Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

:smiech: Gawryluk odeszÂła tak samo jak i Pienkowska :D

Nie Kowal mylisz siĂŞ poprostu dlatego ze zaproponowali jej stoÂłek zdaje sie szefowej publicystyki a ona chciaÂła Informacje / wydarzenia dalej prowadziĂŚ :D
No to jej podziĂŞkowali i sie jej pozbyli tak samo jak oferowali PieĂąkowskiej prowadzenie FORUM !!!
to tak jak Pis oferowaÂł PO marszaÂłka ale na ich warunkach :]
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂżliwe, Âże siĂŞ myliÂłem jak tak to przepraszam. To idÂąc dalej tym topem ciekawe co chciaÂł Durczok za to, Âże zostanie:)
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kamil durczok w tvn !!!

Post autor: salladyn »

MoÂże teÂż byĂŚ tak Âże zostanie jakimÂś szefem,moÂże dostanie swĂłj program publicystyczny a od FaktĂłw bĂŞdzie siĂŞ trzymaÂł daleko. :roll: TakÂą mam przynajmniej nadziejĂŞ :!: :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Durczok w Faktach ?? Obawiam siĂŞ, Âże ten czarny sen moÂże siĂŞ sprawdziĂŚ :? :(

UwaÂżam, Âże TVN nie po to ÂściÂąga go do siebie, Âżeby tylko siedziaÂł w TVN24 i byÂł samym szefem FaktĂłw. On tam przecieÂż nie idzie za "BĂłg zapÂłaĂŚ" :D

Myœlê, ¿e wejdzie on na miejsce Bogdana R. i do g³ównych Faktów naprzemiennie z Justyn¹. A weekendowe Fakty zostan¹ tak jak by³y :)

A pozycja Justyny w caÂłym TVNie jest niepowtarzalna i nie myÂślĂŞ tutaj o powiÂązaniach rodzinnych jak to prĂłbuje sugerowaĂŚ Forumowa Babunia :)

Po prostu gdyby komuœ przysz³o do g³owy "ruszyÌ" Justynê to obawiam siê, ¿e ogl¹dalnoœÌ Faktom spadnieeeeee....oj spadnie !!
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WedÂług "Nowego Dnia" Durczok bĂŞdzie teÂż miaÂł swĂłj program w tvn24. CzyÂżby coÂś w stylu politycznego tok-szoÂł o ktĂłrym ostatnio pisaÂłem w jednym z tematĂłw? :evil2: -->
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Dzisiejszy FAKT pisze ze TVP negocjuje z kolei przejscia do publicznej Rymanowskiego.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

:shock: Jak zobaczy³em tê wiadomoœÌ to pobieg³em sprawdziÌ w kalendarzu czy dzisiaj nie jest 1 kwietnia !! Masakra, kilkanaœcie dni temu pisali, ¿e najlepiej ¿eby Durczok prowadzi³ Fakty, a TVP mówi³¹, ¿e nigdy nie pozby³aby siê takiego dziennikarza, a tu taki news...

Mam nadziejĂŞ, Âże pozycja Justyny i Bogdana zostanie niezachwiana, a Marciniak zawsze moÂże wrĂłciĂŚ na staÂłe do TVN24. Natomiast Kajdanowicz moÂże robiĂŚ co chce :mad: ÂŻeby tylko Justyna i Bogdan nie poczuli siĂŞ dyskryminowani i sami odeszli. Wtedy nie darowaÂłbym Durczokowi.
ChociaÂż nigdy za nim bardzo nie przepadaÂłem to fajnie bĂŞdzie zobaczyĂŚ jak prowadzi Fakty, moÂże siĂŞ sprawdzi. :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No, no, no. Ile artyku³ów w necie z tej okazji siê znalaz³o. :roll: Podam pare linków:

Onet.pl> http://wiadomosci.onet.pl/1256482,327,item.html
Wirtualnemedia.pl> http://wirtualnemedia.pl/document,,6847 ... o_TVN.html
Medialink.pl> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=30906

WiĂŞc to nawet spora reklama dla TVN i "FaktĂłw". :roll: Pewnie fani Kanila zacznÂą oglÂądaĂŚ "Fakty". :roll: Jestem bardzo ciekawy kto zyska po tym. :roll: :> :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WÂłaÂśnie podczas przeglÂądu prasy prowadzÂąca Poranek rĂłwnieÂż wspomniaÂła o rewelacjach prasowych na temat Durczoka i na koniec dodaÂła, ze szefowie Telewizji TVN nie wydali jeszcze Âżadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie :)
ZIMA
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

A ja tylko nie chcĂŞ,Âżeby StyÂśkĂŞ to gdzieÂś zepchnĂŞÂło.
StyÂśka nie daj siĂŞ, walcz 8) 8) 8)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Durczok w TVN ?
tylko nie to !
nie lubiĂŞ typa i tyle ...
strasznie popsuÂł mi sie humor tÂą wiadomoÂściÂą ...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie wiem co o tej sprawie myslec. Ciesze sie jako fan "Faktów" - bo najlepszy dziennikarz w najlepszym programie najlepszej stacji (nie mowie tu o wlasnej subiektywnej opinii, a o wynikach badaù) to jak najlepsza mieszanka. Mo¿e nie zwiêkszy to drastycznie wyników Faktow (Jak odszed³ Lis spadek nie by³ przecie¿ a¿ tak du¿y, obecnie wracaj¹ czasy z najwy¿szym wynikami), ale na pewno bêdzie to zdecydowana przeciwwaga do "Wydarzeù" - moim zdaniem Fakty im odskocz¹. Cieszê siê równie¿ myœl¹c o lewicowoœci Durczoka - wprawdzie jestem libera³em o pogl¹dach bardziej prawicowych to przynajmniej niektórym wypadnie z rêki taki argument, ¿e oto w Faktach panuje prawica. Do tej pory i takie komentarze siê pojawia³y. Teraz w Faktach bêd¹ chyba 2 strony, a to zapowiada prawdopodobnie wieksz¹ obiektywnoœÌ. Cieszê siê, bo wraca "model Lisa". Wreszcze Fakty bêd¹ mia³y szefa, ktoœ bêdzie rz¹dzi³ i firmowa³ program swoim nazwiskiem. Oby nie skoùczy³o siê jak z Lisem ;-). Nie cieszê siê, w³asnie z tego powodu, ze Durczok w pewnym sensie skompromitowa³ sie w niektórych œrodowiskach. Nie wiem czy nie odbije siê to na Faktach. Oby nie. W pewnym sensie martwie sie rowniez o styl Kamila. Mówi on troche za wolno jak na Fakty ;-). Ale to jest chyba do wyrobienia.

A teraz tak sobie pomarzymy: WyobraÂżacie sobie Fakty w dwĂłjke? "Fakty, Kamil Durczok i Justyna Pochanke, witamy paĂąstwa". Dla mnie to byÂłaby bomba. SzczegĂłlnie marzy mi sie publicystyczny program w wykonaniu takiej pary - jestem pewien, ze by sie przyjal. Czekam rowniez na powrot na ekrany, do tvn Jolanty Pienkowskiej - ona ma potencjal, w tvp1 moim zdaniem skrywany. Jole polubilem poniekad dopiero, gdy odeszla z TVP ;-)

UwaÂżam ponadto, Âże TVN powinien siĂŞ zainteresowaĂŚ takÂże Jackiem Fedorowiczem - wprawdzie jego program jest trochĂŞ prostacki i "prosty", ale mysle ze bylaby to dobra decyzja w pewnym sensie wizerunkowa. Mam tylko nadzieje ze z TVN nie odejda Pochanke i Rymanowski - tak na prawde w ich interesie jest zostaĂŚ. DojÂście Durczoka umocni marke "FaktĂłw", a prezenterzy stworza swoiste "Ich troje" polskiego dziennikarstwa (byleby nie brali przykladu z merytorycznoÂści oryginaÂłu :D )

Decyzje oceniam wiec pozytywnie, lecz z obawami. I czekam na kolejne przyjscia i powroty. Najlepiej gdyby przyszli Jacek Fedorowicz, Jolanta Pienkowska, wrocil MikoÂłaj Kunica. To taka moja krĂłtka lista zyczen ;-)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

arrow pisze:WedÂług "Nowego Dnia" Durczok bĂŞdzie teÂż miaÂł swĂłj program w tvn24.
No wÂłaÂśnie, ja na to czekam. :wink: choc mniej na ten (bardzo juÂż prawdopodobny) barter Rymanowski-Durczok.
Bo nie sÂądzĂŞ, Âżeby Kamil, ÂżegnajÂąc siĂŞ z TVP poÂżegnaÂł siĂŞ z wizjÂą, zostaje wiĂŞc antena TVN lub TVN24. A skoro bĂŞdzie szefem FaktĂłw, to moÂże bĂŞdzie tÂą pracĂŞ wykonywaÂł zza biurka, a nie zza stoÂłu prezenterskiego FaktĂłw- program poprowadzi w TVN24.
W kaÂżdym razie przyjÂście Kamila musi owocowac jednÂą ofiarÂą, czy bĂŞdzie to Ryman do TVP czy Marciniak do TVN24, czy Kajdan do reporterki, to zobaczymy. Pozycja Justyny- wydaje mi siĂŞ, Âże- pozostanie bez zmian.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

terraX pisze:(....)A skoro bĂŞdzie szefem FaktĂłw, to moÂże bĂŞdzie tÂą pracĂŞ wykonywaÂł zza biurka
tak !
w TVN'nie to idealne zajĂŞcie dla Durczoka :!:
innego nie widzĂŞ ...
ciulas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 18:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ciulas »

W wywiadzie dla Janiny Paradowskiej JarosÂław Sellin stwierdziÂł, Âże czytaÂł iÂż Bogdan Rymanowski przejdzie do tvp1. Nie wiem na ile to oficjalne informacje. Ponizej macie link:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 53044.html .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości