Kawa na ławę

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

doris pisze:Zastanawia mnie jak oni tak szybko przemalowali na brozowo tĂŞ kolumnĂŞ na ktĂłrej jest ekran.

Obrazek
Pomalowali kolumnĂŞ i zmienili dywan :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mnie teÂż to zastanawia. :mhm: Napewno ich (bo sÂą 2) nie pomalowali moÂże zaÂłoÂżyli coÂś na nie - coÂś tapeto podobne. :roll: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Najbardziej podoba mi sie ten poranny niedzielny luz , ktĂłry wprowadzili- czyli, Âże prowadzÂący i goÂście sÂą ...bez krawatĂłw :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

nika pisze:Najbardziej podoba mi sie ten poranny niedzielny luz , ktĂłry wprowadzili- czyli, Âże prowadzÂący i goÂście sÂą ...bez krawatĂłw :D
No tak, ale to byÂło maÂło. :roll: Nie wiem czy kaÂżdy wie, ale oni wszyscy chyba przyszli w krawatach (napewno Lepper), a Ryman w studiu poprosiÂł aby je zdjĂŞli - byÂło to widaĂŚ w niedzielnych "Faktach". :roll: Na koĂącu mĂłgÂłby byĂŚ jakiÂś luÂźniejszy temat i mogÂłoby byĂŚ jeszcze fajniej. :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W tym tygodniu program "Telewizja od kuchni" na TVNStyle jest w poÂłowie poÂświĂŞcony programowi "Kawa na ÂławĂŞ". Program, a ÂściÂślej mĂłwiÂąc jego pierwszy odcinek- jest pokazany jak go krĂŞcono od kuchni. Mozna zobaczyc m.in jak do studia zbierali sie goÂście (panowie Ziobro, NiesioÂłowski, Lepper, Kalisz i Kalinowski) i kolejno byli proszeni o zdjĂŞcie krawatĂłw :D , Lepper miaÂł pewne opory, ale Kalisz z Rymanowskim go przekonali 8)
Rymanowski wyzna³ równie¿, ¿e najlepszym komplementem dla niego po programie jest jak politycy ró¿nych opcji maj¹ do niego pretensje, bo wtedy wie, ¿e nie by³ stronniczy, ¿e uda³o mu sie zachowac obiektywizm-mniej wiêcej tak to on uj¹³.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link podaÂł wyniki "Kawy na ÂławĂŞ" :D :
Za nami juÂż trzy wydania programu „Kawa na ÂławĂŞ” w TVN. OglÂądaÂło je Âśrednio 1,3 mln widzĂłw przy udziale w rynku na poziomie 16,8 proc. To trochĂŞ lepszy wynik niÂż ten, ktĂłry osiÂągnĂŞÂły w tym czasie programy emitowane na Polsacie, jednak audycja Bogdana Rymanowskiego ustĂŞpuje w oglÂądalnoÂści dwĂłm g³ównym kanaÂłom TVP.

Wyniki oglÂądalnoÂści trzech pierwszych odcinkĂłw „Kawy na ÂławĂŞ” byÂły bardzo do siebie zbliÂżone, najwiĂŞcej widzĂłw zgromadziÂło pierwsze wydanie audycji z 23 kwietnia – 1,34 mln przy udziale 16,41 proc., natomiast wydanie z najmniejszÂą widowniÂą (7 maja - 1,25 mln), miaÂło za to najwiĂŞkszy udziaÂł w rynku – 17,95 proc.
Co oni piszÂą, Âże nie jest hitem. :> Jak na tÂą godzinĂŞ ten wynik jest bardzo dobry. :D Jeszcze mogliby to lepiej zareklamowac i moÂże wyniki by podskoczyÂły. :D Ale i tak ja siĂŞ takich nie spodziewaÂłem :> jak dla mnie jest dobrze. :lol2:

I jeszcze dodam, Âże jak patrzĂŞ na wynik KNW to myÂślĂŞ, Âże "DzieĂą Dobry TVN" moÂże mieĂŚ podobnÂą widowniĂŞ... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Dzieù Dobry TVN" ma widowniê nieco wy¿sz¹, bo z tego co wiem œrednio ogl¹dalnoœÌ wynosi 1,4 mln.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nie wiem czy ktoÂś widziaÂł ale kiedy byÂły juÂż napisy koĂącowe specjalnego wydania KNÂŁ Bogdan podaÂł rĂŞkĂŞ KaczyĂąskiemu... a KaczyĂąski Bogdanowi nie podaÂł! To sÂą wÂłaÂśnie problemy z prawicÂą :lol:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

NaprawdĂŞ nie podaÂł :?: :roll: Jak sobie przypominam to chyba podaÂł choĂŚ w 100% pewnien nie jestem. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Tak to juÂż jest z taktem i profesjonalizmem naszego prezydenta; a to flaga odwrĂłcona, a to medal dla Jaruzelskiego. A teraz rĂŞki nie podaÂł Rymanowskiemu.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mamy kolejne wyniki "Kawy na ÂławĂŞ" tym razem z Wirtualnych MediĂłw:

Obrazek

Chyba ludzie nie lubiÂą prezydenta, bo program z nim oglÂądaÂło najmniej widzĂłw niÂż pozostaÂłe odcinki, a ja myÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie spore zainteresowanie tym. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kaczucha86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kaczucha86 »

A gdzie dokÂładnie jest nagrywany DDTVN i Kawa na Âławe? Wiem ze gdzies w okolicach MarszaÂłkowskiej (i chyba HoÂżej) ??
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Witam.

ProwadzÂący b.dobry a program myÂślĂŞ,Âże mimo wszystko jeszcze lepszy.
Nawiasem piszÂąc mam problem na niego wstaĂŚ ( jestem strasznym Âśpiochem).
ByÂłam z Bogdanem w tym studio.program jest nagrywany w tym samym pomieszczeniu
gdzie DDTVN poniewaÂż jest duÂże pomieszczenie na 9p. w ktĂłrym dwa studia sÂą koÂło siebie.
Nic je nie dzieli nawet Âścianka tekturowa....
PóŸniej zamieszczê tutaj fotki które wówczas porobi³am.

Pozdrawiam.
Monika.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Teraz chyba jakas chwilowa przerwa w KnÂŁ :lol: No ale program ma powrĂłcic juz wkrĂłtce :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, jest przerwa, bo Bogdan Rymanowski ma urlop, a "Kawa na ÂławĂŞ" powrĂłci pod koniec miesiÂąca. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości