tvnfakty.pl - wszystkie fakty o tvn

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michal641 pisze:Nie zastanawialiœcie siê, kupiÌ zwyk³¹ domenê i podpinaÌ j¹ pod serwery? Wtedy nazwa by³aby ci¹gle ta sama...
A czy myÂśmy czasem tego wÂłaÂśnie nie zrobili? :? :hmm:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Naprawione zosta³y ju¿ b³êdy zwi¹zane z FireFoxem. Chyba we wszystkich przegl¹darkach strona wyœwietla siê ju¿ prawid³owo.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tak, jest OK :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Okej, strona juÂż jest wporzo. Ale RSS nadal przekierowuje na tvn.tivi.pl.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Stopniowo wszystko bĂŞdzie wporzo. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Dared00

Post autor: Dared00 »

No to wporzo. :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jak zwykle dowiem siĂŞ z pewnoÂściÂą, Âże czepiam siĂŞ bzdur, ale zastanawiam siĂŞ kiedy zostanÂą dopracowane maÂłe rzeczy ÂświadczÂące (chyba) o jakimÂś profesjonaliÂźmie:
  • 1. logo tvn.tivi.pl w rogu forum i strony (miaÂło byĂŚ na "kilka tygodni po zmianie")
    2. dodanie nowych programĂłw ITI do listy na gĂłrze (WiP, Discovery TVN Historia, TVN Lingua, nSport)
    3. zauwaÂżyÂłem, Âże ostatnio wiele waÂżnych spraw zostaÂło przegapionych przy newsach
Liczê na rych³¹ odpowiedŸ, pozdrawiam redakcjê
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

1. logo tvn.tivi.pl w rogu forum i strony (miaÂło byĂŚ na "kilka tygodni po zmianie")

SÂą pewne problemy techniczne.
2. dodanie nowych programĂłw ITI do listy na gĂłrze (WiP, Discovery TVN Historia, TVN Lingua, nSport)

Wojna i PokĂłj nigdy nie byÂła i nie jest kanaÂłem Grupy ITI, wiĂŞc tutaj mogĂŞ odpowiedzieĂŚ od razu - nigdy.

Natomiast co do reszty, to ju¿ by³o to wa³kowane, ¿e wi¹¿e siê to ze zmian¹ ca³ego nag³ówka, bo teraz nie ma tam miejsca na dodatkowe pozycje i prawdopodobnie zostanie to zmienione razem z logiem. Prace trwaj¹, ale ¿adnych konkretów nie chcê podawaÌ.

3. zauwaÂżyÂłem, Âże ostatnio wiele waÂżnych spraw zostaÂło przegapionych przy newsach

Mieliœmy ciê¿ki tydzieù i doskonale wiemy, ¿e ubieg³y tydzieù by³ w newsroomie s³aby. Rzeczywiœcie nie by³o o nagrodach dla ITI, o jakichœ drobnych zmianach w TVN Style, o Klossie newsa nie chcieliœmy robiÌ, bo dajemy to do ramki po prawo i ju¿ Kloss tam jest. Jedyne co, to musimy prosiÌ o wyrozumia³oœÌ, ale w kolejnych tygodniach bêdzie najlepiej. Ale do tej pory, w newsach by³o wszystko w najlepszym porz¹dku, tylko ten tydzieù by³ trochê s³abszy, no ale powtarzam - jesteœmy ludŸmi, mieliœmy mnóstwo zajêÌ i wysz³o, jak wysz³o.

Ale wolimy Âżeby czegoÂś nie byÂło, jeÂśli nie jest to jakoÂś bardzo, bardzo waÂżne. niÂż Âżeby kopiowaĂŚ caÂłe fragmenty, czego dopuÂściÂła siĂŞ ostatnio konkurencja.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Marcin pisze: Wojna i PokĂłj nigdy nie byÂła i nie jest kanaÂłem Grupy ITI, wiĂŞc tutaj mogĂŞ odpowiedzieĂŚ od razu - nigdy.
wirtualnemedia.pl pisze: Kana³ Wojna i Pokój jest projektem twórców platformy n, w ca³oœci poœwiêconym rosyjskiej kulturze i kinematografii. Polska publicznoœÌ ma mo¿liwoœÌ poznania dokonaù twórców rosyjskiego kina poczynaj¹c od klasyki i koùcz¹c na najnowszych produkcjach komercyjnych. Oprócz filmów fabularnych widzowie obejrz¹ dokumenty ods³aniaj¹ce nieznane dot¹d historie oraz reporta¿e dotycz¹ce sfery obyczajowej i spo³ecznej wspó³czesnej Rosji.
Akurat do artuku³u, ¿e WiP jest produkowane przez ITI nie potrafiê znaleŸÌ linka, ale jestem PRAWIE pewien, ¿e tak pisa³o :D
Poza tym dziwiĂŞ siĂŞ, dlaczego w kaÂżdym poÂście o stronie wypominacie konkurencji kopiowanie? Ja nawet Was bym o to nie podejrzewaÂł i jestem w ciĂŞÂżkim szoku, dlaczego o tym kopiowaniu wspominacie, jakbyÂście chcieli siĂŞ broniĂŚ. MoÂżna pisaĂŚ coÂś nowego i bez kopiowania, co jest bardziej na Waszym poziomie chyba.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie bĂŞdĂŞ siĂŞ sprzeczaÂł, ale Grupa ITI nie produkuje kanaÂłu Wojna i PokĂłj.

jestem PRAWIE pewien, Âże tak pisaÂło :D

JeÂśli juÂż to: byÂło napisane, a nie pisaÂło.
Poza tym dziwiĂŞ siĂŞ, dlaczego w kaÂżdym poÂście o stronie wypominacie konkurencji kopiowanie?

Jak to w ka¿dym? Napisa³em tylko raz, bo wypomnia³eœ, ¿e by³o ma³o newsów. To przypomnia³em, ¿e konkurencja wyj¹tkowo mia³a ich trochê wiêcej, ale podkreœlam, ¿e treœÌ jednego z nich zosta³a czêœciowo skopiowana z innego serwisu - konkretne Newsweeka, czego my nie robimy, bo nie stawiamy na iloœÌ, tylko na jakoœÌ.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie dam siê po raz kolejny wci¹gn¹Ì w jakieœ k³ótnie, ale widzê, ¿e znów zaczyna siê naskakiwanie na wszystkich, którzy zwracaj¹ Ci uwagê. Nie bêdê teraz szuka³ postów, ale by³o ju¿ kilka akcji, w których kopiowanie od Was, czy od kogokolwiek innego by³o na pierwszym planie. Po prostu nie bêdê siê wiêcej wypowiada³ na tematy zwi¹zane ze stron¹, bo widzê, ¿e to dra¿liwy temat. :evil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż nie naskakujĂŞ na ciebie, spokojnie. :uhh:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: tvnfakty.pl - wszystkie fakty o tvn

Post autor: piotrek888 »

Gratulacje za tekst dotyczący nowej strony T.Lisa na plejadzie
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: tvnfakty.pl - wszystkie fakty o tvn

Post autor: piotrek888 »

Chodząc po portalu digart znalazłem coś o Was:

Obrazek
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: tvnfakty.pl - wszystkie fakty o tvn

Post autor: kamiltvnfan »

Słowa Maćka Chiniewicza założyciela TVNfan.pl. Żal.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości