Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Grand pisze:Dzisiejszy FAKT pisze ze TVP negocjuje z kolei przejscia do publicznej Rymanowskiego.
Niestety mamy inny "Fakt" w moim nic o tym nie pisze. :? :?

TVN_FAN pisze:(...)ze szefowie Telewizji TVN nie wydali jeszcze Âżadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie :)


A oficjalny komunikat TVN wieczorem, rĂłwniez TVP ma skomentowaĂŚ tÂą sprawĂŞ, a Durczok ma o tym poinformowaĂŚ w programie "Debata" (czyli chyba jutro). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja jestem apsolutnie PRZECIW przejsciu Rymana do TVP, moÂże "Fakty" to nie ejsgo mocna strona ale bardzo go lubie w TVN24 i mam nadzieje, Âże tak zostanie!!
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Oj wy biedni krzykacze anty- Kamilowi jak mi was Âżal :smiech:
Nie ³ódzcie siê nawet ¿e on zejdzie zw wizji jeœli zostanie szefem Faktów to je bedzie prowadzi³ :] choÌby dla sportu ¿eby nie wyjœÌ z wprawy i poœcigac sie z Lisem :]
Po prostu gdyby komuœ przysz³o do g³owy "ruszyÌ" Justynê to obawiam siê, ¿e ogl¹dalnoœÌ Faktom spadnieeeeee....oj spadnie
Oj nie spadÂła po odejÂściu Lisa i Werner to i po jej odejsciu nie spadnie :]
ChoĂŚ wolaÂła bym by zostaÂła....

Ryman za Durczoka to byÂło do przewidzenia...
Android <3
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

pawell pisze:
Grand pisze:Dzisiejszy FAKT pisze ze TVP negocjuje z kolei przejscia do publicznej Rymanowskiego.
Niestety mamy inny "Fakt" w moim nic o tym nie pisze. :? :?

TVN_FAN pisze:(...)ze szefowie Telewizji TVN nie wydali jeszcze Âżadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie :)


A oficjalny komunikat TVN wieczorem, rĂłwniez TVP ma skomentowaĂŚ tÂą sprawĂŞ, a Durczok ma o tym poinformowaĂŚ w programie "Debata" (czyli chyba jutro). :roll:
Rzeczywiscie - na stronie efakt.pl na dzisiejszej okladce na gorze nie ma Rymanowskiego tylko minister - ale napewno w Olsztynie wyszedÂł dzis Fakt na ktorym jest Rymanowski - i opis ze Durczok ma isc do TVN a Rymanowskiego chce sciagnac TVP - ale ze sam Rymanowski sie od tego odcina poki co. Widocznie co miasto to FAKT ;)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Na g³ównej stronie gazety tv polsat ! jest news o tym ¿e "Fakty" TVN kupi³y Durczoka :twisted:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: :shock: ÂŁaÂł nie spowdziewaÂłem sie tego. Na telegazecie TVP pewnie nic o tym nie wspomnÂą, a na TVN majÂą ch****Âą. :twisted: :roll: IdĂŞ to zobaczyĂŚ... :D Pozatym jutro pewnie o tym napisze jeszcze "Fakt" i "Super Express". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Durczok ma o tym poinformowaĂŚ w programie "Debata" (czyli chyba jutro). :roll: [/color]
Debata juÂż dziÂś o 21:50 :] Kurrrcze... same oficjalne stanowiska jakby siĂŞ nie wiadomo co dziaÂło (staÂło) :roll:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pawell wnusiu Fakt juÂż o tym pisze :D
Android <3
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

jak pisze rzeczpospolita Tomasz Lis staraÂł sie by Durczok przyszedÂł do Polsatu. Jednak wybraÂł tvn, w sumie mu siĂŞ nie dziwie bo w Polsacie byÂłby co najwyÂżej prezenterem wydarzeĂą.
Kamil Durczok Âżegna siĂŞ z telewizjÂą publicznÂą; wczoraj po raz ostatni poprowadziÂł 'WiadomoÂści'. W maju pojawi siĂŞ w 'Faktach' TVN, ktĂłrych bĂŞdzie jednoczeÂśnie szefem. - Zmieniam miejsce pracy, chociaÂż nie zmieniam niczego w moim dziennikarstwie - mĂłwi Kamil Durczok w RMF FM. - ZdarzajÂą siĂŞ w Âżyciu takie propozycje, ktĂłre sÂą trafione w odpowiednim momencie, bardzo intrygujÂące, frapujÂące, interesujÂące. I wÂłaÂśnie teraz takÂą propozycjĂŞ dostaÂłem - wyjaÂśnia.
a wiĂŞc mamy juÂż nawet wypowiedÂź samego bohatera
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TVN poprostru trafi³ w dobry moment. Coœ czuje, ¿ eto nie koniec fali odejœÌ, Durczok jest nie pierwszy i pewnie nie ostatni. A ja ci¹gle go sobie nie wyobra¿am w TVN, on mi sie zabardzo kojazy z lewizowymi "Wiadomosciami"
Wróciłem!!
Adrian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 21:29
Kontakt:

Post autor: Adrian »

http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=30912

NajÂświeÂższe informacje na omawiany temat + wypowiedzi Lisa, Rymanowskiego dla nas, oraz wypowiedÂź Durczoka dla RMF FM.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D :D MyÂślaÂłem ze juÂż o tym zapomniaÂłaÂś (chodzi o wnusia :evil2: ) :P :D :wink:

kamuii pisze:Pawell wnusiu Fakt juÂż o tym pisze :D


Mi nic w gazecie nie przybyÂło, ani nie ubyÂło... :evil2: :evil2: :wink: :D Ale widzĂŞ Âże na stronie "Faktu" jest jak zwykle krĂłtka informacja. :? No ale jednak nie mam zamiaru kupowaĂŚ 2 raz tej gazety... :? MoÂże ma ktoÂś caÂły ten artykuÂł lub byÂłby ktoÂś tak dobry i zrobiÂł skana ?? :] :D :wink:

:: Kamil pisze:Debata juÂż dziÂś o 21:50 :](...)


To nawet nie chciaÂło mi siĂŞ do programu patrzeĂŚ... :P No to bĂŞdzie trzeba koniecznie zobaczyĂŚ... 8) :D

I jeszcze mam 1 stronĂŞ "Nowego Dnia":

Obrazek

OczywiÂście to nie caÂła 1 strona... :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

pawell pisze:Fakty TVN kupiÂły Durczoka
Kto teraz bĂŞdzie ogladaÂł
WiadomoÂści TVP ?
ja bym raczej zadaÂł pytanie inaczej :
Kto teraz bĂŞdzie ogladaÂł Fakty TVN ?

ja nie ....
msz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 18:07

Post autor: msz »

Jak dla mnie to nie jest dobra wiadomoœÌ...
Ja nie lubie Durczoka
pawell pisze:P.S. No wiĂŞc za rok w plebiscycie Telekamery 2007 - 2 zÂłote statuetki powĂŞdrujÂą do rÂąk kogoÂś z TVN. :evil2: :roll: :D
Jak znam Âżycie i TVP, to juÂż oni tak to zrobiÂą, Âże Durczok (moÂże nawet za karĂŞ) nagrody nie dostanie...

A czy nie mĂłgÂłby on prowadziĂŚ KURIERA TVP3? :lol:

TeÂż myÂślĂŞ, Âże Justyna moÂże spaĂŚ spokojnie, gorzej z chÂłopakami... :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

medialink pisze:Telewizja Polska wydaÂła oficjalny komunikat w sprawie odejÂścia czoÂłowego prezentera "WiadomoÂści". O Kamilu Durczoku bardzo ciepÂło wypowiada siĂŞ jego dotychczasowy pracodawca - Jan Dworak. Dziennikarz poinformowaÂł o perspektywie pracy w TVN na antenie RMF FM.

Kamil Durczok to nieprzeciêtny dziennikarz, który przez wiele lat z ogromnym zaanga¿owaniem podchodzi³ do swojej pracy, przez co zyska³ szacunek wspó³pracowników i prze³o¿onych oraz sympatiê widzów. Chcia³bym mu za to serdecznie podziêkowaÌ - powiedzia³ Jan Dworak prezes TVP.

- Wiele zawdziêczam stacji, z któr¹ zwi¹zany by³em przez ponad osiem lat. Tu nauczy³em siê warsztatu telewizyjnego, tu up³ynê³a spora i bardzo wa¿na czêœÌ mojego ¿ycia zawodowego. Bêdê zawsze o tym pamiêta³ - stwierdzi³ dziennikarz.
(...)
onet.pl pisze:Jeden z czo³owych dziennikarzy TVP Kamil Durczok, prowadz¹cy dot¹d g³ówne wydanie "Wiadomoœci", zostanie redaktorem naczelnym i wspó³prowadz¹cym g³ówne wydanie "Faktów" w TVN - poinformowa³ TVN.
Durczok mia³by zacz¹Ì pracê w tej stacji póŸn¹ wiosn¹(...)
Kolejne wiadomoÂści w sprawie gorÂącego transferu Kamila Durczoka do TVN.

Ja mam dalej bardzo mieszane uczucia :?

Ale daje mu szansĂŞ...
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości