Arkadiusz Wierzuk

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PrzejĂŞzyczenia przytrafjajÂą siĂŞ wszystkim naprzykÂład moja ulubienica Krynia caÂły czas wali takie gafy i nikt z tego tragedji nie robi :hmm: :hmm:
JĂŞzyk polski jest pogmatfany i trudno jest wypowiadaĂŚ siĂŞ bez pomyÂłek.Prof. Miodek opowiadaÂł kiedyÂś Âże jemu teÂż siĂŞ przytrafia pomyliĂŚ.
WaÂżne aby umieĂŚ siĂŞ z tego ÂśmiaĂŚ :devil: :devil: :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:.Prof. Miodek
rulez 8)

nie chodzi mi o zwykÂłe przejĂŞzyczenie,Arka byÂło komiczne :lol:
Lois Lane pisze:Ciekawe, czy Arek zrobiÂł siĂŞ rĂłwnie czerwony?
mĂłgÂł by i byĂŚ,bo zmieszaÂł siĂŞ caÂłkowicie,ale dokoĂączyÂł pytanie :D :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No i Arka wygnano do Niemiec na spotkanie trĂłjkata waimarskiego.
:brawa: :brawa:
CzyÂżby Arka szykowano na korespondenta zagranicznego :mhm: :mhm:
No i to teÂż jest jakiÂś awans :mhm:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

To nie pierwszy wypad Arka za naszÂą zachodniÂą granicĂŞ :) JeÂśli dobrze pamiĂŞtam Arek byÂł na ÂŚwiatowych Dniach MÂłodzieÂży w Kolonii :) Nie, to raczej bardzo dobrze pamiĂŞtam i miÂło wspominam :) Ale, jeÂśli dobrze pamiĂŞtam, wczeÂśniej teÂż zdarzaÂły mu siĂŞ relacje z Niemiec, ale nie pamiĂŞtam przy jakich okazjach :mhm:
Tak czuÂłam, Âże jeÂśli pan prezydent nie obrazi siĂŞ za te zwei Kartoffelen, to bĂŞdziemy Arka mogli podziwiaĂŚ w relacjach ze spotkania przywĂłdcĂłw paĂąstw TrĂłjkÂąta Weimarskiego - na razie jest dobrze :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

adam pisze:No i Arka wygnano do Niemiec na spotkanie trĂłjkata waimarskiego.
:brawa: :brawa:
CzyÂżby Arka szykowano na korespondenta zagranicznego :mhm: :mhm:
No i to teÂż jest jakiÂś awans :mhm:
AruÂś byÂł kiedyÂś korespondentem tvn24 ;) z Berlina :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

A to na temat Arka to ja niewiele wiem ,jak ktoÂś ma dosje :rydzyk: :rydzyk:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:mhm: Arek chyba dzisiaj w dniu na ¿ywo mia³ jak¹œ telefoniczn¹ relacjê z Brukseli ;)
:mhm: MoÂże naprawdĂŞ chcÂą zrobiĂŚ z niego zagranicznego korespondenta :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ChciaÂłem zrobiĂŚ parĂŞ capsĂłw ale relacjonowaÂł wyÂłacznie telefonicznie i nie byÂło co pokazaĂŚ.
Takie rozÂłaki z rodzinÂą przed Âświetami to nie jest zbyt komfortowa sytuacja w Âżyciu reportera
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

adam pisze:ChciaÂłem zrobiĂŚ parĂŞ capsĂłw ale relacjonowaÂł wyÂłacznie telefonicznie i nie byÂło co pokazaĂŚ.
..coÂś siĂŞ znajdzie ;)
:arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

adam pisze:A to na temat Arka to ja niewiele wiem ,jak ktoÂś ma dosje :rydzyk: :rydzyk:
Arek byÂł przez kilka miesiĂŞcy na stypendium w Berlinie. ÂŚwietnie mĂłwi po niemiecku.
A poza tym jest doskonaÂły w tym, co robi.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WiĂŞcej informacji na temat Arka napewno nie zaszkodzi
Dzisiaj Arek ma bojowe zadanie musi relacjonowaĂŚ kongres mÂłodzierzy wszechpolskiej
Panie Arku-wyrazy ubolewania :mhm:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Wyrazy ubolewania? Dlaczego? PrzecieÂż kaÂżdy nawet niewdziĂŞczny do omawiania temat dla dziennikarza z krwi i koÂści, to prawdziwe wyzwanie bojowe. W kontekÂście WszechpolakĂłw bardzo dosÂłownie to zabrzmiaÂło ;)
Ja nie mam szczĂŞÂścia ostatnio do wychwycenia Arka podczas, gdy ten ma dyÂżur na antenie :/
Wczoraj podobno w magazynie 24 godziny byÂł jego materiaÂł? Nie widziaÂłam :/
Dzisiaj po raz pierwszy widzia³am Arka po piêtnastej, kiedy rozmawia³ z Krzysztofem Bosakiem z LPR. nie wiem, czy by³y jakieœ wczeœniejsze wejœcia? PóŸniej w którymœ z kolejnych serwisów mia³a miejsce kolejna relacja. To tyle.
Arek byÂł przez kilka miesiĂŞcy na stypendium w Berlinie. ÂŚwietnie mĂłwi po niemiecku.
Szkoda, Âże nie pochwaliÂł siĂŞ widzom na wizji znajomoÂściÂą tego jakÂże trudnego dla SÂłowianina jĂŞzyka ;)
OczywiÂście tej znajomoÂści nie kwestionujĂŞ, tylko wyraÂżam chĂŞĂŚ usÂłyszenia. MoÂże kiedyÂś jeszcze bĂŞdzie ku temu okazja ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Lois Lane pisze: Wczoraj podobno w magazynie 24 godziny byÂł jego materiaÂł? Nie widziaÂłam :/
Ja widziaÂłam, ale tylko koĂącĂłwkĂŞ komentarz Arka ;) materiaÂł stanu wojennego chyba dotyczyÂł :mhm:
Dzisiaj po raz pierwszy widziaÂłam Arka po piĂŞtnastej, kiedy rozmawiaÂł z Krzysztofem Bosakiem z LPR.
Zabawnie wygl¹dali :lol: Arek to chyba wysoki goœÌ jest :mhm: albo ten wszechpolak taki malutki ;) Niewiem, w ka¿dym razie ró¿nica miêdzy nimi by³a spora :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

SmiaĂŚ mi siĂŞ chciaÂło z tego wywiadu bo Arek ma wyglÂąd powaÂżnego i dystyngowanego mĂŞÂżczyzny a Bosak to taki dzieciuch ...... :spiewa:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Wczoraj w raporcie wieczornym przypominali to, jak reporterzy tvn24 pracowali w sylwestra i jednoczeœnie siê bawili ;) By³a tam m.in. Anna Kalczyùska, Jacek Pa³asiùski no i Arek ;) Sytuacja z Arkiem by³a najzabawniejsza :lol: On nadawa³ relacjê, a wko³o niego pl¹sa³a jakaœ niewiasta :mhm: on chyba te¿ taùczy³, ale to wygl¹da³o te¿ tak jakby próbowa³ przebiÌ siê przed tê dziewczynê, ¿eby móc nadaÌ relacjê :lol: dziewczê strasznie par³o na kamerê :lol: Szkoda, ¿e nie widzia³am tego na ¿ywo :uhh: ciekawa jestem co Arek mówi³, w raporcie nie by³o s³ychaÌ, bo dali jak¹œ muzyczkê :uhh: A mo¿e ktoœ to widzia³, jeœli tak to proszê o szczegó³owy opis, a mo¿e ktoœ ma filmik :rozglada:
:mhm: Ciekawe z jakÂą reakcjÂą, drugiej poÂłowy ;) spotkaÂł siĂŞ Arek po powrocie do domu z tego sylwestrowego szaleĂąstwa :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 102 gości