"Dziennik Polska Europa Świat"

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

Dziennik-(nie) kompletny(mizerny) program tv:(
KupiÂłem dzisiaj Dziennik z dodatkiem telewizyjno-kurturalnym patrze a tu nie ma Tele 5Crying or Very sad a jej miejsce sobie zajeÂła TVP Kultura co wiĂŞcej strony z programem tv sÂą mizerniejsze w przeciwieĂąstwie do stron o kulturze
w sumie dodatek dostaje ode mnie +3 Crying or Very sad Crying or Very sad

[ Dodano: PiÂą Kwi 21, 2006 2:41 pm ]
Crycring very sad mo¿na usun¹Ì to nieudana próba œci¹gniêcia emitikony z innej strony
krzysztof miśkowicz
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Podobny do "Fucktu" tylko, Âże w lepszej oprawie. Nawet poszczegĂłlne dziaÂły tak samo uÂłoÂżone. Najpierw Polityka, potem ÂŚwiat, a nastĂŞpnie Wydarzenia czyli rzeczy mniej waÂżne (tyle, Âże w Fakcie sÂą artykuÂły typu "Pani Leokadia z Radomia dostaÂła SMS'a od szatana", a w "Dzienniku" troche powaÂżniejsze artykuÂły). Na koĂącu tak samo "ÂŚwiat w 24 godziny" tyle, Âże w tabliodzie jest goÂła panienka a w "Dzienniku" jej nie ma. Podoba mi siĂŞ dziaÂł Opinie, Nauka i Sport. Podoba mi siĂŞ teÂż, Âże sÂą informacje kulturalne z mojego miasta. OgĂłlna ocena : 4- na zachĂŞtĂŞ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Axel Springer Polska moÂże byĂŚ na razie zadowolony. Jego Dziennik, ktĂłry zadebiutowaÂł w poÂświÂąteczny wtorek, miaÂł bardzo dobry pierwszy tydzieĂą. ÂŚrednia sprzedaÂż, jak wynika z sondaÂżu kolportaÂżowego, od wtorku do piÂątku wyniosÂła okoÂło 317 tys. egzemplarzy. Najlepszy byÂł dzieĂą debiutu – wydawca sprzedaÂł od 380 do 400 tys. egz. W ÂśrodĂŞ sprzedaÂż spadÂła do 310 – 330 tys., w czwartek do 270 – 290 tys., a w piÂątek wyniosÂła 290 – 310 tys. Po pierwszym tygodniu starcia z Dziennikiem, jak wynika z sondaÂżu, na sprzedaÂży nie straciÂły na razie ani Gazeta Wyborcza, ani Rzeczpospolita, ani tabloidy Fakt i Super Express - informuje "Gazeta Prawna".

Na poczÂątku chyba wszystkim gazetom dobrze szÂło zobaczymy jak bĂŞdzie za miesiÂąc. :roll: MyÂślĂŞ Âże i tak siĂŞ ich sprzedaÂż utrzyma na poziomie ok. 300 tys. egzemplarzy. :roll: Dobrz gazeta bĂŞdzie mieĂŚ dobre wyniki, tylko zeby nie zaÂłatwili tak czytelnikĂłw ja "Nowy DzieĂą" to moÂże byĂŚ nienajgorzej. 8) Troche dziwne jest to Âże Âżadna z pozostaÂłych gazet nie straciÂła. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bardzo fajna gazeta , dzis kupilem moj pierwszy numer jestem mile zaskoczony
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

:shock: Wszystkiego bym siĂŞ spodziewaÂł,ale tego, Âże Dziennik zasponsoruje Wiktory to bym nie wydedukowaÂł. WidzĂŞ, Âże ta gazeta bardzo prze siĂŞ do przodu i walczy o czytelnika.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj po raz pierwszy siêgnê³¹m po tê gazetê i muszê przyznaÌ, ¿e ludzie, którzy to stworzyli znaj¹ siê na swojej robocie. Dziennik jest w miarê przejrzysty, chocia¿ przyda³o by siê na pocz¹tku numeru wyszczególniÌ jakie s¹ poszczególne dzia³y. Dobrze, ¿e s¹ tam sekcje na poszczególne dziedziny wiedzy zawieraj¹ce takie informacje, z których mo¿na siê czegoœ dowiedzieÌ a nie tylko "upchaÌ" wydanie jak to czêsto ma miejsce w innych gazetach zw³aszcza tabloidach. Ciekawe, niebagatelne komentarze znanych osób, powa¿ne refleksje naukowców, jednak nie przyt³aczaj¹ce ogromem aluzji i trudnych pojêÌ. Brawo! Tak trzymaÌ! Man nadziejê, i¿ ten dziennik nigdy siê nie stabloidyzuje. :brawa:
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

Mandi na pewno zmizerniejesz przy ich dodatku kultura-TV(czy nie mog¹ to zrobiÌ oddzielnie (tzn dotatek tv(jeszcze z tak¹ sam¹ liczb¹ stron)i dodatek Kultura 7 dni (po³¹czenie wszystkich dzia³ów kurturalnych z kultura tv i kalendarz a to wszystko wielkoœÌi odpowiednika co jest grane wyborczej)bo to wygl¹da jak z komuny
krzysztof miśkowicz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Dziennik" jest na Polskim rynku dopiero od ponad tygodnia, a ju¿ podpad³... ksi꿹:
Media2 pisze:"Dziennik", wydawany przez Axel Springer Polska, podpadÂł polskiemu Âśrodowiskowi koÂścielnemu. KsiĂŞÂża z diecezji toruĂąskiej skierowali do Katolickiej Agencji Informacyjnej oÂświadczenie, w ktĂłrym protestujÂą przeciwko nieprawdziwym informacjom o KoÂściele zamieszczanym na Âłamach "Dziennika". Kolejna wpadka nowego dziennika?
Wiêcej szczegó³ów na ten temat >>> http://media2.pl/media/8739,ksieza,kontra,dziennik.html

Nie zdziwiĂŞ siĂŞ jak zaraz o tym zacznÂą gadaĂŚ w Radiu Maryja i Telewizji Trwam - wkoĂącu to ten sam region - diecezja toruĂąska... Jednak napisali prawdĂŞ - szczegĂłlnie znamy jednego ksiĂŞdza z Torunia, ktĂłry jest bardzo zachÂłanny. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Po raz kolejny œrodowiska o.Rydzyka chc¹ ingerowaÌ w wolnoœÌ mediów, a PiS tego nie zauwa¿a. A¿ wstyd sie przyznac, ¿e jestem z Torunia który powinien kojarzyÌ siê z czymœ innym. :x
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ten ich dodatek "¯ycie jest piêkne" jest naprawdê mizerny! WiêkszoœÌ stron zajmuj¹ zdjêcia z pokazów mody a interesuj¹cych tekstów jak na lekarstwo! To chyba dlatego, ¿e jest za darmo, ale szczerze mówi¹c wola³abym zap³aciÌ trochê wiêcej i dostaÌ coœ porz¹dnego w stylu "Wysokich obcasów" Wyborczej. :twisted: A dodatków telewizyjnych nie mia³am jeszcze przyjemnoœci zobaczyÌ i przeczytaÌ i raczej siê nie skuszê bo wg. mnie najlepszy jest Tele Tydzieù a reszta to tylko jego nieudane imitacje.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

MoÂże pani Katarzyna Montgomery (dotychczasowa naczelna Vivy!) zmieni coÂś w dodatku "ÂŻycie jest piĂŞkne". Ale bardziej interesuje mnie dodatek 7 Dni, ktĂłrego niestety w CzĂŞstochowie (mimo zapowiedzi) nie doÂświadczyÂłem :nie:

Kill Bill :hmm:

28.04.2006 w Dzienniku znalazÂła siĂŞ pÂłyta z filmem "Kill Bill". Na pierwszej
stronie napisano - "KILL BILL pÂłyta na DVD" - tylko co to znaczy pÂłyta na
DVD??? Powinno byĂŚ napisane "pÂłyta z filmem na DVD", albo "pÂłyta DVD".
To nie jest wielki b³¹d, ale nie powinien siê zdarzyÌ na pierwszej stronie. :nie:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Kampania reklamowa tej gazety jakaœ md³a i nijaka, a to ró¿owe t³o w jednym spotów jest do niczego. Liczy³em, ¿e tak¹ wysoko aspiruj¹c¹ gazete staÌ na lepsz¹ kampanie reklamowa.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

Zmiany dla dodatkĂłw dziennika
Dziennik bez zmian
odzielenie dodatka kurturalnego od tv i dorzucenie dodatku 7 dni do tego kurturalnego(gdzieÂś 100 stron(coÂś lepsze od co jest grane wyborczej)powiĂŞkszenie objĂŞtoÂści dodatku tv do 112 stron
wydawanie tego dodatku w czwartki a tv w piÂątki
zmiany w europie i Âżycie jest piĂŞkne

[ Dodano: PiÂą Maj 12, 2006 9:07 am ]
i co

[ Dodano: PiÂą Maj 12, 2006 9:09 am ]
a ta ich strona http://www.dziennik.pl moÂże nie jest super ale moÂże byĂŚ
a mogÂą zrobiĂŚ tzw"gazete w internecie"tak jak to robiÂł Nowy DzieĂą Âśp
krzysztof miśkowicz
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dziennik przygotowuje specjalnie wydania z okazji wizyty papieÂża specjalnie dla pielgrzymĂłw. W piÂątek bĂŞdzie wydawany bezpÂłatnie zaraz po mszy na Pl.PiÂłsudskiego a w Krakowie w niedzielĂŞ na BÂłoniach. TeÂż ciekawa forma promocji nowej gazety.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Te plany miast, które s¹ dodawane do Dziennika bezp³atnie s¹ ca³kiem niez³e. A myœla³am, ¿e bêd¹ beznadziejne. Najwa¿niejsze informacje podane s¹ w przystêpny sposób i na dodatek doœÌ szczegó³owo. W ogóle to bardzo dobra gazeta. Szkoda tylko, ¿e pozostale dodatki maj¹ kiepskie. :neutral:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości