[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

A domyśla się ktoś może co to za postać z czarnymi włosami? Mnie się wydaje, że to może być Edyta Górniak ale chyba tą postać gra Małgorzata Lewińska... No cóż Jolanta Wilk chyba zrezygnowała z grania w "Rozmowach w tłoku".
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

Nową serię promują dokladnie 2 spoty: spot wokalny z gwiazdami, oraz spot z Kubą Wojewódzkim, T. Kammelem oraz M. Pirógiem. Zdziwiłem się, bo zmiany w scenografii bardzo niewielkie...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

Jednak Jolanta Wilk będzie teraz grała P(K)ochanke w Ale O Co Chodzi.

Dla mnie wczorajszy odcinek średni. Rozmowa z gośćmi na pewno nie była o wiele lepsza niż te z zeszłego sezonu.
Rozmowy w Tłoku średnie, ale Wojewódzki bardzo podobny, zresztą na stronie SMS już rozgorzała dyskusja czy to czasem nie był oryginał...
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

Ciekawe jaka teraz będzie przyszłość programu, a tym bardziej "Rozmów w tłoku"... Usunęli je już z vod.onet.pl, ciekawe co dalej skoro nie żyje m.in. prezydent Lech Kaczyński [*] i jego żona Maria [*] czy Przemysław Gosiewski [*] czyli postacie z których często się nabijali. Scena polityczna wygląda teraz ponuro i nie potrzebuje ośmieszania... O czym mają być "Rozmowy w tłoku"? O tym jak Tusk i Komorowski sobie radzą z rządem?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Adrian ;P »

W najbliższy poniedziałek Szymona nie będzie. I bardzo dobrze, bo mimo, że bedzie po żałobie to chyba nia miałbym ochoty oglądać tego programu. Również jestem ciekawy jaka przyszłość czeka Szymona. Powinni teraz to zakończyć definitywnie, jeden pożegnalny odcinek i koniec. Może ten miesiąc przerwy w emisji pomoże programowi. Zresztą odcinek z aktorami z serialu Usta Usta chyba nie dojdzie do emisji - stawiam, że za tydzień zobaczymy całkiem inny odcinek. Ten z Wojtkiem Mecwaldowskim, Pawłem Wilczakiem, Sonią Bohosiewicz i Magdą Różczką został nagrany dosyć dawno i kto wie co w nim było - i co było w rozmowach w tłoku.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mfdtv4 »

Nie będzie "Rozmów w tłoku" ;) Myślę, że to posunięcie jest słuszne... gwiazdami tej szopki byli m.in. Lech Kaczyński, Przemysław Gosiewski i kilka innych osób, które zginęły...

"Nadawane w poniedziałkowe wieczory show zostało przeniesione na kolejny tydzień. Nie zobaczymy w nim cyklicznych "Rozmów z tłoku", z których Majewski (43 l.) po katastrofie w Smoleńsku postanowił zrezygnować."

źródło: http://www.se.pl/rozrywka/plotki/szymon ... 36690.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i dobrze. Nie będzie "Rozmów w tłoku", nie będzie też pewnie "Ale o co chodzi?", ani nawet Ędwarda Ąckiego. Zostają więc w zasadzie same piosenki od tyłu i gwiazdy zapraszane po raz n-ty do studia. :rozglada:
Jednym z tak bardzo szukanych przez media plusów tej tragedii będzie więc przyspieszenie upadku tego programu.
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

Zrezygnowali z "Rozmów w tłoku"? Kuriozalne posunięcie, to był jedyny moment programu warty obejrzenia.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Marcin »

A kogo albo co mają teraz parodiować?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: sybic »

W demokratycznym kraju, dodać można w normalnym demokratycznym kraju, parodiować powinno się ludzi władzy. Na tym powinna polegać krytyka władzy, która jest naszym prawem, ale też i obowiązkiem. Niech się wiec zabiera za swoją robotę, a jeśli mu to nie odpowiada, to niech 'se' szuka innej roboty. Ja płakał po nim nie będę.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak łatwo z Rozmów w tłoku chyba jednak nie zrezygnują.
- Z szacunku do tych, którzy odeszli, a także do ich rodzin, zrezygnujemy z polityków w "Rozmowach w tłoku". Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała nowa formuła. Możliwe, że zupełnie zrezygnujemy z kabaretu w finale, ale decyzje jeszcze nie zapadły. Na pewno zakończenie show będzie wyglądało zupełnie inaczej - powiedziała "Super Expressowi" osoba związana z produkcją programu.
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/koniec ... 36940.html
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

"Rozmowy w tłoku" były/są (?) najbardziej charakterystycznym punktem programu - i jedynym właściwie, poza rozmową z gośćmi, jego nieodłącznym elementem. Myślę że całkowita rezygnacja z kabaretu będzie miała duży wpływ na oglądalność.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: piotrek888 »

W poniedziałek w Rozmowach w tłoku: Doda, Pascal i Super niania
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

http://szymon.plejada.pl/32554,news,,1, ... detal.html
Już takie nie do końca "Rozmowy w tłoku", chociaż gdyby co tydzień wybierali sobie jakiś motyw przewodni (np. grillowanie), to by jeszcze uszło w tłumie.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: marek110 »

szymon wymiata

dobrze ze wywalili ze głupie rozmowy w tłoku z nudnymi politykami...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości