Kropka nad i

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

KiedyÂś byÂła teÂż koncepcja, Âżeby TVN transmitowaÂł "7. dzieĂą tygodnia" z Radia ZET.
TakÂą propozycjĂŞ podrzuciaÂła Olejnik, ale wÂładze TVNu nie byÂły tym zainteresowane.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Greg Haus pisze:Mam tylko nadzieje ze nie bedzie to studio a la skaner polityczny... :? :D :D
A co zÂłego jest w scenografii Scanera? W takich programach nie chodzi o loty kamerowe i efekty Âświetlne :D
Jak dla mnie "Kropka" moÂże byĂŚ prowadzona sprzed biaÂłego przeÂścieradÂła :P
Reklama programu juÂż jest, ale studia na niej nie widaĂŚ...
domino pisze:TakÂą propozycjĂŞ podrzuciaÂła Olejnik, ale wÂładze TVNu nie byÂły tym zainteresowane.
Bogu dziĂŞki.... :D :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem "Kropka nad i" powinna byĂŚ kadrowana jak "Magazyn 24h" i z tego samego studia co "24h". Tak byÂłoby najproÂściej :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

MyÂślĂŞ, Âże powiĂŞkszÂą studio publicystyczne i je zmodernizujÂą, pozbĂŞdÂą siĂŞ blue-boxa stamtÂąd... A powiĂŞkszÂą je kosztem studia sportowego, ktĂłre ma mieĂŚ swojÂą siedzibĂŞ gdzieÂś indziej... mĂłwili o tym w sporcie przed magazynem bogdana rymanowskiego... :)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Bogu dziĂŞki.... :D :D
Dlaczego Bogu dziĂŞki? Wielka szkoda, bo audycja w Radiu ZET jest najlepszym programem publicystycznym w polskich mediach.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

domino pisze:Dlaczego Bogu dziĂŞki?
Chodzi³o mi o formê transmisji. Jak to mia³oby wygl¹daÌ? Obraz ze studia radiowego? Trochê nudne, statyczne by by³o. A mo¿e, zamiast twarzy Giertychów i Rokitów, pokazywaliby jakieœ koj¹ce obrazki polskich krajobrazów? Lasy.. ³¹ki.. bociany... te sprawy :devil:
domino pisze:Wielka szkoda, bo audycja w Radiu ZET jest najlepszym programem publicystycznym w polskich mediach.
Jednym z najlepszych, ale czy najlepszym...
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Nagranie "Kropki nad i"

Post autor: salladyn »

Mam do was ogromn¹ proœbê. Zróbcie kilka capsów bo ja musze wyjœÌ i nie bêdê móg³ ogl¹daÌ "Kropki nad i". Jakby ktoœ nagra³ ten program to ju¿ wogóle by³bym w siódmym niebie ;) Z góry dziêkujê.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No i proszĂŞ. KiedyÂś Olejnik nie chciaÂła za nic w Âświecie pracowaĂŚ w "niszowej stacji" a teraz nagle zmieniÂła front. CzyÂżby przestraszyÂła siĂŞ spadku popularnoÂści? :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:No i proszĂŞ. KiedyÂś Olejnik nie chciaÂła za nic w Âświecie pracowaĂŚ w "niszowej stacji" a teraz nagle zmieniÂła front. CzyÂżby przestraszyÂła siĂŞ spadku popularnoÂści? :devil:
Lepiej pracowaĂŚ w niszowej, a wÂłaÂściwie prestiÂżowej stacji, aniÂżeli we "wÂładzowej" :twisted:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

lepszy prestiÂż nisz niÂż nic ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
SiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 23:39

Monika

Post autor: SiM »

A czy ktoÂś moÂże nagrwaÂł ten program? Albo ma capsy?
Bo chĂŞtnie bym zobczyÂł. To studia Moniki jest zarÂąbiste!! Takie w amerykaĂąskim stylu :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bardzo fajne studio kropki nad i i program tez fajny. Ta panorama big city in night jest œwietna:) Nie widzia³em tylko czo³ówki - a szkoda :) ale ogólnie porgram fajny :tanczy: :tanczy:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Greg Haus pisze:Bardzo fajne studio kropki nad i i program tez fajny. Ta panorama big city in night jest œwietna:) Nie widzia³em tylko czo³ówki - a szkoda :) ale ogólnie porgram fajny :tanczy: :tanczy:
Czo³ówka jest bardzo fajna. Bardzo podoba mi siê muzyka, ale scenografia trochê mêcz¹ca- jak dla mnie zbyt krzykliwa. Poza tym wszystko to co znamy z Moniki- "narcystyczna" czo³ówka programu, no i kadrowanie tak, ¿eby by³o widaÌ buty :devil: :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Scenografia jest œwietna :!: Nie wiem co ciê w niej mêczy :lol: Te wie¿owce s¹ rewelacyjne. Scenografia bardzo podobna do pewnego programu na CNN w którym taki dziennikarz w szelkach ( :) ) przeprowadza wywiady z nawa¿niejszymi ludŸmi w Ameryce (bardzo podobny program do "Kropki nad i".) Czo³ówka te¿ bardzo dobra. Co do merytoryki wypowiadaÌ siê nie bêdê bo programy Olejnik s¹ zawsze na wysokim poziomie. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Scenografia jest œwietna :!: Nie wiem co ciê w niej mêczy :lol: Te wie¿owce s¹ rewelacyjne. Scenografia bardzo podobna do pewnego programu na CNN w którym taki dziennikarz w szelkach ( :) ) przeprowadza wywiady z nawa¿niejszymi ludŸmi w Ameryce (bardzo podobny program do "Kropki nad i".) Czo³ówka te¿ bardzo dobra. Co do merytoryki wypowiadaÌ siê nie bêdê bo programy Olejnik s¹ zawsze na wysokim poziomie. :)
Nie mogĂŞ siĂŞ skupiĂŚ na ludziach, widzĂŞ tylko te kropki :P
Chodzi Ci pewnie o Larry`ego Kinga?
Obrazek
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości