"Dziennik Polska Europa Świat"

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Te plany miast, które s¹ dodawane do Dziennika bezp³atnie s¹ ca³kiem niez³e. A myœla³am, ¿e bêd¹ beznadziejne. Najwa¿niejsze informacje podane s¹ w przystêpny sposób i na dodatek doœÌ szczegó³owo. W ogóle to bardzo dobra gazeta. Szkoda tylko, ¿e pozostale dodatki maj¹ kiepskie. :neutral:
A ja wÂłaÂśnie z chĂŞciÂą siegam po Dziennik z dodatkiem piÂątkowym (Kultura) i sobotnim (ÂŻycie jest piĂŞkne). JednakÂże sam program w Kulturze jak narazie jest mizerny( za maÂło programĂłw) ale myslĂŞ, Âże z czasem i to siĂŞ poprawi, chociazby jutro to zweryfikujĂŞ :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj w Dzienniku byÂł ciekawy artykuÂł o Benedykcie XVI zawierajÂący interesujÂące fotografie z dzieciĂąstwa i mÂłodoÂści Ojca ÂŚwiĂŞtego. PoÂświĂŞcono Mu kilka stron.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiece co tak mi sie wydaje, Âże "Dziennik" lubi TVN i jest za tÂą stacjÂą. :roll: :D Bardzo czĂŞsto chyba niemal codziennie piszÂą o czymÂś zwiÂązanym z TVN. :D O jakis programie (jak dziÂś o "Urwisie") wywiady z gwiazdami TVN. :roll: A za to "Fakt" chyba siĂŞ obraziÂł, bo w swoim dodaktu telewizyjnym dawno nic nie pisaÂł o stacji Waltera... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A za to "Fakt" chyba siĂŞ obraziÂł, bo w swoim dodaktu telewizyjnym dawno nic nie pisaÂł o stacji Waltera... :D
Eee tam... WczeÂśniej rzeczywiÂście Fakt duÂżo pisaÂł o TVN... a teraz nie obraziÂł siĂŞ tylko przekazaÂł paÂłeczkĂŞ Dziennikowi... bo to przeciaÂż ta sama rodzina - Axel Springer.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dziennik juÂż w pierwszym numerze zamiescil wywiad z Durczokiem; teraz Urwis, wczesniej teÂż coÂś bylo ale nie pamietam. Dziennik to gazeta na poziomie mimo, Âże sÂą z tego samego wydawnictwa co ten szmatÂławiec wspierajÂą wiĂŞc teÂż telewizjĂŞ na poziomie :P.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ta gazeta sprzedaje siĂŞ w moim Âśrodowisku jak ÂświeÂże buÂłeczki. Gdy po poÂłudniu chciaÂłam kupiĂŚ Dziennik sprzedawczyni odpowiedziaÂła, Âże juÂż nie ma. Zaznaczam, Âże nie chodzi mi o zwyczajny, uliczny kiosk. To mĂłwi samo za siebie i Âświadczy o tym jak ta gazeta jest popularna, zwÂłaszcza wÂśrĂłd mÂłodych osĂłb.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Ta gazeta sprzedaje siĂŞ w moim Âśrodowisku jak ÂświeÂże buÂłeczki. Gdy po poÂłudniu chciaÂłam kupiĂŚ Dziennik sprzedawczyni odpowiedziaÂła, Âże juÂż nie ma. Zaznaczam, Âże nie chodzi mi o zwyczajny, uliczny kiosk. To mĂłwi samo za siebie i Âświadczy o tym jak ta gazeta jest popularna, zwÂłaszcza wÂśrĂłd mÂłodych osĂłb.
U mnie jest podobnie, dzieje sie tak dlatego, ¿e Dziennik czêsto do³¹cza do numerów ró¿ne ciekawe dodatki, np. wczoraj by³a to p³yta dla dzieciaków z okazji dnia dziecka, a przedwczoraj by³ kolorowy dodatek o pielgrzymce B16 w Polsce, juz o 9 nie sz³o dostaÌ gazety wówczas.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

U mnie teÂż trudno kupiĂŚ po poÂłudniu tÂą gazetĂŞ. Gazeta ta moÂże siĂŞ okazaĂŚ sporym sukcesem Axel Springera'a.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj w Dzienniku opisano "skandal" w teatrze. ChodziÂło o nadmierne uÂżywanie wulgaryzmĂłw i przedmiotĂłw "szczegĂłlnego" przeznaczenia. Jeszcze byÂł maÂły artykuÂł o Marilyn Monroe, ale nic odkrywczego nie napisali. Natomiast podobaÂła mi siĂŞ wzmianka o Misiu z Okienka, gdy p. Pawlik myÂślÂąc, iÂż nie jest juÂż na wizji wypowiedziaÂł pewne sÂłynne zdanie. :lol: Podobno sÂłynny potwĂłr z Loch Ness to ... sÂłoĂą cyrkowy. :lol: Czasem majÂą Âśmieszne wiadomoÂści w tym Dzienniku. Szkoda, Âże ostatnio w dziale Nauka wieje pustkÂą... . :(

[ Dodano: Wto Cze 06, 2006 10:38 pm ]
Dzisiejszy "Dziennik" podaje, iÂż pobiÂł swĂłj rekord sprzedaÂży. Jest bodajÂże trzeci za RzeczpospolitÂą i WyborczÂą. :tanczy:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

WirualneMedia.pl pisze:- W tej chwili przygotowujemy 24-godzinny internetowy serwis informacyjny - mĂłwi w wywiadzie dla wortalu Wirtualnemedia.pl prezes Florian Fels. - BĂŞdzie to bliÂźniak "Dziennika" koncentrujÂący siĂŞ przede wszystkim na informacjach i wartoÂściowych tekstach dziennikarskich - dodaje.

Ka¿de z e-wydaù "Dziennika" zawieraÌ bêdzie dodatkowe artyku³y. Stworzone zostan¹ równie¿ serwisy specjalne. Dziennik.pl nie bêdzie przypomina³ serwisu Gazeta.pl. W wiêkszoœci tworzony bêdzie przez oddzielny zespó³ redakcyjny, ale pod kierunkiem Roberta Krasowskiego, redaktora naczelnego wersji drukowanej. Serwis ma ruszyÌ w wakacje.

Axel Springer Polska zamierza rozwijaĂŚ takÂże internetowe wydania "Forbesa" oraz "Faktu", ktĂłry zostanie wzmocniony o sekcjĂŞ rozrywkowÂą.
Ciekawe ale nie porywaj¹ce... jest tyle portali internetowych ¿e nawet informacje przedstawione w nieco inny sposób niczym same w sobie nie bêd¹ ró¿niÌ siê od tych portalowych - ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
WirtualneMedia.pl pisze:Prezes Fels podsumowaÂł dotychczasowe wyniki sprzedaÂży uzyskane przez "Dziennik". ÂŚrednia sprzedaÂż w kwietniu osiÂągnĂŞÂła poziom ponad 250 tysiĂŞcy egzemplarzy. - To jest duÂżo wiĂŞcej niÂż planowane 150 tysiĂŞcy - przyznaje szef ASP. - JesteÂśmy bardzo dumni z tego wyniku.
:brawa: Brawo, naleÂży siĂŞ. Po tragicznym debiucie "Nowego Dnia" postawili sobie trudne zadanie "wybicia siĂŞ" i chwaÂła im za to Âże siĂŞ udaÂło.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

:brawa: Bardzo dobrze , Âże tworzÂą taki serwis- jeÂśli tam bĂŞdÂą zamieszczane artykuÂły z Dziennika, to jestem za. Dobrze teÂż , Âże nie bĂŞdzie on w formie http://www.gazeta.pl . Mam nadziejĂŞ na coÂś ÂświeÂżego :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten internetowy serwis mĂłgÂłby opieraĂŚ siĂŞ na artykuÂłach z "Dziennika" tak jak jest to np. ze stronÂą "Super Expressu" czy "Gazety Wyborczej". :P Jakby tak yÂło to jestem za! 8)

Co do sprzedaÂży - rzeczywiÂście 250 tys. po tak krĂłtkim czasie na rynku to jest duÂży sukces. :brawa: Jak patrzyÂłem na dniowe wyniki to w jednym sprzedali ponad 600 tys. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Z wielk¹ przykroœci¹ muszê stwierdziÌ, ¿e Dziennik powolo komercjalizuje siê. :cry: Wnioskujê to z tego, i¿ coraz mniej jest ciekawych informacji np ze œwiata nauki a coraz wiecej tzw "zapychczy" - napisaÌ o byle czym byleby by by³o coœ, cokolwiek. Tak siê dzieje w watku o nauce czyli tam gdzie teoretycznie dziennikarze maj¹ najwieksze pole do popisu. Nie musza przecie¿ pisaÌ tylko i wy³¹cznie o najnowszych nowinkach technicznych. :roll:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od kilku dni portal informacyjny ''Dziennika'' :arrow: http://www.dziennik.pl zmieniÂł oprawĂŞ graficznÂą (na razie to wersja beta). Jednak ciĂŞÂżko mi siĂŞ do niej przyzwyczaiĂŚ - pierwsza, moim zdaniem, byÂła lepsza :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

RĂłwnieÂż zgadzam siĂŞ,Âże pierwsza wersja byÂła lepsza.Jak wczoraj otworzyÂłem stronke Dziennika to jakoÂś pierwsze wraÂżenie nie powaliÂło mnie na kolana.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości