Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Jak Sianecki ma szkÂło kontaktowe to nie czesto ma swoje materiaÂły - podobnie z Sekielski , ktĂłrego jest juz coraz mniej na korzyÂśc teraz my - natomiast mazur - fakty only :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiaj wesoÂły materiaÂł o wĂłdce zrobiÂł Sianecki, a nie Mazur :D :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Fajny byÂł ten materiaÂł o wĂłdce :tanczy:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Wczoraj po raz trzeci odkÂąd Durczok jet w Faktach, nie zmieÂścil sie materiaÂł o KaczyĂąskim.
ChodziÂło o kwote jaka trzeba bybyÂło wydac za taki adres strony.
Wydaje mi siĂŞ Âże byÂł to materiaÂł Mazura .

Jak moÂżna zapowiedziec materiaÂł i go nie pokazaĂŚ - dla koszmar !!!

Co jest grane !!!

[ Dodano: Sob PaÂź 28, 2006 10:38 am ]
MuszĂŞ zwrĂłcic honor i zwracam

We wczorajszych Faktach byÂł maeriaÂł o ktĂłrym pisaÂłem w piatek .
Ale mam nadziĂŞje ze w przyszÂłosci takie material nie bĂŞdÂą puszczane z poÂślizgiem
NOWA ERA W TVN
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Czy ktoœ mo¿e ma nagrany materia³ o motocrossowcach z wczorajszych Faktów, albo wie sk¹d mo¿na go œci¹gn¹Ì? Przyda³by mi siê ten materia³... Bêdê bardzo wdziêczny za za jakieœ informacje. :)
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dzis Fakty byÂły naprawde niezÂłe !!!
Najbardziej podobaÂł mi sie materiaÂł Jakuba Sobieniowkiego z Krakowa .
DotyczyÂł on wyborĂłw samorzÂądowych. materiaÂł niezwykle perfekcyjny i ukazujacy problemy Krakowa a takÂże co oczywiste kandytatĂłw na prezydenta krolewskiego miasta.
Jakub nadaje sie do Krakowa bo przeciez tutaj pracowaÂł przed "romansem ' z Wydarzeniami.
Odrazu pzrypominnialy mi siĂŞ Fakty TomaszL Lisa.

Brawo Jakub !!!!
NOWA ERA W TVN
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Dzisiaj byÂł bardzo Âładny materiaÂł poÂświĂŞcony Marcinowi PawÂłowskiemu . Mam pytanie jaki jest tytuÂł piosenki ktĂłry byÂł podczas tego materiaÂłu ?
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kurcze - ma ktos ten materiaÂł z faktĂłw?? Akurat koĂącowki nie widzialem... nigdy nie zapomne tego materiaÂło > TU < i musze zobaczyĂŚ ten dzisiejszy.. :?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

RafaÂł pisze:Dzisiaj byÂł bardzo Âładny materiaÂł poÂświĂŞcony Marcinowi PawÂłowskiemu . Mam pytanie jaki jest tytuÂł piosenki ktĂłry byÂł podczas tego materiaÂłu ?
My way- Frank Sinatra
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pierwszy raz widziaÂłem taki koniec FaktĂłw....poruszajÂące....

bardzo miÂło,Âże nie zapomnieli,Âże nie zapomnÂą....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Ma ktos zgrane dzisiejsze Fakty z 19? Konkretnie chodzi mi o materiaÂł o nauczycielce z WrocÂławia ktĂłra rozprowadzaÂła narkotyki.
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Teaz nienaiwdze reklam w telewizji, zwlaszzca jak p-rzerywaja film, ktory ogladam. Ale z 2giej storny oczekujemy od TV by puszczala dobre filmy, produkowala dobre serwisy informacyjne, miala fajne studia, dibra ramowke, dobrych prezneterow, reporterow etc...
Na to wsyztko potrzebne sa wielkie pieniadze (przyklad: jedna kamera reporterska to ok 200tys zl). TV skad musi je brac. Abonament (w przypadku TVP) to bardzo malo, oplaty z akablowke itd tez malo. Znaczna fczesc budzetu akzdej stacji, zwlaszcza prywtanej, stanowia wlasnie reklamy. A TV bez pieniadze bedzie... pamietacie Familijna? Wlacznie TV4.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Abonament telewizyjny powinien byĂŚ sprawiedliwie rozdzielany na wszystkie kanaÂły.
powinna powstaÌ Komisja która nagradza³a by kana³y telewizyjne za jakoœÌ programu.W polskiej sytuacji politycznej oczywiœcie nie jest to mo¿liwe.
Kana³y które mia³yby najlepsz¹ ogladalnoœÌ dostawa³y by wiecej te gorsze mniej .
TVP przejada wszystkie pieniadze zamiast madrze je inwestowaÌ,mo¿e jakby TVN dosta³ czeœÌ z tego tortu przestali by przerywaÌ programy czy filmy reklamami.
TrochĂŞ fantazjujĂŞ -ale to jest moje prawo .
Bardzo rzadko oglÂądam filmy czy programy w caÂłosci z powodu reklam-szybko siĂŞ zniechĂŞcam
Jedynie przerywanie reklamami ktĂłre akceptuje to programy na Âżywo .Panie i Panowie prezenterzy musza od czasu do czasu przypudrowaĂŚ nosy

[ Dodano: PiÂą Gru 08, 2006 8:38 am ]
A pozatym przerwa na reklame to okazja na papierosa -i przez reklamy wiecej palĂŞ
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:Panie i Panowie prezenterzy musza od czasu do czasu przypudrowaĂŚ nosy
a tu siĂŞ z tobÂą w 100% zgodzĂŞ! 8) tak wiĂŞc wiĂŞcej zrozumienia ladiezzz&gentlemen ;)

ja obejrzĂŞ Fakty i nara.na sport i pogodĂŞ nie chce mi siĂŞ juÂż czekaĂŚ i faszerowaĂŚ siĂŞ zupami pomidorowymi,jogurtami,makaronami itp RW doskonale uzupeÂłnia resztĂŞ :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mam nadziejĂŞ Aveo Âże nie poszedÂłeÂś przypudrowaĂŚ nosa :spiewa: :spiewa:
Niestety ale od reklam siĂŞ nie ucieknie,niewiem jak bardzo byÂśmy nazekali to i tak bĂŞdÂą .ZgodzĂŞ siĂŞ z przedmĂłwcami Âże powinny wiecej kosztowaĂŚ i wtedy mniej firm by z nich korzystaÂło.
JeÂśli jest dobra reklama to jeszcze moÂżna przeboleĂŚ ale niektĂłre ...........aÂż rĂŞce opadajÂą :xx:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości