[TVN] Twarzą w twarz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Nie, "naszego ptaszka" nie zwinie policja - przynajmniej nie w tym odcinku ;-)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

heheh a teraz to juz wiem:P wkoĂącu serialu by nie byÂło
TVN innowacja i nowoczesność...
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

jestem juz po 11 odcinku - uffff ale tempo! Hm...atmosfera sie zageszacza! No coz "nasz ptaszek".... mocno czekam na 12 odcinek!
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

a czy nie wiecie czy powstanie 2 seria??
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Raczej nie. TVN nawet nie powtarza 1 serii. ( pewnie zrobi to w wakacje). Od 27 listopada zamiast TwarzÂą w twarz bĂŞdÂą katastrofy gĂłrnicze!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

TVN pewnie powtĂłrzy TwarzÂą w Twarz w styczniu - kiedy jesienna ramĂłwka zostanie definitywnie zamkniĂŞta, bo okres od poÂłowy listopada do poÂłowy grudnia to taki okres gdzie ramĂłwka jest powoli zamykana, potem ÂŚwiĂŞta i od stycznia powtĂłrki. No i pewnie bĂŞdzie to inna pora niÂż wtorek 21:30 - pewnie od tej porze wrĂłci Monk albo jakiÂś inny serial amerykaĂąski, tak jak w poniedziaÂłek.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

A ja i tak myÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie w wakacje :D W koĂącu Magda.M ktĂłra byÂła w tym samym czasie teÂż byÂła w wakacje :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

To dlatego, ¿e powtarzali dwie serie naraz, a g³upot¹ by by³o powtarzaÌ trzeci¹ seriê zim¹ i jeszcze póŸniej w wakacje. Wiem, ¿e tak by³o z pierwsz¹ seri¹ Magdy ale to tylko dlatego ze nie planowali wtedy jeszcze powtorki obu serii po 2 odc w wakacje.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

tvnfakty.pl pisze:Emisja pierwszego (i wedÂług planu – jedynego) sezonu serialu przewidzianego na 12 odcinkĂłw miaÂła zakoĂączyĂŚ siĂŞ juÂż za tydzieĂą, 20 listopada. W zwiÂązku z wysokimi notowaniami produkcji stacja jednak rozwaÂża emisjĂŞ kolejnych epizodĂłw "TwarzÂą w twarz". Serial miaÂłby powrĂłciĂŚ na nasze ekrany juÂż w przyszÂłym roku.

Stacja jest bardzo zadowolona z wyników ogl¹dalnoœci, które wynosz¹ oko³o 22 procent udzia³ów. Serial powróci³by na antenê wiosn¹ b¹dŸ dopiero jesieni¹ przysz³ego roku.
Z k¹d ja to wiedzia³em przecie¿ na tym œwiecie co¿¹dzi kaska ¿aden serial nie koùczy siê na 1 serii, dla mnie ten serial to taka sensacyjna telenowela
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Z k¹d ja to wiedzia³em przecie¿ na tym œwiecie co¿¹dzi kaska ¿aden serial nie koùczy siê na 1 serii, dla mnie ten serial to taka sensacyjna telenowela
No to chyba ¿yjesz w innym œwicie. :devil: Nie wszystkie seriale s¹ kontynuowane np. "Odwróceni" czy wczeœniej "Anio³ stró¿". Widocznie nie wiesz, ¿e o koùcu serialu decyduj¹ wyniki ogl¹dalnoœci. "Twarz¹ w twarz" ma przyzwoite, TVN jest z nich zadowolona. W czasie jego nadawania ma ok. 22% udzia³u w rynku.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Otó¿ "Odwróceni" i "Anio³ stró¿" ponios³y kleske.. nic dziwnego, ¿e nie doczeka³y siê kontynuacji.. "Twarz¹ w twarz" to dobry serial (zacz¹³ siê s³abo, ale z czasem rozkrêci³) i uwa¿am, ze lepiej zakoùczyÌ go na jednej serii i wspominaÌ jako œwietn¹ produkcje, a nie ci¹gn¹Ì nie wiadomo po co, byle tylko jeszcze zarobiÌ.. gdyby "Magda M" skoùczy³a sie na 3 serii wspomina³bym j¹ z szacunkiem.. czwórka by³a profanacj¹..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja myœlê, ¿e z Twarz¹ w twarz mog¹ skoùczyÌ i daÌ na wiosnê Gotowi na mi³oœÌ
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

odwrĂłceni ponieÂśli klĂŞskĂŞ? pierwsze sÂłysze :|
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Œrednia ogl¹dalnoœÌ "Odwróconych" - 2,6 mln widzów przy udziale 19,36%. To mniej od Jedynki i Polsatu, wiêcej od Dwójki. Poza tym by³o gorzej w porównaniu z ubieg³orocznymi wynikami tego pasma. Jednak TVN zarobi³ du¿o na reklamach - 17,6 mln z³. :roll: Czyli mo¿na powiedzieÌ, ¿e to nie by³a klêska. Zreszt¹ zale¿y z której strony na to patrzeÌ.

Ale to nie wÂątek o "OdwrĂłconych" tylko o "TwarzÂą w twarz". :aniol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

We wtorki o 21:30 na czas zimowy wchodzÂą Kryminalni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość