Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Zrobiłem całą czołówkę dla ,,Wydarzeń". Można ją zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=9Po03BijnTw

co o niej sądzicie?
DawidInfo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 18:19

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: DawidInfo »

ogólnie OK. a mógłbyś zrobić czołówke DZIENNIKA TELEWIZYJNEGO z dzwiękiem z lat 80 i tym napisem ''dt'', ale jakąś ciekawszą.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Niestety w tej chwili już nie mam czasu i na razie daje sobie spokój z czołówkami. Kolejne najprawdopodobniej gdzieś na wakacje 8) No chyba, że zamieszczę na YOUTUBE już gotowe czołówki- zrobione dawno temu :)
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Dużo lepsza wersja identu dla telewizji TVN: http://pl.youtube.com/watch?v=_rG1GO4TClQ

w dodatku to bardzo modne life-action :)

A jak Wy postrzegacie tę animację?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: Adrian ;P »

Mi ona bardziej pasuje to TVN Style i nie wiem dlaczego, ale do Rozmów w toku
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: D00 »

To pewnie przez te wszędobylskie paski. :) A mi się to nie podoba. Takie jakieś nijakie, przeładowane nieważnymi detalami, i mimo wszystko lepsza jest aktualna oprawa.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: r_r16 »

Coś takiego do TVN??? Buaahaha :lol: A ta pani to z takiego jednego programu do edycji wideo (taki gratisowy filmik :D ). I co to ma wspólnego z TVN? A to logo... :lol: :lol:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

r_r16 lepiej popatrz co zakupił twój ukochany tvn. To ,,coś" przypomina raczej oprawę dla TRAVEL TV :lol2: I jak obecna oprawa wiąże się z tvn-em? ,,Artystyczny nieład" czy ,,Ups zabrakło funduszy"? :twisted: :lol:

Moja oprawa to młodość, radość, nowoczesność i innowacja :D Obecna oprawa tvn to kaszana, szmira i ...brak funduszy :lol2:
(ale wiadomo, że dla fanatyków tvn-u to ta oprawa jest najlepsza na telewizyjnym rynku :ech: )
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: qmate »

Nie widzę w Twojej oprawie żadnej młodości ani radości. Kółka, napisy, paski, pani wzięta z programu, pomieszanie z poplątaniem ... Nie chciałbym widzieć tego w tv.
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: pawell »

Już o wiele bardziej wolę obecną oprawę graficzną od tego Twojego projektu. Bynajmniej nie jestem fanatykiem TVN (opinię o idencie TVN wyraziłem w odpowiednim temacie). Ale Ty widocznie jesteś fanatykiem swoich "dzieł", który uważa, że są one lepsze od tych obecnie utrzymujących się na różnych antenach grafik. A tak naprawdę nawet w 1% im nie dorównują. :)
object pisze:Obecna oprawa tvn to kaszana, szmira i ...brak funduszy :lol2:
Haha! :lol: Ty to pewnie wydałeś na swój projekt miliony. :hahaha: :lol2:

PS mam nadzieję, że ferie już Ci się skończyły. :rydzyk: :hmm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

BAAAAAAAARDZO wielu ludzi nie chciało też widzieć w telewizji obecnej oprawy TVN :tanczy: Już nie pamiętasz jak użytkownicy forum pisali w tej sprawie do działu kontaktu z widzami? 8)
Nie widzę w Twojej oprawie żadnej młodości ani radości.
1. kobitka z oprawy jest młoda :D
2. uśmiecha się :D
jesteś fanatykiem swoich "dzieł", który uważa, że są one lepsze od tych obecnie utrzymujących się na różnych antenach grafik.
biała plansza bez żadnych kiczowatych efekcików jest 1000 000 X lepsza od obecnej oprawy tvn, więc oczywiście że uważam że moja oprawa jest zdecydowanie lepsza! Ale nie uważam przecież, że jest lepsza np. od oprawy polsatu :grozi:
Ty to pewnie wydałeś na swój projekt miliony. :hahaha: :lol2:
właśnie o to chodzi, że na moją oprawę prawie nic nie wydałem, nie dysponuję programami za kilkanaście tysięcy, nie mam takich możliwości jak Velvet, a jednak wyszło mi coś zdecydowanie lepszego i z jakimkolwiek motywem! Ha! :lol:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: D00 »

object pisze:(...)a jednak wyszło mi coś zdecydowanie lepszego i z jakimkolwiek motywem! Ha! :lol:
Motyw? "Baba z kamerą, wieżowce i burdel"? Dziękuje, wolę obecny... :)
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Burdel? Gdzie ty tam widzisz burdel? Chyba patrząc na kobitki myślisz tylko o jednym :tanczy: Oj nieładnie, nieładnie :lol:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: qmate »

Mówisz, że coś lepszego od Velvetu... LOL :shock: :shock: :shock:
Oni tam chociaż pomyśleli trochę, zrobili jakieś efektowne przejścia, jedno kółko wychodzi z drugiego, a u Ciebie w jednym kącie latają paski, w drugim kobitka sobie chodzi (chyba ze 4 razy się powtarza). Paski, kółka, strzałki, kobitka z kamerą (jak się to ma do tvn?)... 101 in 1 po prostu. Nie widzę żadnego motywu przewodniego...
//////////
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

zrobili jakieś efektowne przejścia
HHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAHA!!!!!!!!!! Efektowne przejścia????! :lol2: :lol2: :lol: Nie rozśmieszaj mnie!! HA!HA!HAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A tak na marginesie to tych scenek było by więcej, gdyby miało chodzić w tv. Np. jakiś gość na deskorolce, facet na spacerze z psem, bizneswoman w biurze, dziecko podczas zabawy itd. Motyw przewodni: szczęście, radość z życia, ze zwykłych czynności, kolor :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości