Piotr Jacoń

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj to juÂż mi sie podobaÂło -dobry pomysÂł Âże Piotra wytypowali do tego programu :cicho:

Jeszcze trudno mu sie poruszaÌ -bo to dla niego nowoœÌ ale idzie ju¿ mu coraz lepiej :brawa:
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

no ale 7 dni w tygodniu chyba programu robiĂŚ nie bĂŞdzie, pytanie kto na zmiennika/-czke.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

t pisze:no ale 7 dni w tygodniu chyba programu robiĂŚ nie bĂŞdzie, pytanie kto na zmiennika/-czke.
MoÂże to byĂŚ ÂŁukasik KryĂąska a moÂże ktoÂś z Dnia na Âżywo :mhm: -poczekamy zobaczymy :mhm:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WczeÂśniej w serwisach Jaconia nie lubiÂłem, ale teraz bardzo mi sie podoba sposĂłb prowadzenia przez niego "DzieĂą po Dniu". OglÂądam z przyjemnoÂściÂą. Tylko ciekawe ile on wytrzyma bez zmiennika?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bez przesady, na pewno bêdzie mia³ zmienników. On jest po prostu g³ównym prowadz¹cym, co nie oznacza, ¿e jedynym.
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Moogli by daĂŚ AnitĂŞ
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

ooo nieeeee tylko nie Anitke!! proszĂŞ :) co do programu, to jak najbardziej podoba mi siĂŞ Piotrek :) swobodnie prowadzi i moÂżna Go poznaĂŚ troszkĂŞ od innej strony. "DzieĂą po dniu" bardzo fajnie, Âże pojawiÂł siĂŞ taki program, bo fajny pomysÂł mieli na niego :) niom i prowadzÂący dobrany super :) jeÂśli szukamy zmiennika to fajnie byÂłoby Pana PaweÂłka zobaczyĂŚ :)
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

Wczoraj po raz pierwszy udaÂło mi siĂŞ obejrzeĂŚ "DzieĂą po dniu", JacoĂą jest po prostu rewelacyjny :D ÂŚwietny styl prowadzenia programu, ciekawie mĂłwi i porusza siĂŞ. Jak o czymÂś mĂłwi to robi strasznie duÂżo min, wiĂŞc na capsach wychodzi to interesujÂąco, chociaÂż co ciekawe nie tak jak to jest pokazane u innych prowadzÂących w specjalnym temacie na tym forum. :D
Capsy postaram siê do³¹czyÌ do tego posta póŸniej :D

[ Dodano: Wto Sie 28, 2007 4:53 pm ]
Obieca³em capsy, wiêc je wklejam - trochê póŸno ale wczeœniej siê nie da³o bo by³y problemy z forum. Teraz zreszt¹ te¿ s¹ , bo nie mogê edytowaÌ swojego posta dlatego piszê nowy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Uczciwie muszĂŞ przyznaĂŚ,Âże Piotr JacoĂą idealnie pasuje do formuÂły programu,Âświetnie siĂŞ wkomponowaÂł 8)
Jest naturalny,autentyczny-wszystko mu wychodzi-nie zauwaÂżam wiĂŞkszych wpadek.
A chyba nie jest to taki banalny program do prowadzenia-trzeba potrafiĂŚ zawodowo 'nawijaĂŚ' czĂŞsto o jednym i tym samym :spiewa:
Kadrowanie eleganckie,przemieszczanie siĂŞ po studio-coÂś nowego-dynamicznego.
Oprawa dÂźwiĂŞkowa przyjemna dla ucha-zachĂŞcajÂąca do pozostania przed telewizorem.
Jednym sÂłowem mĂłwiÂąc-nie tĂŞsknie za 'Podsumowaniem Dnia' :nie: Tylko za prowadzÂąca taka jedna ;(
Ale Piotr JacoĂą na +4 -Âżeby nie osiadÂł na laurach :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zdecydowanie Piotr pasuje do takiego programu jak ''DzieĂą po dniu'' :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

szkoda tylko, ¿e DpD ju¿ nie rozbijaj¹ na ca³¹ godzinê od 23 do 23.15 i 23.30-24, tylko ca³oœÌ od 23 do 23.35 i basta. Pora 23.30 -24 mi bardzo czêsto bardziej odpowiada³, i jeœli nie mam okazji obejrzeÌ jakichœ informacji w tv o 23 to po 23.30 pozostaje mi tylko serwis info TVP INFO.
Przy takim zasobie ludzkim jaki posiada TVN24 mogliby pracowaĂŚ live dÂłuÂżej aniÂżeli do 23.30-40, tylko do 24 jak nie 1 w nocy.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Piotr JacoĂą dziÂś w Dniu na ÂżYWO
TVN - programowo najlepsza
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Piotr JacoĂą dzis w Poranku zastĂŞpuje J.Porade ktĂłry straciÂł gÂłos. Ciekawe na jak dÂługo :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Z jego wypowiedzi wynika, Âże tylko dziÂś, bo mĂłwiÂł, Âże Kuba siĂŞ kuruje Âżeby jutro byĂŚ.

Daje radĂŞ, jest zestresowany ma trochĂŞ wpadek (za chwilĂŞ zajrzymy do portalu tvn4.pl :D ) co zawsze towarzyszy przy debiucie. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Gdy tylko rano wsta³em pó³ przytomny doszed³em do telewizora. W³¹czy³em z zamkniêtymi oczami i wróci³em do ³ó¿ka. Po chwili s³yszê jak e-maile czyta jakiœ obcy g³os. Z niedowierzaniem otwieram oczy i widzê... Jaconia :D
RzeczywiÂście nie obyÂło siĂŞ bez drobnych wpadek w formie przejĂŞzyczeĂą czy ''yyyyy'' ale to zdarza siĂŞ nawet doÂświadczonemu w prowadzeniu ''PorankĂłw'' J. Poradzie. Nie wydaje mi siĂŞ, by Porada wykurowaÂł siĂŞ w ciÂągu 1 dnia - mnie podobne schorzenie trzymaÂło 4 dni, wiĂŞc jest szansa, by Piotr byÂł i w jutrzejszym ''Poranku''. No chyba, Âże ÂściÂągnÂą Jarka.
PS. Kto dziÂś poprowadzi ''DzieĂą po dniu''? :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości