[TVN] Odnawiamy nadzieję

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Odnawiamy nadzieję

Post autor: pawell »

Po raz trzeci TVN zoorganizuje charatatywn¹ akcjê "Odnawiamy nadziejê". Telewizja z Wierniczej nie zdradza na razie szczegó³ów na temat tegorocznego pikniku, wiadomo tylko, ¿e ten odbêdzie siê w niedzielê, 21 maja, a relacje na antenach TVN bêdzie mo¿na ogl¹daÌ przez ca³y dzieù.
Fajnie :D jestem tylko ciekawy dlaczego rok temu nie byÂło tego pikniku :?: :roll: Sama akcja mi siĂŞ podoba. :] KtoÂś wpadÂł na bardzo dobry pomysÂł aby odnowiĂŚ Centrum Zdrowia Dziecka. :roll: Ciekawe czy w tym roku tÂą akcje bĂŞdzie wspieraĂŚ tyle gwiazd i firm jak poprzednie 2 edycje... :roll: Mam nadziejĂŞ Âże zobiorÂą duÂżo pieniĂŞdzy, bo idÂą one na wspaniaÂły cel. :]

Relacje i wejÂścia na antenĂŞ TVN:


Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szkoda Âże w tym roku piknik jest bez takiej pompy jak 2 i 3 lata temu :(. Wtedy koncert na polu mokotowskim i mozliwosc zatelefonowania do gwiazd przyciagnely wiecej ofiarodawcow. Ale i tak ponad 800 tys. to nieÂźle.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale za to nie muszÂą wydawaĂŚ kasy na koncert tylko na remont Centrum Zdrowia Dziecka. :roll: No wÂłasnie i brakuje mi tego momentu jak w poprzednich edycjach, Âże byÂła taka Âściana w studiu gdie byÂły umieszczale loga firm, ktĂłre wczeÂśniej przychodziÂły z czekami na pewne sumy pieniĂŞdzy np. firma posiadajÂąca marki Domestos i chyba Cif dawaÂła 1 mln zÂł. :D Natomiast fajny jest ten pomysÂł z licznikiem na dworzu, a na tle CZD. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mysle Âże i tak pieniadze z SMSĂłw szly na CZD bo przecieÂż TVN bylo jeszcze chyba staĂŚ na organizacje pikniku z wlasnych pieniedzy. zgadzam sie licznik przed Centrum to dobry pomysl.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Bo i potrzeby na ten rok nie sa "wysokie" - potrzeba "zaledwie" 2,5 miliona zÂłotych... W ubieglych edycjach chodzilo o kompleksowy remont kilku klinik, tym razem chodzi o jedno piĂŞtro. StÂąd pewnie brak tej pompy...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wiece co? wydaje mi siê, ¿e nie uda im siê uzbieraÌ tych 2,5 mln. z³. - choÌ z ca³ego serca im tego ¿yczê. :) Nawet nich uzbieraj¹ wiêcej, zeby mogli te¿ odniwiÌ to o czym mówi³a Bo¿ena Walter - front CZD - czy coœ takiego. :mhm: W ³¹czeniu po 19:45 dopiero mieli ponad 1 mln. :roll: Powinni daÌ - tak jak w poprzednich edycjach - gwiazdy, które by rozmawia³y z telewidzami i tych sponsorów - choÌ trzeba mieÌ nadziejê, ¿e siê po akcji zg³osz¹. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Niestety male szanse na te 2,5 mln zwlaszcza Âże smsy moÂżna wysylac jeszcze tylko dzisiaj. Ja pomoglem jak moglem wyslalem 5 smsĂłw.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Wydaje mi siĂŞ , Âże dzisiaj w "Pod napiĂŞciem " mogÂą daĂŚ coÂś jeszcze jakieÂś firmy . Tak jest zawsze kiedy TVN organizuje zbiĂłrkĂŞ pieniĂŞdzy .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To ile wkoĂącu zebrali :?: Nie ogladaÂłem wczoraj "Pod napiĂŞciem", a i nigdzie o tym nie pisze. :/
RafaÂł pisze:Wydaje mi siĂŞ , Âże dzisiaj w "Pod napiĂŞciem " mogÂą daĂŚ coÂś jeszcze jakieÂś firmy . Tak jest zawsze kiedy TVN organizuje zbiĂłrkĂŞ pieniĂŞdzy .
Ale zawsze darczyĂący z rĂłznych firm byli w studiu w ciÂągu dnia... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Pod koniec Pod NapiĂŞciem byÂło juÂż ponad 2 miliony zÂłotych 8)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Super, Âże juz ponad 2 mln. Nie jest tak Âźle i beda mogli wyremontowaĂŚ tÂą ostatniÂą klinikĂŞ.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to szybko uzbierali ten milion do 2 mln. przez te ok 2,5 godziny. :> To moÂże majÂą tÂą wymarzonÂą sumĂŞ do ktĂłrej przez caÂły dzieĂą zmierzali? :D Qrcze nigdzie nie ma Âżadnych informacji o tym... :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Qrcze nigdzie nie ma Âżadnych informacji o tym... :neutral:
Wczoraj w "Pod napiĂŞciem" podawali Âże majÂą okoÂło 2,4 mln.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i w "Faktach" podali peÂłnÂą sumĂŞ - ponad 2 501 000. :D No to super, Âże majÂą tyle ile chcieli :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WidzieliÂście nowÂą reklamĂŞ Fundacji TVN zachĂŞcajÂącÂą do oddania 1% ze swojego podatku?
Lektorem jest... Kamil Durczok! :shock:

Ja juÂż w tamtym roku przekazaÂłem swĂłj 1% na fundacjĂŞ BoÂżeny Walter i w tym roku uczyniĂŞ to samo. :) Warto pomagaĂŚ innym.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości