Kawa na ławę

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Marcin pisze:"Kawa na ÂławĂŞ" na pewno nie bĂŞdzie nadawana ze studia "DzieĂą Dobry TVN", bo program trzeba odpowiednio wczeÂśniej przygotowaĂŚ, a "Kawa..." jest emitowana tuÂż po "DDTVN". Po prostu tam nakrĂŞcono tylko reklamĂŞ...
Co wcale nie oznacza Âże bĂŞdziemy robiĂŚ sobie jaja. Nie przeszkadza mi Âże "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie nadawana ze studia na MarszaÂłkowskiej, gdzie jest realizowane rozrywkowe "DzieĂą Dobry TVN".
:]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:no jak to? miaÂło byĂŚ jak "Âśniadanie" (O_o)

jak nic nie bêdzie jeœÌ to do kitu, myœla³em ¿e przy okazji jakieœ restauracje siê poreklamuj¹ czy coœ, i bêdzie wiadomo jakie miejscówki s¹ trendy, no i ¿e bêdzie mo¿na siê poœmiaÌ z polityków ¿e "krzywo trzymaj¹ widelce" albo coœ ;D
:/ Nie miaÂło byĂŚ Âżadnego Âśniadania... :? Ten pomysÂł tylko byÂł ÂściÂągniety z radiowych programĂłw - tam to maja Âśniadania tu nie bĂŞdzie. Tak pisze w dzisiejszym "Dzienniku". :)
Martin pisze:
Marcin pisze:"Kawa na ÂławĂŞ" na pewno nie bĂŞdzie nadawana ze studia "DzieĂą Dobry TVN", bo program trzeba odpowiednio wczeÂśniej przygotowaĂŚ, a "Kawa..." jest emitowana tuÂż po "DDTVN". Po prostu tam nakrĂŞcono tylko reklamĂŞ...
Co wcale nie oznacza Âże bĂŞdziemy robiĂŚ sobie jaja. Nie przeszkadza mi Âże "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie nadawana ze studia na MarszaÂłkowskiej, gdzie jest realizowane rozrywkowe "DzieĂą Dobry TVN".
Jeszcze z tym to tak nie do koĂąca wiadomo. :roll: To moÂże byĂŚ gdzieÂś pomieszczenie obok studia "DzieĂą Dobry TVN" na tym samym piĂŞtrze. :roll: Marcin ma racjĂŞ w pare minut nie ustawiÂą zupeÂłnie innej dekoracji. :roll: Zobaczy siĂŞ jak to bĂŞdzie w niedzielĂŞ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

LAe fajnie by b yÂło gdyby Rymanowski przychodziÂł zawsze do DDTVN zapowiedzieĂŚ program;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jezarek pisze:LAe fajnie by b yÂło gdyby Rymanowski przychodziÂł zawsze do DDTVN zapowiedzieĂŚ program;)
W niedzielĂŞ na koĂącu "DzieĂą Dobry TVN" napewno bĂŞdzie reklama tego programu. :] Ale chyba tylko coÂś w stylu "Za chwilĂŞ nowy program Bogdana Rymanowskiego "Kawa na ÂławĂŞ". :roll:

[ Dodano: Sro Kwi 19, 2006 4:49 pm ]
Jest news o programie na tvn.pl>> http://www.tvn.pl/2006,04,1330266,nagoraco.html :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Ja juÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ siĂŞ pierwszego odcinka . TeÂż jestem ciekawy jak bĂŞdzie wyglÂądaÂło studi :mhm: o . ByĂŚ moÂże przerobiÂą troszke studio DDTVN . Ale poÂżyjemy zobaczymy .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja te¿ czekam na niedzielê...mo¿e byÌ ciekawie z tego co czyta³em w "Dzienniku" to program mo¿e wydawaÌ siê fajny, po¿yjemy zobaczymy. Moim zdaniem jedyn¹ czêœci¹ studia "Dzieù Dobry TVN", która nadawa³a by siê do takiego programu jest ten "œniadalniany stó³" przy którym czasami s¹ rozmowy. Bogdan Rymanowski w "Dzienniku" powiedzia³, ¿e
Moja audycja bêdzie mia³a zupe³nie inn¹ scenografiê. Jedyny element ³¹cz¹cy oba programy to przepiêkna panorama Warszawy widoczna z dziewi¹tego piêtra, na którym urz¹dzono studio, poza tym z góry widac wiêcej.
Mi siê wydaje, ¿e w ci¹gu kilku minut jakie dziel¹ koniec "DDTVN" a pocz¹tek "KN£" jest za ma³o by zmieniac scenografie, chocia¿ je¿eli chodzi tylko o ten kawa³ek z sto³em to mo¿na "rozci¹gn¹Ì" jakomœ tekturow¹ œcianke tak jak np. w "Skanerze politycznym". No niewiem wszystko siê oka¿e w niedziele. W ka¿dym razie jestem bardzo ciekawy.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja trzymam siĂŞ swojego - studio "Kawy na ÂławĂŞ" bĂŞdzie albo na przeciwko studia "DzieĂą Dobry TVN", albo za ÂścianÂą z jednej czy z drugiej strony. :roll: Napewno nie bĂŞdzie Âżadnych tekturowych Âścian, bo ma byĂŚ widok na panoramĂŞ Warszawy, a to by zasÂłaniaÂło. :roll: Chyba ze tam coÂś Ci z TVN wykombinowali innego... 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

W "Dzienniku' pisze, ¿e program bêdzie nadawany "ze studia znajduj¹cego siê w tym samym biurowcu, sk¹d stacja nadaje DD TVN", wiêc bêdzie to osobne studio :) "Dz" pisze, tak¿e, ¿e pierwszymi goœÌmi bêd¹: Z.Ziobro, A.Lepper, R.Kalisz oraz S.Niesio³owski. W programie dodatkowo maj¹ pojawiÌ siê felietony.Wiêc zapowiada sie ca³kiem ciekawie :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak dyskusja bĂŞdzie ostra, NiesioÂłowski, Kalisz kontra Lepper i ziobro...napewno bĂŞdzie o koalicji wiĂŞc bĂŞdzie ostro.
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Warto chyba zauwaÂżyĂŚ, Âże podczas programu "Kawa na ÂławĂŞ" nie bĂŞdÂą nadawane Âżadne reklamy :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Warto chyba zauwaÂżyĂŚ, Âże podczas programu "Kawa na ÂławĂŞ" nie bĂŞdÂą nadawane Âżadne reklamy :D
Faktycznie :> no i dobrze, bo takie programy nie mowinny byĂŚ przerywane reklamami. :P To teÂż oznacza Âże przed i po "Kawie na ÂławĂŞ" mogÂą byĂŚ dÂłuÂższe bloki reklamowe. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Zapowiada siĂŞ ciekawy program - Lepper na niedzielne Âśniadanie. MuszĂŞ przyznÂąc Âże politycy sÂą z rana nawet bardziej strawni. Dobrze, Âże TVN rozbudowuje weekendowe pasmo na Âżywo.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

na tvn24.pl znalazÂłem logo "Kawy na ÂŁawĂŞ" :tanczy: :

Obrazek

No jak z reklamy i loga widaĂŚ, to kolorystyka Kawy na ÂŁawĂŞ bĂŞdzie w niebieskich, chÂłodnych barwach.

CzyÂżby KnÂŁ takÂże na TVN24? Chyba nie. :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze:No jak z reklamy i loga widaĂŚ, to kolorystyka Kawy na ÂŁawĂŞ bĂŞdzie w niebieskich, chÂłodnych barwach.
Jak z reklamy? przecie¿ ona jest w stylu czarno - bia³ym. :roll: I widac na nim tylko Rymana i trochê panoramy stolicy. :> A logo - inaczej do sobie wyobra¿a³em. :roll: Takie proste jest. :> Zobaczymy jak bêdzie wygladac w czo³ówce... :roll:
Martin pisze:CzyÂżby KnÂŁ takÂże na TVN24? Chyba nie. :?
WidaĂŚ Âże nieuwaÂżnie czytaÂłeÂś ten temat. :> Na pierwszej stronie tego wÂątku jest mĂłj post gdzie pisaÂłem Âże "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie takÂże na TVN 24, a zaraz po niej "LoÂża prasowa". :> TakÂże w moim podpisie, ktĂłry jest od paru dni tak pisze... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WidaĂŚ Âże nieuwaÂżnie czytaÂłeÂś ten temat. :> Na pierwszej stronie tego wÂątku jest mĂłj post gdzie pisaÂłem Âże "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie takÂże na TVN 24, a zaraz po niej "LoÂża prasowa". :> TakÂże w moim podpisie, ktĂłry jest od paru dni tak pisze... :>
CzytaÂłem. :] To pytanie wziĂŞÂło siĂŞ z tego, Âże informacje o programie znalazÂłem na tvn24.pl, mimo tego iÂż program bĂŞdzie nadawany w TVN. Teraz My jest nadawane w TVN, a opisu tego programu na oficjalnej stronie tvn24 nie ma.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości