Maciej Woroch

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Hulia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hulia »

Dzis widzia³am i Fakty i Wiadomoœci i musze stwierdziÌ ¿e wiadomoœci staj¹ siê z dnia na dzieù cora bardziej Faktowe :D Chocia¿ TVN najlepszy, to bez w¹tpienia, ale nied³ugo to nie bêdzie mo¿na w ogóle rozró¿niÌ co siê ogl¹da- ten sam schemat... zero oryginalnoœci... a szkoda bo ¿e informacje ze œwiata i POlski sa takie same- to oczywiste, ale mogliby troszkê urozmaiciÌ poprzez inn¹ oprawê... no có¿...
Pana Macieja dziÂś nie wiedziaÂłam, moÂżliwe, Âże byÂł w pierwszych 6 minutach- tych nie widziaÂłam, no i jedynÂą (moÂże przez to ze ni wiedziaÂłam poczÂątku) taka zagranicznÂą wiadomoÂścia, ktĂłra mi zapadÂła w pamiĂŞci to ÂśmierĂŚ Steve'a Irwina- australijskiego przyrodnika, kochajÂącego krokodyle...
Z wiadomoÂści jeszcze doiedziaÂłam, sie o zamachowcu- szaleĂącu, ktĂłry zabiÂł brytyjczyka i raniÂł 4 innych turystĂłw w Ammanie- stolicy Jordanu, hmm ale myÂślĂŞ ze w Faktach tez o tym mĂłwili, tylko na poczÂątku- czego nie widziaÂłam.
SwojÂą drogÂą- polecam BBC- tam zagranicy jest duzo wiĂŞcej, no ale nie ma takich Âświetnych reporterĂłw jak nasi TVNowscy :-)
Podobno Sobieniowski wraca z TVP1 do TVNu...
olcyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:16
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: olcyk »

Chyba widziaÂłam Pana MaĂŚka w Sopocie w trzecim dniu festiwalu. NieÂźle siĂŞ bawiÂł ! :lol:
Hulia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hulia »

Hej Olcyk- opowiaedz coÂś wiecej ....:]
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

czekamy na twojÂą relacje :) wszyscy juÂż wiedzÂą, Âże MaĂŚek lubi zabawy itp..........
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
olcyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:16
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: olcyk »

To byÂły sekundy, takÂże sama niewiele widziaÂłam, ale jestem jego wielkÂą fankÂą :lol:
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

to napsiz to co pamietasz itp co widzials prosimy ;p
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
olcyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:16
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: olcyk »

Dzisiejszy materiaÂł Pana MaĂŚka byÂł Âświetny. Jak zwykle: kompetentny, obiektywny, treÂściwy i poruszajÂący. Brawo! :brawa: Naprawde nie widziaÂłam wiele. ÂŚpiewaÂł i klaskaÂł -to wszystko! :tanczy:
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Tak! Tak! Oby takich materia³ów jak ten sobotni by³o o wiele wiêcej:) By³ niezwykle profesjonalny zreszt¹ jak zawsze...
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

to siĂŞ dowiemy wkoĂącu coÂś o MaĂŚku z sopotu??????? i wogĂłle???
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
Hulia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hulia »

Dawno nie widziaÂłam MaĂŚka w tv:(((( w ogĂłle maÂło materiaÂłu ostatnio w faktach z zagranicy, tylko ta polska polityka, be.... MaĂŚku- czekamy :]

[ Dodano: PiÂą Lis 10, 2006 1:12 pm ]
Ostatni materiaÂł pana MaĂŚka jaki widziaÂłam to problemy z tÂłumaczeniem. CzyÂżby maÂła odskocznia od wojen? Na poÂły zagraniczny, na poÂły komiczny... Raczej krĂłtki i niezapadajÂący na dÂługo w pamieĂŚ (bez stand-upa) Czekam na wiecej faktĂłw z zagranicy, z rejonĂłw objĂŞtych konfliktem i licze na Pana, Panie MaĂŚku :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

A teraz p. Maciej w Stambule. MuszĂŞ przyznaĂŚ, ze znĂłw miÂło oglÂąda mi siĂŞ Fakty, bo przynajmniej sÂą materiaÂły z zagranicy:) Jak zawsze tak i tym razem materiaÂły kompetentne, wysokiej klasy, bardzo profesjonalne. Jednak jest trochĂŞ widaĂŚ, ze to nie dokoĂąca ÂżywioÂł p.MaĂŚka. Nie ma tego bÂłysku w oku, tej pasji...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zbyt maÂło jest widaĂŚ reporterĂłw nadajacych z zagranicy.Chyba sprawy krajowe bardziej przykĂłwaja uwagĂŞ,wiĂŞc Marcin ma maÂło pracy :mhm:
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

nie marcin tylko Maciek :) tak apropo, zauwaÂżam Âże Maciek coraz czĂŞÂściej angarzuje sie w sprawy koscielne tak jak by osoba benedykta XVI byla o wiele ciekawsza od JP II ;) wlasnie kleska faktow czyli brak informacj z zagranicy poco zajmowac sie polglowkiem giertychem jak mozna przedstawic material ze swiata :)
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Ja nie zauwaÂżyÂłam, Âżeby Maciej coraz bardziej angaÂżowaÂł siĂŞ w sprawy koÂścielne:) ByĂŚ moÂże wynika to z faktu, Âże obecnie na Âświecie nie toczy siĂŞ Âżadna wojna, a on musi przecieÂż kiedyÂś pracowaĂŚ:) ByÂła pielgrzymka Benedykta XVI do Turcji, to Maciej pojechaÂł do StambuÂłu. MoÂże ten papieÂż nie jest o wiele ciekawszy od JPII, ale na pewno jest fantastycznym czÂłowiekiem i warto poÂświĂŞciĂŚ mu trochĂŞ uwagi:) Dla mnie najwaÂżniejsze jest to, Âże Maciej w ogĂłle pojawia siĂŞ na wizji:)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Sorry za Marcina :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Maciek czeka na swojÂą wojnĂŞ .On i pan firlej raczej siĂŞ meczÂą politykÂą i sprawami bÂłachimi.
Ale nie chciaÂłbym aby coÂś siĂŞ na Âświecie strasznego wydarzyÂło Âżeby mĂłgÂł pokazaĂŚ klasĂŞ :rozglada: :rozglada: :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 100 gości