Rodzina Zastępcza Plus

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: ~ »

O kurcze, nawet się nie spodziewałem że to już ostatni odcinek. Oglądając go w ogóle nie miałem takiego wrażenia. Spodziewałem się jakiegoś bardziej spektakularnego zakończenia.
Ten serial odgrywał ważną rolę w telewizji. Nawet dzisiaj promowali fundusze europejskie :D.

Teraz pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że Polsatowi coś się odwidzi i powróci do produkcji serialu (ale naiwniak ze mnie :P).
Polsat mógłby się chociaż postarać i zrobić jakiś dokument o tym serialu, bo naprawdę na to zasługuje.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: ~ »

Przepraszam, że drugi post pod rząd, ale muszę o tym napisać.
Nie ma już żadnych nadziei na powrót serialu. Obydwa domy, w którym Rodzina Zastępcza była nagrywana są wystawione na sprzedaż ;(.
http://otodom.pl/dom-warszawa-wawer-330 ... 31137.html
http://otodom.pl/dom-warszawa-wawer-600 ... 31136.html
Mam nadzieję, że nie zostanę przez to ^^ zbanowany. Najwyżej usuniecie linki.
Zapraszam do kupna :P.
Podsumowując, serial nie zasłużył sobie na tak marne zakończenie. Pewnie kryzys zrobił swoje i Polsat nie ma pieniędzy.
Szkoda :/
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: mfdtv4 »

Myślę, że nie było sensu tego kontynuować... Serial był ciekawy na początku... Później już tylko żenujący zapychacz ramówki.
To samo mają zrobić ze Złotopolskimi... Później powinni zakończyć emisję Klanu i Plebani :)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: DJ Ice »

I to wtedy kiedy wyniki są naprawdę niezłe?
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Reaktywacja ''Daleko od noszy'' daje chyba nadzieję, że ktoś kiedyś pójdzie po rozum do głowy i reaktywuje też ''Rodzinę zastępczą''. :rydzyk: Zainteresowanie tymi domami jest raczej znikome, bo oferty sprzedaży przeglądają wyłącznie fani serialu. Twórcy ''Rodziny'' robią jakiś serial do TVP, jednak nie przetrwa on pewnie dłużej niż jednego sezonu.
Ciekawe jeszcze jak poradzi sobie w Polsacie to nowe show z udziałem małżeństw. Znając guściki Polaków, może wypaść dobrze, zwłaszcza, że głównego rywala - "Ojca Mateusza", przenieśli bodajże na czwartek. Lista znanych małżeństw jest jednak dość krótka, bo zapraszając po 3 do jednego wydania, może się szybko wyczerpać...
Tak więc nadal łudzę się jeszcze, że zobaczymy kiedyś Alutkę w roli matki. 8) Jak na razie Polsat o 12.00 powtarza ostatnią serię, której w większości nie oglądałem.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

Camilo pisze: Tak więc nadal łudzę się jeszcze, że zobaczymy kiedyś Alutkę w roli matki. 8) Jak na razie Polsat o 12.00 powtarza ostatnią serię, której w większości nie oglądałem.
Też się łudzę, ale chyba nic z tego. Polsat zadowoli się powtórkami i będzie nimi zapełniał dziury w ramówce. :(
monetowy_chlopak

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: monetowy_chlopak »

Tak pociągnę troszkę ten temat "Daleko od noszy" jeśli pozwolicie. Jak to, "Daleko od noszy" wraca z nowymi odcinkami? Od kiedy czy to są powierdzone informacje tzn. o reaktywacji?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak Polsat wydawał komunikat o wiosennej ramówce, to tam była wzmianka o ''Daleko od noszy 2''. Emisja w soboty o 19.30.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: ~ »

Jest tak jak mówiłem. Polsat zapycha sobie dziurę w ramówce Rodziną Zastępczą. Emisja od pierwszego odcinka od poniedziałku do piątku w godzinach 12-13 (po dwa odcinki).
Zapraszam do oglądania również osoby sceptycznie nastawione do tego serialu. Można się wiele nauczyć i przy okazji poprawić sobie humor :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

~ pisze:Polsat zapycha sobie dziurę w ramówce Rodziną Zastępczą. Emisja od pierwszego odcinka od poniedziałku do piątku w godzinach 12-13 (po dwa odcinki).
Polsat2 też zaczął powtarzać od pierwszego odcinka. Niby serial miał kiepską oglądalność, ale chyba jednak ktoś chce go oglądać, skoro od lat jest zapchajdziurą.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Gabriela Kownacka przegrała walkę z rakiem. Aktorka zmarła we wtorek po długiej chorobie

http://www.fakt.pl/Gabriela-Kownacka-ni ... 207,1.html
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: shortise »

Szok. Cześć jej pamięci !
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: Marcin »

Matko Boska! :shock:
Szok!
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: D00 »

Szok? Nie przesadzajmy, od kilku lat walczyła z rakiem, wiemy, jak to się zwykle kończy. Co nie zmienia faktu, że to duża strata.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: Marcin »

Jeśli dla Ciebie nie jest to informacja szokująca, to dobrze, ale nie podważaj prawa innych do zszokowania.
Choroba to jedno, ale chyba nikt nie zakłada na serio najgorszego wariantu.
Wielka strata.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości