Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kamilkomentuje »

Ja preferuje bardziej gatunek pop. Ulubiony kawałek to oczywiście TVN-owska Lenka - "The Show"oraz James Morrison feat. Nelly Furtado "Broken Strings" Znane ale przeze mnie lubiane ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: Jacek-t »

skolenkiewicz pisze:No i "Karaluchy"!!Powaznie mowiac: co sadzicie o takim zjawisku jakim jest Zbigniew Holdys,ktory "robi"za eksperta wlasciwie w kazdejdziedzinie kultury ?Sluchajac jego kabotynskich wypowiedzi,zaczynam zastanawiac sie kto jest lepszym gitarzysta:on czy Jason Becker,on czy Yngwie Malmsteen,on czy Steve Lukather czy Joe Satriani?
W czsach "starego" Perfectu to był naprawdę ktoś ale potem zdziwaczał. Cóż jak widać nie tylko w Hollywood artyści uważają się za autorytety w każdej dziedzinie życia. A aktywność w zakresie autorytetowania jest zwykle odwrotnie proporcjonalna do bieżących sukcesów na niwie artystycznej.
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: TVN24maniak »

http://www.youtube.com/watch?v=e0WvHEUj ... r_embedded Beata Bednarz & Monika Kuszyńska - Nowa Rodzę Się. Piękna piosenka gdyby takie kawałki grał RMF albo Zetka. Posłuchajcie ja się wzruszyłem. Wszyscy życzymy Monice powrotu do zdrowia i na scenę.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: skolenkiewicz »

salladyn pisze:Ciekawi mnie jaka piosenka prześladuje was na każdym kroku, jeśli nie słyszycie jej raz dziennie to czuje cie sie źle i bez jakiej piosenki świat dla was wydawałby sie smutny.

Ja nie mogłbym przeżyc bez "Milord" Edith Piaf.Niby banalna muzyka, słowa (pozornie) nie należą do wyszukanych a jednak nie wyobrażam sobie życia bez tej piosenki i bez tego fantastycznego wokalu.Wogole trudno mi sobie wyobrazic świat bez Edith Piaf ale to już osobna sprawa. :D

Czekam na waszą piosenke zycia i umieram z ciekawości.

(Dużo to też nam powie o osobowości użytkownikow tego forum :) )
"Dreaming of dreams...(pisowni nie jestem pewien,przepraszam!) Na pieciolinii zapisalbym to niechybnie!!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kamilkomentuje »

Uwielbiam "Komę", szanuję również Marię Peszek i Czesława "Spiewającego". Natomiast najchętniej słucham muzyki POP - np. Madonna. Lubię też
J. Morrisona&N.Furtado, z nudów Lady GaGa, zawsze przypadają mi do ucha piosenki z MSF w TVNie ale to już do innego wątku :P . Może być U2, piosenka Ch. Augillera - "bjutiful" (zapomniałem jak się pisze), K. Perry też przejdzie. Oczywiscie lubię A.Chylińską...
Pozdrawiam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: DJ Ice »

Widzę, że niektórzy forumowicze doceniają rockowe brzmienia. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kamilkomentuje »

No wiesz, casami coś dla odmiany chyba warto posłuchać...
Pozdrawiam :D

PS. To mój dopiero/aż 100 post :brawa: :shock: :tanczy: :hmm: :stop: w związku z tym, gratulacje się należą :lol2: :spiewa:
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: Adrian ;P »

Ja ostatnio słucham nowej płyty Green Day'a ;]
A oprócz nich oczywiście Sum 41, Simple Plan, 30 Seconds To Mars, Zebrahead, Kids In Glass Houses, Nickelback, Panic At The Disco, Blink 182, The Rasmus, Fall Out Boy, Evanescence i wiele, wiele innych :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

:arrow: Chris Cornell - Scream
:arrow: Chris Cornell - Part of me
:arrow: Kings of Leon - Only By the Night

W związku z dzisiejszą rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego polecam wszystkim płytę 'Gajcy' wydaną przez Muzeum Powstania Warszawskiego, na której znani artyści i zespoły rockowe, śpiewają poezję Tadeusza Gajcego. Tutaj można obejrzeć teledysk do piosenki Karoliny Cichej - "Miłość bez jutra", promującej płytę.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kamiiloo »

a ja ostatnio słucham the kooks :) na openerze dali świetny koncert :)
TVN innowacja i nowoczesność...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: DJ Ice »

O to też mi o nich przypomniałeś. Fajnie. Mam gdzieś ich dokonania, muszę również posłuchać. :) Ostatnio jednak Coma gości najczęściej w moich głośnikach. :) No i The Killers.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: kamiiloo »

no to jak the killers to jeszcze dorzuce kings of leon i carolina lair :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: Adrian ;P »

Wpadła mi dzisiaj w ucho nowa piosenka Lenki - Trouble Is A Friend.
Według mnie lepsza od przeboju ''The Show''. A teledysk jeszcze lepszy :D
http://www.youtube.com/watch?v=acnP2Lr3 ... annel_page
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: DJ Ice »

Ja polecam ogólnie całą płytę Lenki - są tam jeszcze inne, ciekawe utwory. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Ulubiona piosenka - wątek ogólnie o muzyce

Post autor: Kuba »

Łukasz pisze:Zawsze, gdy za granicą ktoś prosi mnie o jakąś polską płytę (a zdarza mi się to dość często), to jedyną rzeczą, którą mogę bez wstydu wręczyć jest Edyta Górniak.
Ukaszu, weto! Znaczy się - ja jednym tchem wymienię wiele o wiele lepszych płyt niż jakakolwiek nagrana przez Edytę Górniak! Nosowska, Hey, Myslovitz, Czesław Śpiewa, Gaba Kulka, The Car is On Fire, Kapela ze Wsi Warszawa, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Waglewski Fisz Emade, Łąki Łan, Sistars razem i osobno, Reni Jusis i Tomek Makowiecki (moja ulubiona para szołbiznesu, gratuluję dziecka!), solowa płyta Tatiany Okupnik, ostatni album Kukulskiej, Skinny Patrini. Mamy mnóstwo dobrej polskiej muzyki, tylko najczęściej nikt jej nie zna :D Oni raczej nie pojawią się na Sopot Hit Festiwal, a szkoda, bo udowodniliby, że polska muzyka nie jest wcale w fatalnym stanie.
Absolutnie nie twierdzę, że Edyta Górniak nie jest rewelacyjną wokalistką - ma naprawdę świetny głos, może i najlepszy w Polsce. Uważam jednak, że problem tkwi w tym, że nie potrafiła przekuć świetnego głosu na równie dobrą muzykę, a nie potrafię sobie przypomnieć ostatnio nagranego przez nią utworu, który by mi się spodobał.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 sie 2009, 00:17 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości