[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Dzisiejszy program fajny

Post autor: michal641 »

Dzisiejszy program fajny tez, super widok na miasto, no i na sprzet i redakcje, gdy kamera sie odwrĂłcila. Dobrze, ze teraz jest cala czolowka serwisu informacyjnego.

Dziwnie troche wygl¹da serwis w tvn24, bo jednocxzesnie leci on tez na tvn. Po 3 minutach prowadz¹cy ¿egna sie z widzami a w tvn24 pokazuje sie krotki filmik i jest dalszy ci¹g serwisu, z tym samym prezenterem i z tego samego miejsca...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dzis bylo rowniez swietnie ale nadal sie przerywa gosciowi rozmowe na serwis informacyjny to mnie wkorza jak na przyklad dzis joanna brodzik mowila o czyms i nagle magda molek jej przerwala i cos tam gadala eh to jeszcze powinni bardziej dopracowac :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

CĂł¿...dzisiejszy program by³ napewno lepszy od wczorajszego. Pani Magda M. jest coraz lepsza w formule tego programu ALE jednak daleko jej jeszcze do Kingi Rusin !! Jest jak dla mnie trochê zbyt sztywna !! A oprawa, scenariusz, studio programu jak najbardziej oki !! Brawo dla TVN-u za pomys³ programu !! Ju¿ nie mogê doczekaæ siê nastêpnego weekendu i Kingi R. w studiu :D
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja jak zwykle zaspa³em, obudzi³em sie dopiero gdy matka wlaczyla tv na "Kopciuszka" swoim zdaniem zajefajny
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Najbardziej denerwujace by³o w³asnie to ze Magda Mo³ek przerwa³a Joannie Brodzik w po³owie zdania i zamilk³a....
Takie przerywanie to zaczyna sie robiæ taka brzydka wizytĂłwka TVN juz wiele razy tak by³o.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja uwa¿am, ¿e para Mo³ek+Janiak jest o niebo lepsza ni¿ Meller+Rusin. TA pierwsza to pe³en profesjonalizm, a ta druga to amatorszvzyzna. Ja zaœ lubiê zawodowcĂłw. Tak wiêc ogromne brawa dla nich :!: :spoko: :brawo:

Oprawa studia rĂłwnie¿ oki :wink:

OgĂłlnie program b. fajny i lepszy ni¿ ten tydzieñ temu.

Zgadzam siê jednak, ¿e nie ³adnie jest tak przerywac, nawet jesli czas goni, mo¿na wszystko jakoœ lepiej zegraæ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze:Ja uwa¿am, ¿e para Mo³ek+Janiak jest o niebo lepsza ni¿ Meller+Rusin. TA pierwsza to pe³en profesjonalizm, a ta druga to amatorszvzyzna. Ja zaœ lubiê zawodowcĂłw. Tak wiêc ogromne brawa dla ich :!:
tak ja tak samo uwazam ale jeszcze mam nadzieje ze druga para sie bedzie poprawiac i dorowna tej pierwszej wiem ze to nie tak odrazu do wszystkiego potrzeba czasu i trzymam za nich kciuki a ciekawe jak z wynikiami narazie jest moze dobrze jak tak to by bylo codziennie to by jeszcze przybylo z 2 pary ciekawe kto w nich by byl :D moze jakiech kolejne powroty do TVN-u :)
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

a Magda Molek nosi opaske ONE na rece ;)


a wie ktos moze w jakim wiezowcu miesci sie to studio, czy moze to tylko komputerowa animacja - ten widok na Warszawe?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

W¹tpie, by to by³a animacja.

A tak w ogĂłle wpd³am na pomys³, aby wymieszaæ te pary. Co wy nato :?:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

to na 100% nie jest animacja :D
mikasur pisze:A tak w ogĂłle wpd³am na pomys³, aby wymieszaæ te pary. Co wy nato :?:
no to bylby dobry pomysl profesjonalista z troszke mniejszym profesjonalista :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

no skoro to nie jest animacja, to wie ktos - w jakim wiezowcu miesci sie studio Dzien Dobry TVN?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

W jakim wierzowcu tego niewiem. bo mieszkam w Gdañsku:) Ale jestem pewien, ¿e to nie jest animacja!!
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Jaka znowu animacja?? Od pocz¹tku by³o mĂłwione, ¿e studio znajduje siê w jednym z warszawskich wie¿owcĂłw. Najlepiej napisaæ mejla do tvn z pytaniem i wszystko bêdzie jasne. -->
Małgorzata
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 11:08

Re: Dzieñ Dobry TVN

Post autor: Małgorzata »

w³och pisze:Kto w ten weekend ma prowadziæ Dzieñ Dobry TVN :?:
Para Magda Mo³ek/Olivier Janiak czy Kinga Rusin/Marcin Meller :?:

A kto waszym zdaniem poprowadzi porankowe serwisy w Dzieñ Dobry TVN :?:
PrĂłbowa³am w tym tygodniu ogl¹daæ Dzieñ dobry TVN, ale nie bardzo sie da³o bo s³uchanie z samego rana z³oœliwoœci i impertynencji pani Magdy Mo³ek w stosunku do zaproszonych goœci to nie jest fajna sprawa. Takie programy powinni prowadziæ mili i sympatyczni prezenterzy. Pani Mo³ek jest sztywna, z³oœliwa i radzê jej, alby uwa¿a³a bo nied³ugo sama zad³awi sie w³asnym jadem.
Ps. wspĂł³czuje panu Janiakowi,jak by³o widaæ trudno mu prowadziæ program z przyt³aczaj¹c¹ pani¹ Mo³ek. Jak uda³o mu sie wtr¹cic jakieœ zdanie to by³am szczêœliwa. Ona naprawdê jest ¿a³osna!!!!!!
gocha
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W pewnym momencie mia³em wra¿enie, ¿e Mo³ek wcale nie da³¹ dojœæ Janiakowi do s³owa. nawija³a, nawija³a, nawija³a i jeszcze raz nawija³¹. Nawet jeœli nei mia³a nic ciekawego do powiedzenia...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości