Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A no moÂżnaby :wink: Moim zdaniem, nie ma w niej podobieĂąstwa do Justyny i dlatego pasowaÂłaby jako zmienniczka.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Monster

Post autor: Monster »

Beata Tadla dopiero co trafiÂła do TVN24, a Wy jÂą juÂż widzicie w ,,Faktach''. No ale pewnie wyszÂło by jej to nie Âźle.
Ale skoro juÂż tak kombinujecie to najlepiej by byÂło, aby kaÂżdy z prowadzÂących Serwisy w TVN24 codziennie po kolei prowadziÂł ,,Fakty'' w TVN.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Piotrek_1992 pisze:(...)
Ale skoro juÂż tak kombinujecie to najlepiej by byÂło, aby kaÂżdy z prowadzÂących Serwisy w TVN24 codziennie po kolei prowadziÂł ,,Fakty'' w TVN.
Nie bo wyobraÂź sobie, Âże nie wszyscy prezenterzy TVN24 nadajÂą siĂŞ do programu informacyjnego o takiej formule jakÂą majÂą Fakty. Dlatego nie kaÂżdy prowadzÂący serwisy w TVN24 mogÂą je prowadziĂŚ.

A co do konkretnie Tadli to myœlê, ¿e jej styl, jej g³os, naturalnoœÌ predysponowa³yby j¹ do przywitania siê z widzami o 19:00 w TVN i TVN24.
terraX pisze:Te¿ chêtnie zobaczy³abym Beatê w g³ównych, ale chyba jeszcze za wczeœnie na to.
DokÂładnie teÂż tak myÂślĂŞ. MoÂże kiedyÂś...
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

terraX pisze: Moim zdaniem, nie ma w niej podobieùstwa do Justyny i.pasowa³¹by jako jej zmienniczka

w Anicie Werner teÂż nie ma podobieĂąstwa do Pochanke :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

a czy musi mieĂŚ jakieÂś poglÂądy ?
wg. mnie nie ...
Moim zdaniem teÂż nie. ChciaÂłem jedynie ukazaĂŚ jednemu uÂżytkownikowi forum pewien mechanizm. BroĂą BoÂże nikogo nie chciaÂłem nikogo uraziĂŚ.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Im dÂłuÂżej patrzĂŞ na BeatkĂŞ, tym dÂłuÂżej utwierdzam siĂŞ w przekonaniu, Âże jeÂśli ktokolwiek nowy do wieczornego wydania FaktĂłw, to wÂłaÂśnie ona.
Tylko ona ma niezbêdne tam opanowanie i KLASÊ. Jest taka, jakby to uj±æ - szlachetna. Poza niezaprzeczaln± urod±, oczywi¶cie :D


To, Âżeby prĂłbowali w Faktach wszyscy po kolei, to chyba nie za dobry pomysÂł - wyobraÂżacie sobie w Faktach Piotra Jaconia albo MagdĂŞ SakowskÂą (ktĂłra skÂądinÂąd lubiĂŞ, ale do faktĂłw siĂŞ nie nadaje). Pozostali prezenterzy sÂą albo za mÂłodzi - tzn. dziewczĂŞcy (Magda), chÂłopiĂŞcy (Grass i GĂłrlicki) albo np. brzydcy (KalczyĂąska). KtoÂś sÂłusznie zauwaÂżyÂł, Âże tam trzeba mieĂŚ to coÂś.

No, moÂże jeszcze Marta Kuligowska. :D

I Anita oczywiÂście :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Brzydcy to juÂż FaktĂłw nie mogÂą prowadziĂŚ? Kto tak ustaliÂł? CoÂż za dyskryminacja. To jest bardzo nieetyczne.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

:lol: Ciesze sie, ze sie ze mna zgadzasz, co do tego, kto jest brzydki :lol:

Beata jest z "mlodych" najlepsza. I znowu dzis widac porazajaca roznice na niekorzysc Kalczynskiej.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Taaa jest z mÂłodych najlepsza, ale jest takÂże z nich najstarsza, ba w ÂśrĂłd caÂłej ekipy "serwisowej" Beata Tadla jest obok Pochanke najstarszÂą prezenterkÂą. Trudno, Âżeby po 14 latach !! praktyki w mediach nie byÂła dobra, innaczej dawno by zmieniÂła zawĂłd...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dla fanĂłw Beaty Tadli>>> http://tvnstyle.pl/1302324,prowadzacy.html :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

To zdjĂŞcie jest nieziemskie, ogĂłlnie bardzo fajna galeria i Beata o sobie. :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

OglÂądajÂąc w zeszÂłym tygodniu "DzieĂą na Âżywo" byÂłem w WIELKIM szoku :shock: :shock: :shock: kiedy chyba za AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą zobaczyÂłem JustynĂŞ Pochanke, pomyÂślaÂłem co ona tu robi :?: Jednak po dluÂższym wpatrywaniu siĂŞ w ekran stwierdziÂłem, Âże to nie jest Justyna a Beata Tadla.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Coraz bardziej podoba mi siĂŞ Beata Tadla w Serwisach TVN24 i w "Dniu Na ÂŻywo".

Opanowana, spokojna bez zbĂŞdnego pokazywania siebie jako gwiazdy.
Bardzo ciekawa postaĂŚ i bardzo fajnie, Âże to wÂłasnie m.in.Beata prowadzi serwisy i program w "Dniu Na ÂŻywo"

Obrazek,Obrazek

Obrazek, Obrazek

capsy z wczoraj.

Beata na najwiĂŞksze pozytywne odkrycie TVN24. Przynajmniej jedno z najwiĂŞkszych.
ZIMA
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Beata na najwiĂŞksze pozytywne odkrycie TVN24. Przynajmniej jedno z najwiĂŞkszych.
Owszem, ale mogÂła by siĂŞ nauczyĂŚ jak nazywa siĂŞ prezes GPW w Warszawie :mad:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

dziÂś Beata byÂła i jest w TVN.
Z racji tego, ¿e TVN24 jest teraz po³aczony z TVN. Nie wiem czy tak bywa czêœciej, bo zawsze ogladam TVN24 (TVN w³¹czy³em przypadkiem) ale chyba mozna to zaliczyÌ jako debiut Beaty TVN, co ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości