[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

Ja nie oglądam już polskich tasiemców (innych seriali właściwie też) od dosyć dawna. Z tego, co pamiętam najwyższą oglądalność ''Na Wspólnej'' miało jesienią 2007 roku - odcinki ślubne Żanety i Grzegorza (to było ponad 5 mln) :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: sybic »

Ja też mam już powoli dosyć tego tasiemca. Czasami wypadają mi odcinki i wcale z tego powodu nie płaczę, a nawet się cieszę. Serial się wypala. Najwyższy czas go zakończyć. Lepiej to zrobić teraz, niż w sytuacji niskiej oglądalności.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: Debeet »

Dokładnie, tak jak z Kryminalnymi.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

sybic pisze:Ja też mam już powoli dosyć tego tasiemca. Czasami wypadają mi odcinki i wcale z tego powodu nie płaczę, a nawet się cieszę. Serial się wypala. Najwyższy czas go zakończyć. Lepiej to zrobić teraz, niż w sytuacji niskiej oglądalności.
Tiaaa... a najlepszym dowodem na to, że serial się wypala jest 4,5 mln widownia... :D Dawno nie było tak ciekawych wątków jak teraz, non stop coś się dzieje i naprawdę NW miało już dużo gorsze i nudniejsze wątki - jak np. te z lat 2005 - 2006 :roll:

Co rozumiesz @sybic pod tym, że "lepiej zrobić to teraz..."? Tzn. że NW miałoby spaść z ramówki np. z początkiem wakacji i już nie wrócić? :D A co się stanie z ponad 100. odcinkami, które twórcy nakręcili i czekają na emisję? Obecne odcinki (1402) są z czerwca/września 2010 roku... A do tej pory nakręcono już ponad 1500 odcinków, aktorzy i ludzie pracujący przy produkcji mają podpisane umowy... Serial nie zniknie, a przynajmniej na pewno nie w tym roku kalendarzowym :D
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Post pod postem, ale trudno ;)

Widzowie, a właściwie wierni fani walczą o emisję "Na Wspólnej" pięć razy w tygodniu. Akcja ruszyła niedawno a już 200 osób zadeklarowało wzięcie w niej udziału. Czyli jednak wiele osób chciałoby oglądać NW częściej. W tej chwili są ku temu dobre przesłanki - jesteśmy w tyle prawie 100 odcinków (czas pomiędzy produkcją a emisją wynosi 8 miesięcy!). To pierwsza taka akcja jeśli chodzi o zwiększenie ilości emisji serialu w Polsce na Fb :brawa:

http://www.facebook.com/event.php?eid=200403083333087 - dla zainteresowanych :D

Może TVNFakty jako serwis o TVN da jakąś informację o akcji fanów serialu? Jestem na TAK!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: ktos »

mfdtv4 pisze:Post pod postem, ale trudno ;)

Widzowie, a właściwie wierni fani walczą o emisję "Na Wspólnej" pięć razy w tygodniu. Akcja ruszyła niedawno a już 200 osób zadeklarowało wzięcie w niej udziału. Czyli jednak wiele osób chciałoby oglądać NW częściej. W tej chwili są ku temu dobre przesłanki - jesteśmy w tyle prawie 100 odcinków (czas pomiędzy produkcją a emisją wynosi 8 miesięcy!). To pierwsza taka akcja jeśli chodzi o zwiększenie ilości emisji serialu w Polsce na Fb :brawa:

http://www.facebook.com/event.php?eid=200403083333087 - dla zainteresowanych :D

Może TVNFakty jako serwis o TVN da jakąś informację o akcji fanów serialu? Jestem na TAK!
oby nie lepiej jak zostawią filmy w piątek o 20 czasem są długie (a lepsze lecą po 1 filmie) to jeszcze o te 45 minut musieli by przesunąć a chciałbym filmy o normalnej porze oglądać a nie siedzieć do 2 8)

mają 4 razy i niech to im wystarczy
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: D00 »

mfdtv4 pisze:Post pod postem, ale trudno ;)

Widzowie, a właściwie wierni fani walczą o emisję "Na Wspólnej" pięć razy w tygodniu. Akcja ruszyła niedawno a już 200 osób zadeklarowało wzięcie w niej udziału. Czyli jednak wiele osób chciałoby oglądać NW częściej. W tej chwili są ku temu dobre przesłanki - jesteśmy w tyle prawie 100 odcinków (czas pomiędzy produkcją a emisją wynosi 8 miesięcy!). To pierwsza taka akcja jeśli chodzi o zwiększenie ilości emisji serialu w Polsce na Fb :brawa:

http://www.facebook.com/event.php?eid=200403083333087 - dla zainteresowanych :D

Może TVNFakty jako serwis o TVN da jakąś informację o akcji fanów serialu? Jestem na TAK!
Ludzie walczą od grudnia i nic to nie dało. To chyba powinno dać do myślenia, nieprawdaż?

Poza tym, to 200 osób ma tyle do gadania, co mój pies. Załatwcie 200 tysięcy, to może coś zdziałacie.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Na Wspólnej

Post autor: Pawlous »

żebym ja miał w życiu tylko takie problemy... śmieszą mnie takie "walki"
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Na Wspólnej

Post autor: ziom »

http://media2.pl/media/80070-tvn:-seria ... idzow.html
Serial "Na Wspólnej" w telewizji TVN ogląda średnio ponad 3,4 mln widzów - pokazują dane Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Podczas emisji serialu stacja przegrywa jedynie z Dwójką.

Chciałbym żeby od września serial ukazywał się od poniedziałku do piątku.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: Debeet »

Przed chwilą oglądałem Na Wspólnej i zapowiedź kolejnego odcinka. A w nim niewypikane "ty skur...". To nie pierwszy raz, kiedy w serialu (niekoniecznie NW) w ogóle nie ma cenzury i dzieci (bo przecież w rogu ekranu jest 12+) słuchają takich słów (już nieważne, że słyszą to na dworzu - to jest inna sprawa). Czy tasiemce to jakieś święte krowy, że nie stosuje się w nich ogólnie przyjętych w telewizji zasad?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

Z tego co ja zauważyłem, to tylko w serialach i filmach nie ma cenzury na tego typu słownictwo, i to nie tylko w TVN, ale też w serialach TVP i polsatu, oczywiście polskiej produkcji. Seriale i filmy to jednak inny rodzaj niż sztuczny Szymon Majewski Show, gdzie taka cenzura była. Specem nie jestem, ale w serialach i filmach to ja się nigdy nie spotkałem z cenzurą, więc może i mają miano "świętej krowy".
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Pytanie do osób wtajemniczonych :) Dlaczego "Na Wspólnej" nie ma nowej strony? A takie "Prosto w serce", które znika za 3 miesiące otrzymało nową www? Wie ktoś? Szacunek dla osoby, która jest w stanie mi na to pytanie sensownie odpowiedzieć :roll:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Na Wspólnej

Post autor: r_r16 »

Zapewne chodzi o połączenie z serwisem tvnplayer.pl. Prapremiery "Prosto w serce" możemy tam oglądać, a "Na wspólnej" tylko odcinki już wyemitowane. Coś mi jednak mówi, że strony programów i seriali TVN będą po kolei przenoszone i podpinane pod tvn.pl i tvnplayer.pl, tak jak to wcześniej było z przenoszeniem serwisów pod Plejadę. Wtedy nawet długo już po zakończeniu emisji Magda M. dostała nową stronę.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: Łukasz »

matik pisze:Z tego co ja zauważyłem, to tylko w serialach i filmach nie ma cenzury na tego typu słownictwo, i to nie tylko w TVN, ale też w serialach TVP i polsatu, oczywiście polskiej produkcji. Seriale i filmy to jednak inny rodzaj niż sztuczny Szymon Majewski Show, gdzie taka cenzura była. Specem nie jestem, ale w serialach i filmach to ja się nigdy nie spotkałem z cenzurą, więc może i mają miano "świętej krowy".
Najśmieszniej jest, jak w filmie amerykańskim bohater krzyczy fuck off bitch, a polski lektor tłumaczy to jako odejdź kobieto! :D To się zdarza notorycznie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Na Wspólnej

Post autor: Trzeciak »

Problem w tym, że nie wszyscy znają angielski - szczególnie starsi.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości