TVP2

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP 2

Post autor: lukaszbialas »

Póki co nie będzie zmian jeśli chodzi o prowadzących porannego programu TVP2 - Pytanie na śniadanie. W październiku z piątkowych wydań morning show ma zniknąć Zamachowski z powodu wytężonej pracy w teatrze (takie są oficjalne powody i wątpię żeby potem wrócił do programu - moim zdaniem to tylko pretekst żeby odejść z z telewizji), a TVP już szuka kogoś na jego miejsce. Tak więc program tak do wakacji prowadzić będą nadal: Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Anna Popek i Michał Olszański, Urszula Chincz i Tomasz Kammel, Iwona Radziszewska i Jacek Rozenek oraz Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski.
Źródło: http://www.press.pl
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP 2

Post autor: prze_kw »

Radziszewska, niczym do niedawna Tadla, będzie prowadziła równocześnie śniadaniówkę i wieczorny dziennik, bowiem ma być (obok J.Racewicz) gospodynią "Panoramy Dnia" w TVP Info. Czekam na Wellman w Faktach :D :D :D :D :D
Liczą się tylko Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP2

Post autor: Camilo »

"Rzeczpospolita" podaje, że Dwójką pokieruje Maciej Chmiel - w latach 80. menadżer zespołu Dezerter, w latach 90. związany z "Gazetą Wyborczą" i Trójką Polskiego Radia. Ponadto za Walendziaka pracownik działu rozrywki TVP1, w latach 2006-2009 współprowadzący program "Łossskot", a obecnie publicysta "Do Rzeczy".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP2

Post autor: Camilo »

Maciej Chmiel podejmuje pierwsze dobre decyzje. W związku z "nadprezentacją kabaretów" nie zobaczymy kolejnej serii "Paranienormalni Tonight".
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP2

Post autor: Felippe »

Według pudelka Kammel i Popek walczą o prowadzenie "Kocham Cię Polsko"!

http://www.pudelek.pl/artykul/88173/kam ... ie_polsko/
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: TVP2

Post autor: Felippe »

Camilo pisze:Maciej Chmiel podejmuje pierwsze dobre decyzje. W związku z "nadprezentacją kabaretów" nie zobaczymy kolejnej serii "Paranienormalni Tonight".
Program miał niską oglądalność, więc nie dziwię się, że zdejmują go z anteny.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP2

Post autor: Trzeciak »

Akurat tu decyzja ma bardziej związek z wizją dyrektora TVP2 na antenę, niż wynikami oglądalności. Ale fakt, że po zmianie pasma program zanotował udziały gorsze od średnich stacji mimo tej samej widowni.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP2

Post autor: michal_borkowski »

Ile można oglądać "Mariolkę"?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP2

Post autor: Trzeciak »

A można. ;)

Według mnie - jednak usuwany jest zdecydowanie lepszy program od "Latającego Klubu 2", którego poziom trudno porównać nawet z "Dzieki Bogu już weekend!".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP2

Post autor: michal_borkowski »

Może jest droższy.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP2

Post autor: Trzeciak »

Poza tym, że "Paranienormalni Tonight" to produkcja zewnętrzna, to nie wydaje mi się, by była to droższa produkcja od "Latającego Klubu 2".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP2

Post autor: Camilo »

Wraca program "Kocham Cię, Polsko!". Rochstar zbiera już chętnych do udziału w charakterze publiczności.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP2

Post autor: michal_borkowski »

Co do posta @felippe powyżej - z dwójki popek/kammel, wybieram tego drugiego jako potencjalnego prowadzącego, nominowanego zresztą w Forumerach w kategorii najlepszy prezenter.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP2

Post autor: Maciek_POZ »

Szkoda, akurat moja mama lubiła ten program - bardziej niż te wymienione przez Trzeciaka. Co do "Kocham Cię Polsko", jeśli rzeczywiście miałby być wybierany nowy prowadzący to zdecydowanie bardziej Kammel, zwłaszcza że kapitanami drużyn pewnie będą kobiety - wolałem wersję Zielińska - Koroniewska. Nie wiadomo, jak będzie teraz bo oprócz względów wizualno-charyzmatycznych mogą decydować inne kwestie...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP2

Post autor: Camilo »

W TVP2 właśnie świetny koncert funkowego zespołu Łąki Łan. Kiedyś przypadkiem trafiłem na nich na Open'erze i od tej pory mają stałe miejsce na mojej playliście. Tylko na cóż to komu o tej porze? Większość ludzi, którzy by to obejrzało albo siedzi gdzieś zalanych ze znajomymi albo odsypia cały tydzień...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości