Kawa na ławę

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze:To pytanie wziĂŞÂło siĂŞ z tego, Âże informacje o programie znalazÂłem na tvn24.pl, mimo tego iÂż program bĂŞdzie nadawany w TVN.
Ale program bĂŞdzie teÂż nadawany w TVN 24 i tam jest opis. :] A na tvn.pl pewnie dadzÂą dopiero po programie... :? Jak zawsze. :roll:
Martin pisze:Teraz My jest nadawane w TVN, a opisu tego programu na oficjalnej stronie tvn24 nie ma.
No nie ma, bo tego programu nie ma na TVN 24. :neutral: Po co opis jakiegoÂś programu, ktĂłry nie jest nadawany na tej stacji...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Eee. To luz. Ja myœla³em, ¿e Kawa na £awê bêdzie nadawana wy³¹cznie w TVN. :neutral: A na opis Faktów to tvn24.pl ju¿ nie staÌ :x
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:Ja trzymam siĂŞ swojego - studio "Kawy na ÂławĂŞ" bĂŞdzie albo na przeciwko studia "DzieĂą Dobry TVN", albo za ÂścianÂą z jednej czy z drugiej strony. :roll: Napewno nie bĂŞdzie Âżadnych tekturowych Âścian, bo ma byĂŚ widok na panoramĂŞ Warszawy, a to by zasÂłaniaÂło. :roll: Chyba ze tam coÂś Ci z TVN wykombinowali innego... 8)
"Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie nadawana jednak ze studia "DzieĂą Dobry TVN".
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

I co? Reklamy sÂą. NiemoÂżliwoÂściÂą by byÂł 45minutowy program w komercyjnej stacji bez reklam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:I co? Reklamy sÂą.
No to Ci z biura reklamy TVN wprowadzili nas w b³¹d. :roll: Nie ma tam ¿adnego bloku w "Kawie na ³awê". :roll:

A sam program dobry. :D Jak na pierwszy odcinek by³o ok. :roll: Czo³ówka ³adna, oprawa muzyczna te¿ - tak jak j¹ na pocz¹tku us³ysza³em to nie mog³em sobie przypomnieÌ sk¹d j¹ znam, a odpowiedŸ jest ³atwa z reklam promuj¹cych program. :lol: :D Dobry pomys³ z belkami, ze daj¹ tam fragment kogoœ wypowiedzi. :roll: bardzo szybko dzis to przelecia³o czekam na nastêpny odcinek. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak, program bardzo fajny. Oprawa i dÂźwiĂŞk teÂż . Fajne sÂą te "mini-historyjki".
Na koniec zakrzyczeliby biednego Rymanowskiego. A¿ im zagrozi³ od³¹czeniem mikroforów. :D

PS WÂłaÂśnie zauwazyÂłem, Âże to mĂłj 300-setny post. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Program dobry - widaÌ, ¿e politycy nawet w niedzielny poranek maj¹ w sobie tyle energii, a szczególnie pod koniec. heh Rymanowski chcia³ wy³¹czyÌ mikrofony, ale Andrzej mia³ pewnie w zanadrzu awaryjny.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Program przypomina mi raczej Forum Doroty Gawryluk. SzczegĂłlnie ta wypowiedÂź: "Dajmy siĂŞ teraz wypowiedzieĂŚ posÂłowi Kalinowskiemu". Bogdan musi jeszcze popracowaĂŚ nad swoim fachem, a szczegĂłlnie Âżeby uspokajaÂł tych politykĂłw, dopĂłki nie zrobi siĂŞ straszny beÂłkot i nikt nic nie wie, co siĂŞ dzieje (chodzi mi tu o koniec programu).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przecie¿ to dopiero by³ pierwszy odciek. :> Dla Rymana by³a to nowoœÌ, myœlê ¿e za pare tygodni bêdzie sobie ju¿ dobrze radzi³ choÌ nie wiadomo czasem te¿ takie sytuacje zdarzaj¹ siê w tych porannych radiowych programach te¿ tak wszyscy naraz zaczynaj¹ gadaÌ. :D :roll: I tam te¿ sobie z tym prowadz¹ca (Monika Olejnik) nie radzi. :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak "Kawa na ³awê" jest nadawana ze studia "DDTVN" to siê szybko uwineli, bo ze zdjêÌ na stronie http://tvn.tivi.pl/index.php?subaction= ... m=&ucat=32& wynika ¿e te¿ jest "na ¿ywo", szkoda ¿e pierwszego odcinka nieobejrza³em, ale no có¿ mia³em egzamin
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Mówi¹c szczerze to program jakich wiele :/ nie bardzo siê czymœ wyró¿nia z tego co w tv ju¿ mamy. Taka dobra przeciêtnoœÌ ale co mo¿na lepszego zrobiÌ z naszymi politykami :devil: Czy¿ nie ?? :devil:
Dlatego program ani mnie nie zaskoczy³ na plus ani nie zawiód³. Ot szara polska rzeczywistoœÌ i szara klasa polityczna :D
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kawa na ÂŁawĂŞ nie jest nadawana z samego studia DDTVN, ale na naprzeciwlegÂłym kraĂącu "pokoju". Jest nadawana natomiast z tego samego piĂŞtra i tego samego budynku.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze:Kawa na ÂŁawĂŞ nie jest nadawana z samego studia DDTVN, ale na naprzeciwlegÂłym kraĂącu "pokoju".
"Kawa na ÂławĂŞ" jest nadawana ze studia "DzieĂą Dobry TVN" to ta czeÂśc gdzie toczyÂło siĂŞ wiele rozmĂłw:

Obrazek

Wstawiono tylko now¹ dekoracjê czyli te pó³ki z ksi¹¿kami i stó³...

ZresztÂą na koĂącu byÂło pokazane to dobrze. Ryman, Magda i Jolanta stali na Âśrodku studia i kadr obejmowaÂł teÂż tamtÂą czĂŞÂśc, ktĂłrÂą zmienili na czas "Kawy...". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ZresztÂą na koĂącu byÂło pokazane to dobrze. Ryman, Magda i Jolanta stali na Âśrodku studia i kadr obejmowaÂł teÂż tamtÂą czĂŞÂśc, ktĂłrÂą zmienili na czas "Kawy...".
Nie oglÂądaÂłem, byÂłem gdzieÂś, ale dziĂŞkujĂŞ za informacjĂŞ. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Post autor: doris »

Zastanawia mnie jak oni tak szybko przemalowali na brozowo tĂŞ kolumnĂŞ na ktĂłrej jest ekran.

Obrazek
Obrazek
ÂźrĂłdÂło: uwaga.onet.pl
Ostatnio zmieniony niedziela 23 kwie 2006, 21:25 przez doris, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości