Persona non grata

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

lis..

Post autor: Mocne_ogniwo »

wiem ze to co powiem moze wydac sie dziwne, glupie, nie spojnie i nie zrozumiale ale tomasz lis od samego pocztku nie wbudzal mojej sympatii, dziac sie tak moglo dlatego ze on poprostu przysezdle to tvn-u podbudowywany jako czlowiek ktory ma stac sie magnesem dla publiczniosci, jako czlowiek ktory z jakims tam dorobkiem w tvp, bedacy wowczas w cieniu ma wyjsc na swiatlo i rozblysnac, i wedlug mnie tylko blyszczal, nie widzialem w jego spojrzeniu jakiej kolwiek dziennikarskiej pasji, dziennikarskiej ciekawosci on nie byl dla mnie dzienniarzem, spelnial tylko i wylacznie role prezentera, i choc przyznam ze anita werner tez jest prezenterka, to ona z zalozenia mial chyba nia byc, lis mial byc czyms wiecej, roli tej w moim przekonaniu nie spelnil
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja trochĂŞ ciebie nie rozumiem. :lol: :lol: :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: lis..

Post autor: Filip »

Mocne_ogniwo pisze:(...) nie widzialem w jego spojrzeniu jakiej kolwiek dziennikarskiej pasji, dziennikarskiej ciekawosci on nie byl dla mnie dzienniarzem, spelnial tylko i wylacznie role prezentera(...)
Rozumiem co napisa³eœ, jednak¿e moje zdanie jest diametralnie ró¿ne od Twojego. Wed³ug mnie to, co on robi³, to w³aœnie by³a pasja dziennikarska. Lubi³ to co robi, i robi³ to idealnie. Nigdy nie widzia³em go w roli dziennikarza, a nie prezentera, jednak z tego co zauwa¿y³em, to tym kim by³, spe³ni³ sie ca³kowicie.
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

masz pelne prawo do swojego zdania i napewno nie zaneguje niczego co powiedziales, nie mnie postac tomasz lisa w moim przekonaniu sie nie sprawdzila...podziwiam natomiast justyne pochanke, w jej spojrzeniu widze to czego brakowalo mi w spojrzeniu lisa
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to chociaz co do Pochanke sie zgadzamy :) O niej juz nie raz nie dwa sie wypowiadaÂłem, wiĂŞc pozwolisz, Âże nie bede siĂŞ powtazraÂł (patrz: odpowiednie tematy na forum) powiem jedynie, Âże naprawde jest jedna z najlepszych, jek nie najleszÂą z prezenterek tvn24. Aczkolwiek, co juz podkreslaÂłem, w Faktach jej nie widze.
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

fakty...

Post autor: Mocne_ogniwo »

no i zgadzamy sie tez co do tego...ja tesh nie widze justyny pochanke w afktach...chyba ze zminilaby sie ich formula...naprawde dobrze robi to w tvn 24
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja wÂłaÂśnie nie widzĂŞ tego co miaÂł Lis w Pochanke. (nie bĂŞde dalej pisaÂł o niej bo moje zdanie jest znane z poprzednich postĂłw).
WogĂłle porĂłwnanie lisa i pochanke dla mnie jest Âśmieszne.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jesli o mnie chodzi to ja ich nie porĂłwnuje. To sÂą dla mnie inne osoby, ktĂłre nadajÂą siĂŞ do czego innego, oraz majÂą inne zalety i wady. Pod zadnym pozoremich do siebie nie porĂłwnuje, a jedynie pokreÂślam, Âże oboje bardzo za swojÂą prace cenie! Ale Lis w Faktach, a pochanke w Magazynie 24, niech sie skupia na prowadzeniiu wywiadĂłw, bo to jej naprawde dobrze idzie.
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

masz racje ejst smieszne lis pochanke do piet niedorsta
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Hahaha, no tak, michosowi chyba o co innego chodziÂło, ale tak na TwĂłj sposĂłb moÂże byĂŚ. :lol:
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a o co mu chodzilo
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

O to, ze Pochanke nie dorasta do piĂŞt Lisowi, chyba tak :lol:
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Lisowi pochanke do piĂŞt nie dorasta.
Ja nie zamierzam siĂŞ przeÂżucaĂŚ kto jest lepszy. Dla mnie najlepszy jest Lis a Pochanke nie znoszĂŞ ale oczywiÂście szanuje twoje zdanie.
Wiesz moÂżna nie lubiĂŚ Lisa ale trzeba doceniĂŚ to co zrobiÂł dla polskiego dziennikarstwa i dla caÂłych mediĂłw.

Mam pytanie do mocnego ogniwa.
Czy ty Lisa tak nie znosiÂłeÂś, Âże go nigdy nie oglÂądaÂłeÂś czy oglÂądaÂłeÂś z przyzwyczajenia. Ten co regularnie go nie oglÂądaÂł tak naprawdĂŞ nie wie jakim on jest dziennkarzem.

PS:o pochanke juÂż nie bĂŞde siĂŞ wypowiadaÂł bo zdania nie zmienie i co najwyÂżej mogĂŞ pisaĂŚ o Lisie.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ogladalem fakty regularnie mysle ze 6 razy w tygodniu conajmniej, nie mnie w pewneym momencie byla to juz rytyna interesowaly mnei tylko wiadomosci a nie sposob mentorstwa pana lisa, nie przyciagal juz poprosty mojej uwahgi, justyna pochanke natomist potrfai mnie przycigac swoja osoba, elektryzuje mnie jej dziennikrstwo o lisie tego powiedziec nie moglem
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
bzyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 14:26
Lokalizacja: Wawka

Post autor: bzyku »

SoÂłtysik nie powinien wystepowaĂŚ w pragramach w ktĂłrych trzeba sie uÂśmiechaĂŚ, jego usmiech jest nieestetyczny
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości