogl¹da³o œrednio ponad 3,6 mln widzów, kana³ liczy na utrzymanie zainteresowania produkcj¹ na podobnym poziomie.

Nowe odcinki licencyjnego programu bĂŞdÂą realizowane przez firmĂŞ Rochstar, znanÂą m.in. z produkcji takich programĂłw jak: "IQ Test" czy "Narodowy Test na Prawo Jazdy". Szef firmy, Rinke Rooyens, byÂł min. pomysÂłodawcÂą i producentem programu "Kto Was tak urzÂądziÂł?" oraz producentem "Mamy CiĂŞ".
Wracamy do kolejnego "podejœcia" TVP do "Za³ó¿ siê".
Je¿eli o mnie chodzi to nie wró¿ê sukcesu z prowadz¹cym Szwedesem, no ale mo¿e siê mylê.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Napewno bĂŞdzie lepiej niÂż z Stefanem... :] No ale jeszcze zobaczymy jakie bĂŞdÂą zagraniczne gwiazdy, ktĂłre w poprzedniej byÂły kiepskie. :roll: Jeszcze czasem okrpne wpadki i ten rĂłwnie okropny lektor, ktĂłry zapraszaÂł po przerwie. Wrrr... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Napewno bĂŞdzie lepiej niÂż z Stefanem... :]
No a czym siê ró¿ni Szwedes od Stefana ?? Co, ¿e jest Polakiem i w miarê poprawnie mówi w ojczystym jêzyku ??

Nie uwaÂżam, Âżeby Szwedes byÂł taki rewelacyjny... :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN'ie ja nie napisaÂłem Âże Szwedes jest rewelacyjny, a Âże bĂŞdzie lepszy od Stefana. :? :? Tak i wÂłaÂśnie dlatego Âże lepiej mĂłwi, nie bedzie takich pomyÂłek i nie bedzie siĂŞ pytaÂł jak coÂś wymĂłwiĂŚ - a to mnie denerwowaÂło. :? Rozumiem jest obcokrajowcem no ale nie oni do takich programĂłw. :roll: Takie mam zdanie... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

W pi¹tek mia³a wystartowaÌ II edycja Za³ó¿ siê! ale... nie wystartowa³a :twisted:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Adam3k pisze:W pi¹tek mia³a wystartowaÌ II edycja Za³ó¿ siê! ale... nie wystartowa³a :twisted:
Masz pewnoœÌ ¿e w ten pi¹tek a nie nastêpny?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
Adam3k pisze:W pi¹tek mia³a wystartowaÌ II edycja Za³ó¿ siê! ale... nie wystartowa³a :twisted:
Masz pewnoœÌ ¿e w ten pi¹tek a nie nastêpny?
W nastĂŞpny czyli teraz ten - 17.02. :] :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nawet jest ciekawa reklama tego programu na TVP2. Taki niemy film. ByÂł nawet wywiad ok.17.45 z Piotrem Szwedesem i AnnÂą Popek.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości