[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

OgĂłlnie program mi siê podoba³. Najwiêksz¹ gwiazd¹ bez w¹tpienia by³a Kinga Rusin. £adnie œpiewa nawet... Oczywiœcie tematem g³Ăłwnym by³ "Sopot Festival 2005". Najwiêkszym zaskoczeniem by³o dla mnie... Magda Sakowska - ledwo wcieli³a siê w rolê serwisantki, a tu ju¿ przed szersz¹ publicznoœci¹. Inni (Kalczyñska, Jêdrzejowska itd.) maj¹ jej czego pozazdroœciæ. Wiedzia³em, ¿e Kuligowskiej nie bêdzie dzisiaj rano. No i styl ³¹czenia ze studiem TVN24 by³ podobny do "Panoramy" w "Pytaniu na œniadaniu". Z t¹ rĂł¿nic¹, ¿e serwis zaczyna³ siê czo³Ăłwk¹, ale ju¿ nie koñczy³. A z tymi ³¹czeniami to naprawdê œmiesznie wysz³o "Marku, nie wiemy co teraz mĂłwisz, ale pos³uchajmy twojego reporta¿u" :lol: :lol: . OgĂłlnie program by³ dobry, nienudny. Chocia¿ mogli tam daæ Pascala, ¿eby coœ ugotowa³ (ale to nie ten styl programĂłw œniadaniowych).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

By³o OK, ale ...

Post autor: Lex_2005 »

Z zaciekawieniem obejrza³em pierwszy program, na ktĂłry czeka³em od kilku tygodni i powiem, ¿e podoba³ mi siê :wink: , ale by³o kilka wpadek i czasem prezenterzy nie wiedzieli co robi¹... Najbardziej zachwyci³a mnie Kinga Rusin by³a zabawna i naturalna, przynajmniej nie kry³a swoich b³êdĂłw i pomy³ek. Tematy by³e ciekawe, goœcie i plenery te¿. Oczywiœcie nie oby³o siê bez wpadek - nastêpnym razem powinni siê postaraæ aby nie by³o s³ychaæ "echa" wypowiedzi prezenterĂłw, a tak¿e tego co mĂłwi¹ im do s³uchawek. Ubawi³y mnie niektĂłre nieodpowiednie wejœcia na antenê, ale jak na pierwszy raz by³o OK. ¯yczê im powodzenia i chêtnie zobaczê co bêdzie jutro :twisted:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jak na pocz¹tek by³o ok. Jednak o wpadkach rĂłwnie¿ muszê wspomnieæ. Na pocz¹tku mocno s³yszalny g³os ze s³uchawek potem echo a na koñcu problem z ³¹czeniem z Markiem Nowickim. By³o jeszcze kika mniejszych b³êdĂłw.
Denerowa³o mnie to ¿e i w samym programie i w serwisie by³a mowa o festivalu.. po co to samo powtarzaæ? Wystarczaj¹co du¿o na temat Sopotu by³o w programie a tvn24 o festivalu mĂłg³ zacz¹æ wspominaæ trochê pĂłŸniej (poza ddtvn).
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Musze napsaæ ¿e program bardzo mi sie podoba³ :D I jeszcze ta prowadz¹ca :D :D :D :D Dziœ by³ program z Sopotu.Ciekawi mnie sk¹d bêdzie emitowany ten program w zimie(jeœli wogule dotrwa do zimy :twisted: choæ nie mam w¹tpliwoœci ¿e tak bedzie).Szkoda tylko,¿e nie bêdzie emitowany w tygodniu.By³by ciekawy pojedynek z "Kaw¹ czy erbat¹" i "Pytanie na œniadanie".
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

moze tak sie stanie jak zdobêdzie widzĂłw i bêdzie troche wiêcej go TVN promowa³ bo teraz jest ma³o reklam tego programu :D mam nadzieje ¿e po niedzieli bêdzie wiecej reklam DDTVN bo naprawdê jest fajny i sie napewno rozkreci z czasem wszystko sie rozkrêca z czasem wiêc zyczê temu programowi od 500 000 tys do 1mln ale bêdzie ³atwiej z t¹ pierwsz¹ widowni¹ ale jak bêdzie ciekawie to ta druga te¿ moze taka byæ :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mati pisze: (...) Ciekawi mnie sk¹d bêdzie emitowany ten program w zimie (...)
z przeszklonego studia z widokiem na Warszawê.. z pleneru zapewne bêdzie jeszcze tylko jutro..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pewnie jeszcze tylko jutro dlatego aby wypromowaæ Sopot oraz festival ktĂłry siê w nim odbywa ale w studiu napewno bedzie lepiej nie bêda gadaæ jak im gor¹co ze musz¹ mieæ okulary itp :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Trochê inaczej sobie ten program wyobra¿a³em, ale trudno. By³o nieco wpadek i by³ tak¿e momenty gdy prezenterzy nie wiedzieli co powiedzieæ. :) A ogĂłlnie program przypomina³ mi taki rozbudowany "Co za tydzieñ". Dlatego teraz nie mam w¹tpkiwoœci, ¿e Janiak siê œwietnie sprawdzi. Fajne by³y ³¹czenia z Zubim. A ja siê nie mogê doczekaæ programu ze studia. Jak bêdzie w studiu to an pewno wyemliminuje siê wpadki przy ³¹czeniach. :) A Kinga Rusin faktycznie jest rozeœmiana. :) W sam raz na poranek. :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kinga Rusin naprawdê jest œwietna!! Pasuje do TVN-u i to chyba bêdzie nowa gwiazda tej stacji. Program jak by go jeszcze troche dopracowaæ to by³ byjeszzcze leprzy ale z czasemk bêdzie leprzy.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja bym w tym programie ograniczy³ pogodê do 2 wydañ i da³ bym 1 soprtu a z serwisem dobrze jest :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No sportu faktycznie mog³o by byæ wiêcej, a pogody mniej. Niemoge siê doczekaæ programy z Warszawy, studia troche widzieliœmy w reklamĂłwkach i na pocz¹tku programu, to jest takie troche "Pytanie na œniadanie"
Wróciłem!!
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Wiecie co, 2 pierwsze odcinki musimy potraktowaæ zupe³nie oddzielnie ni¿ resztê. Te 2 to promocja festiwalu, szukanie tematĂłw pokrewnych, pokazanie miasta, pokazanie gwiazd. W studiu pewno bêd¹ gotowaæ, bêd¹ czytaæ prasê, bêd¹ mieli goœci jak Wa³êsa i Bem dziœ. No i technicznie pĂłjdzie to sprawniej. Pozdrawiam, mi siê bardzo mi³o ogl¹da³o.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ale charakter tego programu jest faktycznie weekendowy. Ju¿ teraz mo¿na to stwierdziæ poprzez te takie nowinki, plotki z ¿ycia gwiazd. Wed³ug mnie to taki Kalejdoskop+. Nie podoba³y mi siê ³¹czenia. Nie rozumiem, czemu Zubi i Nowicki stali przed budynkiem TVN. Ten pierwszy mĂłg³ byæ w studiu pogodowym, a ten drugi w jakimœ parku.
Ale najbardziej siê uœmia³em jak przysz³a moja mama i mĂłwi o Mellerze: "To Irek :?:" :lol: :lol: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie akurat ³¹cvzenie z zubim w studiu pogodowym by³o by normalne, a to jest te3raz coœ innego, choæ mĂłg³ miec za sob¹ inne t³o ni¿ logo TVN, zobaczymy jak to wszystko bêdzie wygl¹da³o w przysz³y weekend z studia.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w "Dzieñ Dobry TVN" mo¿na by³o zobaczyæ nowe ujêcie serwisu. Porada czyta³ newsy na stoj¹co niedaleko miejsca do przegl¹dĂłw prasy.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości