Arkadiusz Wierzuk

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Arkadiusz Wierzuk

Post autor: Lois Lane »

Witam wszystkich :)

ZaobserwowaÂłam jakiÂś czas temu, Âże forum to jest skarbnicÂą informacji o pracownikach stacji TVN. TakÂże TVN24 - moja ulubiona :) UwaÂżam, Âże to bardzo profesjonalna stacja. Co siĂŞ na to skÂłada? Na pewno wspaniaÂłe, nowoczesne studio, ale przede wszystkim wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy :) Jednym z nich jest mĂłj absolutnie ulubiony dziennikarz, mianowicie Arek Wierzuk. Poza tym, Âże jest bardzo profesjonalny w swoim rzemioÂśle, to jest do tego bardzo sympatyczny (przynajmniej na wizji ;) ), ma miÂły gÂłos i jest bardzo przystojny :)
JuÂż w tytule zasugerowaÂłam, Âże ubolewam nad tym, iÂż Arek jest tylko reporterem :( PrzecieÂż byÂłby zapewne wspaniaÂłym prezenterem :) PrezencjĂŞ to on posiada. Ciekawa jestem jego umiejĂŞtnoÂści za biurkiem. MoÂżna zaobserwowaĂŚ od czasu do czasu, kiedy pojawia siĂŞ Poranku TVN24 i przedstawia tematy reporterskie na caÂły dzieĂą, iÂż jest bardzo swobodny, wiĂŞc na pewno sprawdziÂłby siĂŞ takÂże jako prezenter :)

Ma ktoÂś moÂże o nim wiĂŞcej informacji? :)
Ostatnio zmieniony czwartek 04 sty 2007, 23:06 przez Lois Lane, łącznie zmieniany 1 raz.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie wszyscy reporterzy zasiadajÂą przy stole prezenterskim -pewnie jest dobrym reporterem i bardziej jest potrzebny w terenie. Nie mam na jego temat Âżadnych informacji :mhm: :nie: :nie:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Wiem, Âże nie wszyscy reporterzy zasiadajÂą za stoÂłem prezenterskim, ale to nie zmienia faktu, iÂż ja bardzo chciaÂłabym zobaczyĂŚ Arka za stoÂłem prezenterskim :)

Owszem, jest dobrym reporterem i sprawdza siê œwietnie w terenie, ale to nie oznacza równie¿, ¿e nie by³oby podobnie w sytuacji, w której podj¹³by siê pracy w charakterze prezentera.

ZwróÌ uwagê na to, ¿e wielu reporterów jest jednoczeœnie prezenterami - uwa¿am to za bardzo dobre rozwi¹zanie, ale nie rozumiem, dlaczego wszyscy nie maj¹ równych szans?
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

bardzo prawdopodobne jest Âże chyba za krĂłtko pracuje w tvn24. to Âże w przyszÂłoÂści zasiÂądzie za stoÂłem prezenterskim jest pewne ,pytanie kiedy :shock: :shock:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Z tego co mi wiadomo Arek pracuje w TVN24 duÂżo dÂłuÂżej od innych, ktĂłrzy juÂż ''awansowali'' ;)
Nie piszĂŞ tego zawistnie ;) Po prostu stwierdzam fakt ;)
A tego, czy w koĂącu zostanie prezenterem, nikt nie moÂże byĂŚ w 100% pewien.
Ale jeÂśli nie taki, to moÂże spotka go jakiÂś inny awans :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MoÂżliwe Âże Arek doskonale sobie daje radĂŞ przy zbieraniu informacji :rozglada: :rozglada:
MoÂżliwe Âże sam nie chce zasiadaĂŚ za stoÂłem prezenterskim i woli byĂŚ reporterem :stop: :stop:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Lois Lane (rewolucyjny TwĂłj Nick :o ), czy zatem Arkadiusz jest dla Ciebie kimÂś w rodzaju :roll: Clarka Kenta? :lol2:
To tak tytu³em wstêpu - chcia³em zab³ysn¹Ì :lol2: ;) Mam nadziejê, ¿e siê nie obrazi³aœ, chcia³em byÌ dowcipny ;)
Podzielam Twoje zdanie na temat tego reportera i rĂłwnieÂż dziwiĂŞ siĂŞ temu, Âże nie zostaÂł prezenterem, kiedy takÂą lawinĂŞ tych charakterystycznych debiutĂłw mieliÂśmy … :roll:
A sympatyczny jest ponoĂŚ nie tylko na wizji - skÂąd wiem, nie powiem ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wiêcej uwagi poœwiêcam paniom ni¿ panom -ale przyznaÌ muszê ¿e jako prezenter ma wielkie szanse na zaistnienie i zrobienie kariery.Jest przystojny i ma ³adny glos i nale¿y mu ¿yczyÌ jak najlepiej.Ale jeœli by mia³ przegoniÌ od sto³u prezenterskiego Joasie kryùsk¹ -toja siê na takie coœ nie zgadzam-prawda jest taka ¿e musi kogoœ wygry¿Ì :rozglada: :rozglada: :rozglada: :rozglada:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Black Jack '62 pisze:Lois Lane (rewolucyjny TwĂłj Nick :o )
TwĂłj teÂż bardzo mi siĂŞ podoba :)
Black Jack '62 pisze:(...) czy zatem Arkadiusz jest dla Ciebie kimÂś w rodzaju :roll: Clarka Kenta? :lol2:
Nie! Nie nosi przecieÂż okularĂłw z czarnymi grubymi oprawkami :twisted: Ale jest Super-facetem 8)
Black Jack '62 pisze:To tak tytu³em wstêpu - chcia³em zab³ysn¹Ì :lol2: ;) Mam nadziejê, ¿e siê nie obrazi³aœ, chcia³em byÌ dowcipny ;)
W takim razie ja teÂż moÂże zabÂłysnĂŞ ;)
Czy Twoja br¹zowooka piêknoœÌ z Poznania jest dla Ciebie kimœ w rodzaju (teraz) ksiê¿niczki Leticii (kiedyœ) Ortiz Rocasolano? :devil: Co prawda ksiêciem Felipe nie jesteœ, ale coœ niecoœ Was ³¹czy :lol:
Black Jack '62 pisze:Podzielam Twoje zdanie na temat tego reportera(...)
DziĂŞkujĂŞ bardzo - nie ma jak to opinia wielkiego znawcy ;)
Black Jack '62 pisze:A sympatyczny jest ponoĂŚ nie tylko na wizji - skÂąd wiem, nie powiem ;)
A moÂże jednak zdradzisz skÂąd wiesz? :) WierzĂŞ, Âże tak jest, ale moÂże poprzesz sÂłowa przykÂładem? ;)
adam pisze: Ale jeœli by mia³ przegoniÌ od sto³u prezenterskiego Joasie kryùsk¹ -toja siê na takie coœ nie zgadzam-prawda jest taka ¿e musi kogoœ wygry¿Ì
Moim zdaniem wcale nie musiaÂłoby dochodziĂŚ do takich drastycznych ''ciĂŞĂŚ'' :lol: Na pewno znalazÂłoby siĂŞ gdzieÂś miejsce dla Arka :)
adam pisze: MoÂżliwe Âże sam nie chce zasiadaĂŚ za stoÂłem prezenterskim i woli byĂŚ reporterem
A któ¿ by nie chcia³ wiêcej zarabiaÌ? Myœlê, ¿e dodatkowe obowi¹zki wi¹za³yby siê z wiêksz¹ wyp³at¹ :D

P.S. MiÂło siĂŞ z Wami chÂłopaki dyskutuje :) Nie spodziewaÂłam siĂŞ takiego odzewu ze strony forumowiczĂłw :) Jestem miÂło zaskoczona :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Bardzo siĂŞ cieszĂŞ Âże masz z kim pogadaĂŚ :D :D :D
Co do zarobkĂłw to wcale nie jest powiedziane Âże dobry reporter musi zarabiaĂŚ mniej niÂż prezenter.Niedawno na jakimÂś portalu czytaÂłem o zarobkach dziennikarzy i nie moÂżna byÂło wywnioskowaĂŚ gdzie lepsze zarobki-oczywiÂście jeÂśli chodzi o poczÂątkujÂących.Tuzy prezenterskie tÂłukÂą kasĂŞ-ale ta grupa jest bardzo nieliczna.Napewno Arek nie zarabia mniej niÂż 3 tysiÂące
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tylko 3 tysiÂące :shock: ÂŻartujesz chyba :> Tvn tak nisko sobie ceni pracownikĂłw :o
Lois Lane pisze:Czy Twoja br¹zowooka piêknoœÌ z Poznania jest dla Ciebie kimœ w rodzaju (teraz) ksiê¿niczki Leticii (kiedyœ) Ortiz Rocasolano? :devil: Co prawda ksiêciem Felipe nie jesteœ, ale coœ niecoœ Was ³¹czy :lol:
S³aboœÌ do kobiet ze szklanego ekranu? :D Chcia³bym jednak mieÌ z nim wiêcej wspólnego :lol2: MieÌ chocia¿ po³owê jego b³êkitnej krwi i maj¹tku :lol2: Reszta by przysz³a sama :lol2: A czy Agatka przypomina w czymœ Leticiê :mhm: Pewnie potrafi³aby równie dobrze po hiszpaùsku newsy przedstawiÌ :D
No, ale dlaczego my tu o Agatce :rozglada: Dobrze, doœÌ off topica z mojej strony ;)
Lois Lane pisze:
Black Jack '62 pisze:(...) czy zatem Arkadiusz jest dla Ciebie kimÂś w rodzaju :roll: Clarka Kenta? :lol2:
Nie! Nie nosi przecieÂż okularĂłw z czarnymi grubymi oprawkami :twisted: Ale jest Super-facetem 8)
W takim razie rozumiem, Âże gdyby nosiÂł okulary ... :lol:

:cicho:
DziĂŞkujĂŞ bardzo - nie ma jak to opinia wielkiego znawcy ;)
Wyczuwam ironiĂŞ :( Ja nigdy wielkim znawcÂą mediĂłw siĂŞ nie mieniÂłem. MedioznawcÂą zaiste nie jestem, ale opiniĂŞ chyba wolno mi wyraziĂŚ :rozglada: Tym bardziej, Âże pochlebna byÂła :D
Lois Lane pisze:P.S. MiÂło siĂŞ z Wami chÂłopaki dyskutuje :) Nie spodziewaÂłam siĂŞ takiego odzewu ze strony forumowiczĂłw :) Jestem miÂło zaskoczona :)
CieszĂŞ siĂŞ :) Mi teÂż bardzo miÂło siĂŞ dyskutuje :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

[quote="Black Jack '62"]Tylko 3 tysiÂące :shock: ÂŻartujesz chyba :> Tvn tak nisko sobie ceni pracownikĂłw :o

Ci najlepsi to od 40tys do 80tyÂś -choĂŚ to sÂą kalkulacje.Dziennikarze z maÂłych miejscowoÂści zarabiajÂą od 1tyÂś do 2tyÂś. Niewliczano w te kalkulacje premi
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:
Black Jack '62 pisze:Tylko 3 tysiÂące :shock: ÂŻartujesz chyba :> Tvn tak nisko sobie ceni pracownikĂłw :o
Ci najlepsi to od 40tys do 80tyÂś -choĂŚ to sÂą kalkulacje.Dziennikarze z maÂłych miejscowoÂści zarabiajÂą od 1tyÂś do 2tyÂś. Niewliczano w te kalkulacje premi
Nie zaÂłamujcie... tak maÂło zarabiajÂą reporterzy. To taki odpowiedzialny zawĂłd, myÂślaÂłam, Âże lepiej pÂłatny :uhh: Trudno chyba z takÂą pensjÂą myÂśleĂŚ o zaÂłoÂżeniu rodziny? ZwÂłaszcza w Warszawie, gdzie ''Âżycie'' jest takie drogie?
A Ci najlepsi (Twoim zdaniem), to kto na przykÂład? KtoÂś, kto firmuje swoim nazwiskiem materiaÂły robione do na przykÂład FaktĂłw?
Black Jack '62 pisze:Wyczuwam ironiĂŞ :(
IroniĂŞ? Nie. Na pewno nie pisaÂłam tego ironicznie. ChoĂŚ faktycznie mogÂłeÂś tak to odebraĂŚ, ale to chyba wziĂŞÂło siĂŞ raczej z Twojej skromnoÂści, niÂż z przekonania? :D
Prostujê myœl. Na pewno to nie by³a ironia. Wystarczy spojrzeÌ na Twoje 1908 i moje 10 wpisów, Twój dwu i pó³ letni i mój kilkudniowy sta¿ na forum :lol: Ale przyznam, ¿e forum czytujê od... :spiewa: Dla mnie jesteœ ''znawc¹'' ;)

Black Jack '62 pisze:W takim razie rozumiem, Âże gdyby nosiÂł okulary ... :lol:
Nie wiem, czy to samo mamy na myÂśli (a na pewno nie), ale moim zdaniem, gdyby nosiÂł okulary byÂłby jeszcze przystojniejszy ;)
Black Jack '62 pisze:Dobrze, doœÌ off topica z mojej strony ;)
Skoro tak, to najlepiej bêdzie przenieœÌ tê dyskusjê w stworzone do tego miejsce ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TO Âże majÂą odpowiedzialnÂą pracĂŞ to wcale nie znaczy Âże muszÂą wszyscy duÂżo zarabiaĂŚ :mhm: :mhm:
pieniĂŞdzmi kusi siĂŞ tylko najlepszych,powinno siĂŞ teÂż pamiĂŞtaĂŚ Âże co roku w caÂłej polsce wielu absolwentĂłw dziennikarstwa koĂączy studia i zaczyna szukaĂŚ pracy w zawodzie- :mhm: :mhm:
MÂłodym nigdy siĂŞ dobrze nie pÂłaci :rozglada: :rozglada:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A Wy co tu tak o pieniÂądzach rozprawiacie :lol: Arek twierdzi, Âże zarabia za maÂło :rozglada: gdzieÂś, kiedyÂś czytaÂłam takÂą jego wypowiedÂż ;)
ChoĂŚ w tvn24 najbardziej lubiĂŞ, wiadomo kogo :P to jestem otwarta na profesjonalizm innych pracownikĂłw tej tv i lubiĂŞ oglÂądaĂŚ takÂże Arka w akcji :D Podobnie jak Wy twierdzĂŞ, Âże powinien byĂŚ prezenterem :D
Lois Lane pisze:Trudno chyba z takÂą pensjÂą myÂśleĂŚ o zaÂłoÂżeniu rodziny? ZwÂłaszcza w Warszawie, gdzie ''Âżycie'' jest takie drogie?
:mhm: Z tego co mi wiadomo Arek (podobnie jak mĂłj ulubieniec :P ) jest w posiadaniu Âżony ;) i ma cĂłreczkĂŞ (tu trochĂŞ inaczej niÂż mĂłj ulubieniec, ktĂłry jest w posiadaniu synĂłw ;) ) To miÂłe, Âże faworyzowani przez nas dziennikarze majÂą uÂłoÂżone Âżycie rodzinne, prawda? :D A z tymi zarobkami Arka moÂże jest tak jak w przypadku PawÂła, kto wie, kto wie :rozglada: MoÂże druga poÂłowa zarabia wiĂŞcej :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości