Pascal Brodnicki

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Pascal Brodnicki

Post autor: Nika »

Najprzystojniejszy kucharz w polskiej tv- o to jeden z wielu powodĂłw dla, ktĂłrego postanowiÂłam utworzyĂŚ wÂątek o Pascalu na tymÂże forum.
Na poczatek suche fakty:
Pascal Brodnicki urodziÂł siĂŞ 5 wrzeÂśnia 1976 w Lille we Francji. Dla FrancuzĂłw jest Polakiem (mimo Âże nie ma polskiego akcentu), dla PolakĂłw Francuzem. Gotowania uczyÂł siĂŞ w szkoÂłach gastronomicznych w Lille i Saint Jean Pied de Port. PracowaÂł w wielu restauracjach, ale z prawdziwÂą dumÂą wspomina dwie: czterogwiazdkowÂą Chelsea Hotel w Londynie i Les Pyrenees we Francji (w kraju BaskĂłw). W popularnym programie "Po prostu gotuj" uczy jak gotowaĂŚ smacznie, modnie a przede wszystkim - Âłatwo.

Na pewno ju¿ zauwa¿yliœcie jeœli ogl¹dacie "Po prostu gotuj", ¿e czêsto wokó³ Pascala biega ma³y piesek, wabi siê on Klusek i jest zawsze i wszêdzie wraz ze swoim panem-czyli Pascalem, a przede wszystkim krêci po kuchni, chcocia¿ g³ównie z tego co ja zauwa¿y³am w tv, lubi on siedzieÌ wkomponowany w doln¹ pó³ke za lodówk¹ pod oknem :D

Z najÂświeÂższych ciekawostek jak donosi TeleTydzieĂą (18/2006) z wywiadu z Pascalem moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ, Âże od najbliÂższej soboty kiedy to jest emitowany program "Po prostu gotuj" , co tydzieĂą do programu bĂŞdÂą zapraszane gwiazdy, by go uatrakcyjniĂŚ , a nie jak byÂło dotychczas-przyjaciele, znajomi Pascala. W najbliÂższym odcinku zatem bĂŞdziemy mogli obejrzeĂŚ jak Pascal gotuje dla siĂłstr Przybysz z zespoÂłu Sistars, a w kolejnym odcinku bĂŞdzie gotowaÂł dla GraÂżyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza.
Na stwierdzenie dziennikarza:-"Kucharze zwykle s¹ grubasami, czego nie mo¿na powiedzieÌ o Panu", Pascal odpowiedzia³:-"Pozory myl¹. Ja tylko wygl¹dam na szczup³ego. w rzeczywistoœciprzy wzroœcie 196 cm wa¿ê 94 kilogramy. I pomyœleÌ, ¿e 3 lata temu wa¿y³em niespe³na 72 kilo! Minionego lata doszed³em ju¿ do 104 kilogramów. Da³em sobie jednak sportowy wycisk i uda³o mi sie zgubiÌ 10."
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pascal Brodnicki bĂŞdzie goÂściem ''Poranka'' w TVN24 w pierwszy dzieĂą ÂświÂąt - 25 XII :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pascal Brodnicki

Post autor: pop »

W pierwszy dzień świąt w RMF FM Pascal będzie gościem Sławomira Kowalewskiego. Opowie m.in. o swoim smakowitym dzieciństwie we Francji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości