[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Wow jaki wspaniaÂły wÂątek, a ja go dopiero dziÂś zauwaÂżyÂłem. Mam dla Was najnowsze zdjĂŞcia Marty Grzywacz. JeÂśli bĂŞdziecie chcieli to zeskanuje caÂły artykuÂł. :wink:
Ostatnio zmieniony wtorek 03 sie 2004, 13:03 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok. 20.03. 03 Durczok rzeczywiÂście byÂł chory, ale rĂłwnie dobrze wydanie mogÂła prowadziĂŚ Pienkowska - wszak sprawdziÂła siĂŞ w relacjach z 11 wrzeÂśnia 2001r (dostaÂła wĂłwczas Wikotra). Ale dyÂżur redakcyjny przypadÂł na SÂławka Jeneralskiego i to on byÂł wĂłwczas gospodarzem. A przecieÂż powszechnie wiadomo, Âże choĂŚ jest dobry to za czĂŞsto zdarzaÂły mu siĂŞ maÂłe wpadki jĂŞzykowe i przejĂŞzyczenia.
Co do Holeckiej to wci¹¿ twierdzê, ¿e nie jest dyskryminowana. Obecnie trwa sezon urlopowy, wiêkszoœÌ dziennikarzy pojecha³a na wakacjê. Olimpia Górska jest na urlopie. W redkacji zosta³ Micha³ Adamczyk, ale on musi zajmowaÌ siê obecnie przygotowywaniem materia³ów do g³ównego wydania. Ma³gorzata Prokopiuk dopiero co wróci³a z urlop macierzyùskiego i wci¹¿ dochodzi do siebie - dy¿ury pe³ni tylko w soboty, niedziele i poniedzia³ki, kiedy jest najmniej pracy. Ktoœ wiêc musi prowadziÌ wydania o 8.00, 12.00, 15.00 - zosta³a tylko D. Holecka.


Hej Aro dziĂŞi za ten link. RzeczywiÂście M. Grzywacz zmieniÂła siĂŞ nie do poznania, ale lepiej jej byÂło w krĂłtkich wÂłosach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ArO pisze: Wow jaki wspaniaÂły wÂątek, a ja go dopiero dziÂś zauwaÂżyÂłem. Mam dla Was najnowsze zdjĂŞcia Marty Grzywacz. JeÂśli bĂŞdziecie chcieli to zeskanuje caÂły artykuÂł. :wink:

jakoÂś mi nie wchodzi

a co do nowego studia wiadomosci to widzaÂłem je dpoiero dziÂś ale nawet nie zÂłe. widaĂŚ ze jest to samo biurko i fotel co w poprzednim studiu
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jeneralski dobry he he he. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michos pisze:Jeneralski dobry he he he. :lol: :lol: :lol:
Przperaszam, czy to miaÂła byĂŚ ironia? :roll: :?:
Có¿ S³awomir Jeneralski mo¿e nie jest super prezenterem, któremu nigdy nie zdarzaj¹ siê ¿adne wpadki, ale jako jeden z nielicznych stworzy³ orgiynalny typ prowadzenia programu informacyjnego -bardzo ciep³y, spokojny, bez nadmiernej ekspresji i siania paniki. I w³aœnie za to go ceniê. To cz³owiek, a nie jakaœ maszyna w stylu Patrycji Redo, czy chorobliwie ambitnego T. Lisa.
Niedowiarkom polecam nastĂŞpujÂący adres (mam nadziejĂŞ, Âże wejdzie :P ):
http://czateria.interia.pl/gosc?cid=675&F=

Tak Kwiatek - to samo biurko i ten sam fotel, ale to tylko studio "przejÂściowe" w nowym bĂŞdzie zupeÂłnie coÂś innego. ChicaÂłbym, aby znowu powrĂłciÂła pogoda zapowiadana na balkonie.

PS Aro jeÂżeli moÂżesz zeskanuj ten artykuÂł o Marcie Grzywacz. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

kwiatek pisze: jakoÂś mi nie wchodzi

Ju¿ poprawi³em bo jakoœÌ ta strona na któr¹ wrzuci³em przesta³a dzia³aÌ :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

faustus co do Jenera³a popieram (oprócz s³ów o Patrycji :):) ) dla mnie nie jest mo¿e szczytem profesjonalizmu ale za to cz³owiekiem ma w sobie coœ taiego jak Holecka.Nie jest jak maszyna.A co do Danuty Holeckiej to sam widzisz prowadzi serwisy bo jak napisa³eœ reszta jest na urlopie:) Owszem ma wiêcej wydaù ni¿ inni ale a) nie ma innych programów b) prowadzenie porannych i popo³udniowych serwisów (z ca³ym szacunkiem dla Ma³gosi Prokopiuk) jest ni¿szym szczeblem kariery ni¿ prowadzenia wydania o 19.30 lub 23.10 :) a popo³udniowe i poranne dy¿ury D.Holeckiej nie maj¹ nic wspolnego z sezonem urlopowym bo ona je prowadzi ju¿ od dawna

Btw.dopiero co pisaÂłam Âże szkoda iÂż prezenterzy nie sÂą ubrani pod kolor nowego studia bo dopeÂłniali by kiczowatoÂści a juÂż dzisiaj Holecka ubraÂła siĂŞ na biaÂło czerwono :) cos w tym jest :) poza tym fajnie wyglÂądaÂła w nowej fryzurze :)

Aha no i co do nowego przejsciowego studia to bardzo dobrze ¿e choÌ siê biurko i fotel osta³y.Obejrza³am te¿ wieczorne wydanie "wiadomosci" pewnie siê znowu komuœ nara¿e ale mam nadzieje ze znajd¹ siê tacy którzy zgodz¹ sie co do tego ze kolejnego serwis nie by³ tak bardzo potrzebny jak monitor gdzie by³y rozmowy z goœÌmi :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze:A co do Danuty Holeckiej to sam widzisz prowadzi serwisy bo jak napisaÂłeÂś reszta jest na urlopie:) Owszem ma wiĂŞcej wydaĂą niÂż inni ale a) nie ma innych programĂłw b) prowadzenie porannych i popoÂłudniowych serwisĂłw (z caÂłym szacunkiem dla MaÂłgosi Prokopiuk) jest niÂższym szczeblem kariery niÂż prowadzenia wydania o 19.30 lub 23.10 :) a popoÂłudniowe i poranne dyÂżury D.Holeckiej nie majÂą nic wspolnego z sezonem urlopowym bo ona je prowadzi juÂż od dawna
Masz racje - wydaù o 8.00, 12.00. i 15.00 nie mo¿na porównywaÌ z wydaniem o 19.30, ale moim zdaniem gdyby jednak wiêkszoœÌ dziennikarzy by³a teraz w pracy a nie na urlopie, M. Adamczyk prowadzi³by poranne serwisy a D. Holecka prowadzi³aby w zastêpstiwe J. Pieùkowskiej wydania o 19.30. Nie ma innych programów i mieÌ nie bêdzie - nowy prezes wproawdza dawne zwyczaje TKM (t³umaczyÌ chyba nie muszê) i raczej zatrudni swoich zramola³ych kole¿ków ni¿ da nowy program komuœ kto pracowa³ w TVP za czasów Kwiatkowskiego (taki argument czêsto pada w dyskusji nad ramówk¹, programami, w taki sam sposób Rzeczpospolita oceni³a dorobek Durczoka i Pieùkowskiej etc.)
kamuii pisze: Obejrza³am te¿ wieczorne wydanie "wiadomosci" pewnie siê znowu komuœ nara¿e ale mam nadzieje ze znajd¹ siê tacy którzy zgodz¹ sie co do tego ze kolejnego serwis nie by³ tak bardzo potrzebny jak monitor gdzie by³y rozmowy z goœÌmi :)
Te¿ têsknie za Monitorem, zreszt± najprawdopodobniej od wrze¶nia monopol na rozmowy z politykami bedzie mieæ jedynie M. Olejnik. Wszak wiadomo co ju¿ zniknie z anteny, nie wiadomo natomiast nic o nowych programach. Ludwik XV mawia³ - PO NAS CHOÆBY POTOP!!! - ta sama dewiza przy¶wieca panu J. Dworakowi i jego prawej (w dos³ownym znaczeniu rêce) M. GrzywaczewskiemuTKM?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Doktorze od dawna czytasz "Press". :?:
Z 1,5-2 lata temu pamiĂŞtam,Âże Anitka byÂła na okÂładce Presa i byÂł z AnitkÂą duÂży wywiad.
Ja pamiĂŞtam, Âże wtedy zobaczyÂłem tÂą gazetĂŞ chyba w empiku i przeczytaÂłem wywiad ale wtedy jeszcze maÂło znaÂłem AnitkĂŞ i gazety nie kupuÂłem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie kupujê Press (jest trochê za drogi, a muszê kupiÌ Politykê :lol: ) ale zawsze prosze o ten magazyn w czytelni, w moim Instytucie Historii. Niestety tylko czêœÌ materia³ów jest zamieszczana na stronie http://www.press.pl. Szczególnie polecam przegl¹d prasy - s¹ tam odnoœniki do wszytkich artyku³ów z danego dnia, poœwiêconych mediom w Polsce. Acha s¹ tam te¿ ostatnie doniesienia ze œwiata telewizji, reklamy etc. Kto nie widzia³m, niech zajrzy. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kawiocha

Post autor: kawiocha »

A czy ktoÂś ma dostĂŞp do archiwum Press'a? http://www.press.pl/archiwum/
Np. Black - w razie czego, 2 miesiÂące arch kosztujÂą tylko 200zÂł
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem o tej stronie.
MoÂże zamĂłwiĂŞ numer archiwalny :?:
DostĂŞpu do archiwum nie mam ale chyba jak siĂŞ zamawia prenumeratĂŞ na caÂły rok to moÂżna zamĂłwiĂŚ numery archiwalne a moÂże i bez zamawiania prenumeraty moÂżna. Nie wiem dokÂładnie bo zgubiÂł mi siĂŞ jeden z numerĂłw presa.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Albo jestem bystry "inaczej", albo Grzywaczewski szykuje siê do jakiegoœ przewrotu. Ale nie tylko ja nie rozumiem o co chodzi, w podobnym tonie utrzymane s¹ komentarze na wmedia.pl Zastanawiam siê co takiego J. Pieùkowska mia³a powiedzieÌ aby zadowoliÌ M. Grzywaczewskiego Liczê, ¿e i tym razem pan Na³êcz wkroczy do akcji w obronie dziennikarzy. Odbieram to po prostu jako szykane. Wczoraj pisa³a o tym tylko Rzeczpospolita (organ prasowy Dworaka i M. Gzywaczewskiego) dzisiaj powtarzaj¹ to wirtulanemedia i medialink.

PS WIADOMOŒCI powinny pospieszyÌ siê z budow¹ nowgo studia, w tym przejœciowym dziennikarz ginie, gubi siê miêdzy ciemno-czerwon¹ œÌian¹ a bia³ymi ¿aluzjami. Mam nadziejê, ¿e nie spartacz¹ sprawy. Dorota Warakomska nie wzbudza we mnie zaufania - owszem wprowadzi³¹ ciekaw¹ scenografiê w PANORAMIE, ale muzyka jest beznadziejna. Na którymœ z serwisów przeczyta³em, ¿e brzmi jak skomponowana przez grupê pijanych muzyków. Jest w tym trochê prawdy. Poprzednia oprawa muzyczna Panoramy by³a bardzo dobra - pamiêtam j¹ do dzisiaj, a t¹ obecn¹ trudno mi nawet zanuciÌ.
Ostatnio zmieniony środa 04 sie 2004, 11:30 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 3 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Trzeba spokojnie czekaĂŚ na rozwĂłj sytuacji.
Jak grzywaczewski zrobi to wszystko co zapowiada to moÂże nastÂąpiĂŚ bunt telewidzĂłw. Potem moÂże grzywaczewski zweryfikuje swoje zamiary.
Jakby pieùkowsk¹ rzeczywiœcie chciali odsun¹Ì od wiadomoœci o to Na³êcz by wkroczy³ tak samo czy mo¿e bardziej jak w przypadku niedawnej interwencji dotycz¹cej niedzielnych wydaù wiadomoœci.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości