Nowy (malutki) dział :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Nowy (malutki) dziaÂł :)

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.personal.pl/dzwieki.html

PowrĂłciÂły "dÂźwiĂŞki" w downloadzie ale w innej formie niÂż to byÂło dawniej. Jak maciĂŞ coÂś fajnego, to - bardzo proszĂŞ - przysyÂłajcie. :D Z gĂłry uprzedzam, Âże coÂś z Radia Zet ma maÂłe szanse na publikacje. :D :D :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Super! Bardzo fajne uprzedzenie :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bo ta Ewa Drzyzga byÂła w sumie tylko pretekstem do umieszczenia tego pliku. Ja uwielbiam Ăłwczesne (obecne teÂż) jingle RMFu i Fakty RMFu. :D No i oczywiÂście znakomitego Tomasza Staniszewskiego, ktĂłry razem z niÂą prowadziÂł Fakty. :D :D :D
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Stare jingle RMF-u byÂły cudne. :D Teraz majÂą takie badziewne, ale i tak lepsze od Zetki (Âże juÂż o innych stacjach nie wspomnĂŞ).
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

PosÂłuchajcie tego. ÂŚliczny jingielek. :roll:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No, no. Teraz s³ucham ca³y czas tylko rmf'u i niczego innego (nawet teraz graj¹) i fakt, ¿e ju¿ nie maj¹ takich fajnych jingli posk³adanych z ró¿nych piosenek :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie poskÂładanych, tylko nagrywanych specjalnie w Hollywood (nie wiem, czy dobrze napisaÂłem nazwĂŞ, ale chyba siĂŞ domyÂślacie o jakie miasto chodzi :D ).
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ÂŁukasz pisze:Bo ta Ewa Drzyzga byÂła w sumie tylko pretekstem do umieszczenia tego pliku. Ja uwielbiam Ăłwczesne (obecne teÂż) jingle RMFu i Fakty RMFu. :D No i oczywiÂście znakomitego Tomasza Staniszewskiego, ktĂłry razem z niÂą prowadziÂł Fakty. :D :D :D
Ja tam jingle RMF'u lubie i lubiaÂłem. KiedyÂś non-stop sÂłuchaÂłem tej staci. Potem caÂłkowicie przerzuciÂłem siĂŞ na zetke, ale teraz trudno mi bliÂżej okreÂśliĂŚ, ktĂłrÂą stacje lubie najbardziej. SÂłucham takiej, na ktĂłrej lecie jakis fajny kawaÂłem lub audycja, a wszedzie (prawie) cos sie znajdzie.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja uwielbiaÂłem "Fakty" RMF FM, ale z poprzednimi jinglami, byÂły Âświetne. Te obecne sÂą takie sobie. :(
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości