RTL 7

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Archiwalia RTL7

Post autor: Abe »

Wielka szkoda, Âże nie mam karty TV bo mam trochĂŞ tych archiwĂłw z RTL7.

Ale zawsze mogĂŞ to nagraĂŚ w mp3. MoÂże ktoÂś mnie zasponsoruje w ramach kart TV ;)

http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/reklama.zip
Reklama - duÂże logo RTL7 na niebieskim tle ktĂłre oddala/przybliÂża siĂŞ do ekranu. Oddala siĂŞ na wstĂŞpie do reklamy a przybliÂża siĂŞ w drugim przerywniku po reklamach. W tle mamy Zamek KrĂłlewski z Warszawy. Powielone to jest niebieskim tÂłem. W lewym dolnym rogu jest logo IP a w prawym napis "reklama".

http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/szczury.zip
Koniec reklam + zapowiedÂź filmu
ZapowiedŸ filmu "Szczury nabrze¿a". Wygl¹da to dok³adnie tak jak na zapie poni¿ej tylko, ¿e mamy tutaj tytu³ "Szczury nabrze¿a" i napis "dzisiaj" a nie "w soboty" Pod koniec jest taka du¿a plansza z ma³ym obrazkiem z filmem. Jest tam te¿ tytu³ oraz godzina i dzieù emisji filmu. Aha i zwróÌcie uwagê, ¿e czyta ten sam lektor co teraz czyta w TVN Siedem.
Obrazek

http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/ ... rzeboj.zip
Zapowied¼ SUPER PRZEBÓJ.
Podobnie jak Polsat ma Mega Hit a TVN Superkino, RTL7 mia³o SUPER PRZEBÓJ. Czo³ówka to klatki filmowe z numerami wy³aniaj±ce siê z do³u ekranu i u do³u ekranu tworzy siê napis po koleji SUPER PRZEBÓJ.

Na razie tyle. Mo¿e póŸniej nagram wiêcej. Jeszcze 2 kasety mi zosta³y do przejrzenia.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: michal »

Abe pisze: http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/reklama.zip
Reklama - duÂże logo RTL7 na niebieskim tle ktĂłre oddala/przybliÂża siĂŞ do ekranu. Oddala siĂŞ na wstĂŞpie do reklamy a przybliÂża siĂŞ w drugim przerywniku po reklamach. W tle mamy Zamek KrĂłlewski z Warszawy. Powielone to jest niebieskim tÂłem. W lewym dolnym rogu jest logo IP a w prawym napis "reklama".
A potem czó³owka reklamy to by³ du¿y bia³y kwadrat na kolorowym tle i szybko zmieniaj¹ce siê w nim piktogramy ró¿nych rzeczy, a¿ do momentu pojawiania siê loga IP.

Abe pisze: http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/szczury.zip
Koniec reklam + zapowiedÂź filmu
ZapowiedŸ filmu "Szczury nabrze¿a". (...) Aha i zwróÌcie uwagê, ¿e czyta ten sam lektor co teraz czyta w TVN Siedem.
Wczoraj s³ucha³em sobie jego starej zapowiedzi do serialu "One West Waikiki" i nie skojarzy³em. Dopiero Twoja mp3 uœwiadomi³a mi, ¿e tym lektorem jest Andrzej Butruk. Czêsto mo¿na go us³yszeÌ w reklamach, a przede wszystkim znam go z KOC-a (Komiczny Odcinek Cykliczny). Wiele ról tam przyjmowa³, m. in. pana Poety. Gra³ tak¿e w Klanie -> Kiedy zmar³a Maria Lubicz, to wydaniem drugiej czêsci jej biograficznej ksi¹¿ki zajê³a siê El¿bieta. On gra³ wydawcê i w pewnym momencie zacz¹³ uwodziÌ Elkê.
Abe pisze: http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/ ... rzeboj.zip
Zapowied¼ SUPER PRZEBÓJ.
Podobnie jak Polsat ma Mega Hit a TVN Superkino, RTL7 mia³o SUPER PRZEBÓJ. Czo³ówka to klatki filmowe z numerami wy³aniaj±ce siê z do³u ekranu i u do³u ekranu tworzy siê napis po koleji SUPER PRZEBÓJ.
A tu juÂż drugi lektor RTL7. WÂłaÂściwie to jeÂśli chodzi o moje kasety to on przewaÂża. MoÂżemy go usÂłyszeĂŚ czĂŞsto w reklamach Faktu co bĂŞdzie w jutrzejszym wydaniu i hasÂło "Fakt, o tym siĂŞ mĂłwi". On teÂż daÂł gÂłos do filmikĂłw "RTL7 - SiĂłdmy zmysÂł".


Kim jest w takim razie Jan Czernielewski opisany w zestawieniu pl.rec.fim. Ten czy moÂże lektor Zooma? Bo to chyba nie jest ten sam facet co mĂłwi w podanym przeze mnie w fimiku o garbusach...

A jeszcze inny lektor Zooma jest w filmie o piratach radiowych...
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: Abe »

michal pisze:
Abe pisze: http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/reklama.zip
Reklama - duÂże logo RTL7 na niebieskim tle ktĂłre oddala/przybliÂża siĂŞ do ekranu. Oddala siĂŞ na wstĂŞpie do reklamy a przybliÂża siĂŞ w drugim przerywniku po reklamach. W tle mamy Zamek KrĂłlewski z Warszawy. Powielone to jest niebieskim tÂłem. W lewym dolnym rogu jest logo IP a w prawym napis "reklama".
A potem czó³owka reklamy to by³ du¿y bia³y kwadrat na kolorowym tle i szybko zmieniaj¹ce siê w nim piktogramy ró¿nych rzeczy, a¿ do momentu pojawiania siê loga IP.
Zgadza siĂŞ. A te logo IP to mi siĂŞ zawsze kojarzyÂło z jakimiÂś papierosami... bo chyba byÂły papierosy z podobnym logo do IP...

michal pisze:
Abe pisze: http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/szczury.zip
Koniec reklam + zapowiedÂź filmu
ZapowiedŸ filmu "Szczury nabrze¿a". (...) Aha i zwróÌcie uwagê, ¿e czyta ten sam lektor co teraz czyta w TVN Siedem.
Wczoraj s³ucha³em sobie jego starej zapowiedzi do serialu "One West Waikiki" i nie skojarzy³em. Dopiero Twoja mp3 uœwiadomi³a mi, ¿e tym lektorem jest Andrzej Butruk. Czêsto mo¿na go us³yszeÌ w reklamach, a przede wszystkim znam go z KOC-a (Komiczny Odcinek Cykliczny). Wiele ról tam przyjmowa³, m. in. pana Poety. Gra³ tak¿e w Klanie -> Kiedy zmar³a Maria Lubicz, to wydaniem drugiej czêsci jej biograficznej ksi¹¿ki zajê³a siê El¿bieta. On gra³ wydawcê i w pewnym momencie zacz¹³ uwodziÌ Elkê.
Ja tam nie kojarze ani trochĂŞ tego goÂścia...
michal pisze:Kim jest w takim razie Jan Czernielewski opisany w zestawieniu pl.rec.fim. Ten czy moÂże lektor Zooma? Bo to chyba nie jest ten sam facet co mĂłwi w podanym przeze mnie w fimiku o garbusach...
No nie mĂłw, Âże nigdy nie sÂłyszaÂłeÂś Jana Czernielewskiego ! Na pewno sÂłyszaÂłeÂś. Aktualnie to moÂżna go na codzieĂą usÂłyszeĂŚ na TV CLUB w znanym programie "Potyczki Jerry'ego Springer'a". Po za tym bardzo czĂŞsto moÂżna go usÂłyszeĂŚ na kanaÂłach Discovery. Tam na pl.rec.film pisali takÂże, Âże on graÂł w Ekstradycji.
No ale posÂłuchaj sobie jego gÂłosu - na pewno juÂż wiele razy go sÂłyszaÂłeÂś:
http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/lektor.zip

On to g³ównie czyta filmy i programy a nie zwiastuny programów...
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: michal »

michal pisze: A potem czó³owka reklamy to by³ du¿y bia³y kwadrat na kolorowym tle i szybko zmieniaj¹ce siê w nim piktogramy ró¿nych rzeczy, a¿ do momentu pojawiania siê loga IP.
Abe pisze: Zgadza siĂŞ. A te logo IP to mi siĂŞ zawsze kojarzyÂło z jakimiÂś papierosami... bo chyba byÂły papierosy z podobnym logo do IP...
Tak, to logo widziaÂłem kiedyÂś na zupeÂłnie czymÂś innym i chyba byÂły to rzeczywiÂście papierosy. Poza tym widziaÂłem kilka stacji TV, ktĂłre teÂż przy reklamach to logo pokazywaÂły. JednÂą z nich byÂło/jest na pewno La Cinqieme.

michal pisze:Kim jest w takim razie Jan Czernielewski opisany w zestawieniu pl.rec.fim. Ten czy moÂże lektor Zooma? Bo to chyba nie jest ten sam facet co mĂłwi w podanym przeze mnie w fimiku o garbusach...
Abe pisze: No nie mĂłw, Âże nigdy nie sÂłyszaÂłeÂś Jana Czernielewskiego ! Na pewno sÂłyszaÂłeÂś. Aktualnie to moÂżna go na codzieĂą usÂłyszeĂŚ na TV CLUB w znanym programie "Potyczki Jerry'ego Springer'a". Po za tym bardzo czĂŞsto moÂżna go usÂłyszeĂŚ na kanaÂłach Discovery. Tam na pl.rec.film pisali takÂże, Âże on graÂł w Ekstradycji.
No ale posÂłuchaj sobie jego gÂłosu - na pewno juÂż wiele razy go sÂłyszaÂłeÂś:
http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/lektor.zip
Owszem, s³ysza³em ten g³os, ale bardzo rzadko. Wcale nie wróci³em z dalekiej podró¿y ;) Nie kojarzy³em do tej pory nazwiska i nie jestem w stanie przypisaÌ mu ¿adnego konkretnego programu czy serialu, który on czyta³.
Abe pisze: On to g³ównie czyta filmy i programy a nie zwiastuny programów...
Ok, ale w zestawieniu hasÂło, Âże jest to "lektor RTL7" pojawiÂło siĂŞ w wypowiedziach obydwu autorĂłw. I to mnie zmyliÂło.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: Abe »

michal pisze:
michal pisze: A potem czó³owka reklamy to by³ du¿y bia³y kwadrat na kolorowym tle i szybko zmieniaj¹ce siê w nim piktogramy ró¿nych rzeczy, a¿ do momentu pojawiania siê loga IP.
Abe pisze: Zgadza siĂŞ. A te logo IP to mi siĂŞ zawsze kojarzyÂło z jakimiÂś papierosami... bo chyba byÂły papierosy z podobnym logo do IP...
Tak, to logo widziaÂłem kiedyÂś na zupeÂłnie czymÂś innym i chyba byÂły to rzeczywiÂście papierosy. Poza tym widziaÂłem kilka stacji TV, ktĂłre teÂż przy reklamach to logo pokazywaÂły. JednÂą z nich byÂło/jest na pewno La Cinqieme.
No wiĂŞc jednak ! ByÂły chyba takie papierosy, biaÂłe pudelko i zlote logo podobne do IP a moÂże i nawet to byÂło logo IP bo moÂże oni produkowali oprĂłcz RTL7 takÂże papierosy.....?

Abe pisze:
michal pisze:Kim jest w takim razie Jan Czernielewski opisany w zestawieniu pl.rec.fim. Ten czy moÂże lektor Zooma? Bo to chyba nie jest ten sam facet co mĂłwi w podanym przeze mnie w fimiku o garbusach...

No nie mĂłw, Âże nigdy nie sÂłyszaÂłeÂś Jana Czernielewskiego ! Na pewno sÂłyszaÂłeÂś. Aktualnie to moÂżna go na codzieĂą usÂłyszeĂŚ na TV CLUB w znanym programie "Potyczki Jerry'ego Springer'a". Po za tym bardzo czĂŞsto moÂżna go usÂłyszeĂŚ na kanaÂłach Discovery. Tam na pl.rec.film pisali takÂże, Âże on graÂł w Ekstradycji.
No ale posÂłuchaj sobie jego gÂłosu - na pewno juÂż wiele razy go sÂłyszaÂłeÂś:
http://www.bsk.vectranet.pl/~oskar/abe/rtl7/lektor.zip
michal pisze:Owszem, s³ysza³em ten g³os, ale bardzo rzadko. Wcale nie wróci³em z dalekiej podró¿y ;) Nie kojarzy³em do tej pory nazwiska i nie jestem w stanie przypisaÌ mu ¿adnego konkretnego programu czy serialu, który on czyta³.
No on tak jak wspomina³em czyta "Potyczki Jerry'ego Springer'a", filmy dokumentalne na Discovery, filmy z RTL7 puszczane teraz na TVN7, seriale animowane (nie du¿o ale czyta³ - g³ownie Canal+) i ró¿ne programy na CLUB.
Abe pisze: On to g³ównie czyta filmy i programy a nie zwiastuny programów...
michal pisze:Ok, ale w zestawieniu hasÂło, Âże jest to "lektor RTL7" pojawiÂło siĂŞ w wypowiedziach obydwu autorĂłw. I to mnie zmyliÂło.
No to prawda bo on chyba swojÂą karierĂŞ lektorskÂą zaczynaÂł w RTL7 czytajÂąc filmy. I dla mnie teÂż kiedyÂś byÂł kojarzony z RTL7.

A jest jeszcze jeden lektor z RTL7. Jest to Piotr DobrzyĂąski. CzytaÂł i filmy i seriale (miĂŞdzy innymi Cobra 11 czy jakoÂś tak) Ostatnio czyta sporo filmĂłw na Tele5. Na Polsacie przeczytaÂł wszystkie odcinki Power Rangers (oprĂłcz tych z dubbingiem) i byÂły one ostatnio powtarzane.
Nie jestem pewien do koĂąca ale on chyba kiedyÂś na RTL7 na koĂącu przedstawiaÂł siĂŞ jako Cezary Kutman (wÂłaÂśnie Cobra 11) ale gÂłos miaÂł wÂłaÂśnie taki sam jak Piotr DobrzyĂąski. Nie wiem czemu tak robiÂł...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm od d³u¿szego czasu przygl¹dam siê Waszej dyskusji i postanowi³em dorzuciÌ do nie w³asne trzy grosze. Czasami nawet ¿al mi, iz RTL7 juz nie istnieje. Doskonale pamiêtam pocz¹tki tej stacji, niektóre prgramy, bajki i seriale. Lubi³em 7 minut oraz "Trzeci¹ planetê od s³oùca" ( z chêci¹ obejrza³bym to jeszcze raz). Dzisiaj, z perspektywy czasu œmia³o mogê powiedziêÌ, i¿ by³ to nawet dobry kana³ - o niebo lepszy od obecnego TVNsiedem - emitowa³ ciekawsze prgoramy, seriale, potrafi³ te¿ postawiÌ na w³asn¹ produkcjê. Natomiast w TVNsiedem obecnie nie ma nic - oczywiœcie czasami dadz¹ jak¹œ powtórkê serialu u¿ emitowanego, ale wiêkszoœÌ programu jest powtórk¹ powtórek z TVN. Naprawdê szkoda czasu na takie badziewie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Majkell pisze:Wiem jedno - póŸniej przez pewien czas pracowa³ w Super 1 - to by³o tu¿ po starcie tego kana³u w nowej formule (2000 rok). Zapowiada³ tam programy razem z dwiema prezenterkami.
michal pisze:Nic nie ma natomiast o programie z Super1. MoÂże chodziÂło o WizjĂŞ Jeden i program SzoÂłbiz Info?
Eee... tam. Wizji 1 nie odbiera³em :(, a start Super 1 œledzi³em doœÌ dok³adnie. Nagrali kilka wstawek nadawanych przed programami - i tyle. Pewnie nie by³o sensu wymieniaÌ to w biografi...
Abe pisze:Ale zawsze mogĂŞ to nagraĂŚ w mp3. MoÂże ktoÂś mnie zasponsoruje w ramach kart TV
Hehe... dajac tê czo³ówkê reklamy z RTL 7 przypomnia³eœ mi, ¿e równie¿ mam j¹ nagran¹. :) Nie szkodzi - mam jeszcze stare czo³ówki z Naszej TV, TVN i takie tam. Mo¿e dam kiedyœ tak smao jak Ty w mp3. :)
michal pisze:Wczoraj sÂłuchaÂłem sobie jego starej zapowiedzi do serialu "One West Waikiki" i nie skojarzyÂłem. Dopiero Twoja mp3 uÂświadomiÂła mi, Âże tym lektorem jest Andrzej Butruk. CzĂŞsto moÂżna go usÂłyszeĂŚ w reklamach, a przede wszystkim znam go z KOC-a (Komiczny Odcinek Cykliczny). Wiele rĂłl tam przyjmowaÂł, m. in. pana Poety.
Dok³adnie, ju¿ poznajê! Sam siê dziwê, ¿e tyle lat nie skojarzy³em kto to jest. Có¿ - Abe przegrywa³ to metod¹ g³oœnik - mikrofon i widocznie siê zmieni³a barwa dŸwiêku na tyle, ¿e da³o siê poznaÌ. :P
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja najlepiej wspominam programy 52minuty z Danuta Kondratowicz i letnie konkursy z Majka Popielarska. PamiĂŞtacie?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: arrow »

[/quote]
A jest jeszcze jeden lektor z RTL7. Jest to Piotr DobrzyĂąski. CzytaÂł i filmy i seriale (miĂŞdzy innymi Cobra 11 czy jakoÂś tak) Ostatnio czyta sporo filmĂłw na Tele5. Na Polsacie przeczytaÂł wszystkie odcinki Power Rangers (oprĂłcz tych z dubbingiem) i byÂły one ostatnio powtarzane.
Nie jestem pewien do koĂąca ale on chyba kiedyÂś na RTL7 na koĂącu przedstawiaÂł siĂŞ jako Cezary Kutman (wÂłaÂśnie Cobra 11) ale gÂłos miaÂł wÂłaÂśnie taki sam jak Piotr DobrzyĂąski. Nie wiem czemu tak robiÂł...[/quote]


Piotr Dobrzyùski i Cezary Gudman <chyba tak siê to pisze> to ta sama osoba, mam przyjemnoœÌ znac osobiscie :arrow:
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Re: Archiwalia RTL7

Post autor: Abe »

arrow.pablo pisze:
Abe pisze: A jest jeszcze jeden lektor z RTL7. Jest to Piotr DobrzyĂąski. CzytaÂł i filmy i seriale (miĂŞdzy innymi Cobra 11 czy jakoÂś tak) Ostatnio czyta sporo filmĂłw na Tele5. Na Polsacie przeczytaÂł wszystkie odcinki Power Rangers (oprĂłcz tych z dubbingiem) i byÂły one ostatnio powtarzane.
Nie jestem pewien do koĂąca ale on chyba kiedyÂś na RTL7 na koĂącu przedstawiaÂł siĂŞ jako Cezary Kutman (wÂłaÂśnie Cobra 11) ale gÂłos miaÂł wÂłaÂśnie taki sam jak Piotr DobrzyĂąski. Nie wiem czemu tak robiÂł...

Piotr Dobrzyùski i Cezary Gudman <chyba tak siê to pisze> to ta sama osoba, mam przyjemnoœÌ znac osobiscie :arrow:
Pewnie jeÂśli go znasz to wiesz czemu przedstawiaÂł siĂŞ dwoma nazwiskami ? Jestem tego ciekawy i moÂże udzielisz odpowiedzi...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jego syn tÂłumaczyÂł mi kiedyÂś ze czasem zdarza siĂŞ ze ta sama osoba tÂłumaczy film i go potem czyta wiĂŞc aby uniknaĂŚ mowienia dwa razy tego samego nazwiska na koniec filmu lektor przyjmuje pseudonim, dzwine to troche bo moÂżna by przeciez powiedzieĂŚ "tÂłumaczyÂł i czytaÂł....", no ale tyle siĂŞ dowiedzialem na ten temat :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

arrow.pablo pisze:(...) dzwine to troche bo moÂżna by przeciez powiedzieĂŚ "tÂłumaczyÂł i czytaÂł....", no ale tyle siĂŞ dowiedzialem na ten temat :arrow:
Nawet bardzo dziwne. :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
lord BaSzA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 00:37

Post autor: lord BaSzA »

gÂłupawe wrĂŞcz 8)
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

arrow.pablo pisze:jego syn tÂłumaczyÂł mi kiedyÂś ze czasem zdarza siĂŞ ze ta sama osoba tÂłumaczy film i go potem czyta wiĂŞc aby uniknaĂŚ mowienia dwa razy tego samego nazwiska na koniec filmu lektor przyjmuje pseudonim, dzwine to troche bo moÂżna by przeciez powiedzieĂŚ "tÂłumaczyÂł i czytaÂł....", no ale tyle siĂŞ dowiedzialem na ten temat :arrow:
A na TVP jest taki lektor Tomasz Magier i czĂŞsto on teÂż tÂłumaczy film i potem go czyta i potem sÂłyszymy "Tekst polski opracowaÂł i przeczytaÂł Tomasz Magier". Ciekawe czemu na RTL7 tak "kombinowali"...
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A teraz dam kilka zapĂłw z RTL7. BĂŞdÂą to te rzeczy, ktĂłre wczeÂśniej dawaÂłem w mp3.

Obrazek
Jingiel reklamowy

ObrazekObrazek
Zapowied¼ filmu z cyklu "SUPER PRZEBÓJ"

Obrazek
Zwiastun filmu
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości