[TVN] Twarzą w twarz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] Twarzą w twarz

Post autor: pawell »

Jak nas informuje dzisiejszy "Dziennik" na jesieĂą w TVN nowy serial:
tvnfakty.pl pisze:Ulubieniec widzów, laureat nagrody "Viva! Najpiêkniejsi 2005" oraz zdobywca Telekamery 2007 w kategorii "Najlepszy aktor", Pawe³ Ma³aszyùski odtwórc¹ g³ównej roli w nowym serialu kryminalnym. Jak informuje dzisiejszy "Dziennik" odcinkowy tytu³ "Twarz¹ w twarz" autorstwa Patryka Vegi na antenie TVN pojawi siê ju¿ jesieni¹.

"Dziennik" pisze, ¿e na temat kolejnej serialowej produkcji stacji Piotra Waltera niewiele na razie wiadomo, poza tym, ¿e g³ównym jej bohaterem bêdzie gangster zamieszany w morderstwo. Ów "czarny charakter" zagra w³a¶nie Pawe³ Ma³aszyñski (znany widzom TVN z "Magdy M."). Gazeta dowiedzia³a siê jeszcze, ¿e w jednej z drugoplanowych ról ogl±daæ bêdzie mo¿na inn± gwiazdê, Macieja Zako¶cielnego (ostatnio przede wszystkim "Kryminalni").
No fajnie ALE (!) dlaczego TVN tak kr¹¿y przy tematyce kryminalnej?! :? Nie ma innych tematów/pomys³ów na nowy serial? Tylko krymina³y i krymina³y. Ile TVN ju¿ tego ma? "W11", "Kryminalni", "Odwróceni", "Detektywi" (myœlê, ¿e ten serial mo¿na do tego do³¹czyÌ), "Archiwum X œledztwa po latach"... :neutral: No i jeszcze te same, znane twarze. :roll: Ech... Na razie nie ma co pisaÌ, bo informacje s¹ skromne.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

zgadzam siĂŞ same tylko kryminaÂły nic ciekawego....to co tylko 'na wspĂłlnej' bedzie obczajowy ? (pomijajÂąc nianie i to samo tzn HelĂŞ) zresztÂą moim zdaniem..za duÂżo seriali a super niania.. bedzie wogle?... moim zdaniem powinni mieĂŚ tylko kryminalnych w11 i detektywĂłw a po co jeszcze odwrĂłceni, z archiwĂłm x..powinni wymysliĂŚ cos tympu magda m..i milionerzy czy big brotcher.... :?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:zgadzam siĂŞ same tylko kryminaÂły nic ciekawego....
A ja nie napisaÂłem, Âże to nic ciekawego tylko, Âże juÂż sporo w TVN seriali tego typu i powinni zrobiĂŚ coÂś innego niÂż kryminaÂł.
Memory pisze:za duÂżo seriali a super niania.. bedzie wogle?...
Pytasz siĂŞ o to juÂż ktĂłryÂś raz. :uhh: I byÂło juÂż parĂŞ odpowiedzi wiĂŞc moÂże byÂś poszukaÂła? :? Albo nie, pomogĂŞ Ci - nowe odcinki "Superniani" zobaczymy jesieniÂą...
Memory pisze:z archiwĂłm x
O tak...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

JeÂśli ten serial okaÂże siĂŞ prawdÂą to znaczy, Âże pewnie nie zobaczymy MaÂłaszyĂąskiego w kolejnej czĂŞÂści OficerĂłw (o ile takowa powstanie) :D
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Ptr15 pisze:JeÂśli ten serial okaÂże siĂŞ prawdÂą to znaczy, Âże pewnie nie zobaczymy MaÂłaszyĂąskiego w kolejnej czĂŞÂści OficerĂłw (o ile takowa powstanie) :D
Niekoniecznie :stop: "Trzeci oficer" powstanie na 100%- obecnie trwajÂą pracĂŞ nad scenariuszem. WÂątek Granda nie zostaÂł zamkniĂŞty, wiĂŞc z pewnoÂściÂą zobaczymy MaÂłaszyĂąskiego w III serii. Sam zainteresowany stwierdziÂł zresztÂą, Âże zagra na pewno :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wcale siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże TVN produkuje tyle seriali kryminalnych. Widzowie to uwielbiajÂą - ÂświdczÂą o tym chociaÂżby fenomalne wyniki oglÂądalnoÂści:
»W 11 - 4-5 mln
»Detektywi - 3,5 mln
»OdwrĂłceni - prawie 4 mln
»Kryminalni - 3 mln

Kilka dni temu 'Dziennik' opublikowaÂł ranking seriali kryminalnych. Produkcje TVN znalazÂły siĂŞ na pierwszych miejscach, dopiero potem byÂły pozycje TVP i Polsatu.
I mam nadziejĂŞ, Âże jeszcze nie jeden taki Âświetny serial kryminalny wyprodukuje TVN. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

POpieram pisze:Wcale siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże TVN produkuje tyle seriali kryminalnych. Widzowie to uwielbiajÂą - ÂświdczÂą o tym chociaÂżby fenomalne wyniki oglÂądalnoÂści
Mo¿e i ogladalnoœÌ jest dobra ale czy TVN zamierza produkowaÌ tylko seriale kryminalne, co za du¿o to niezdrowo. W11 i Kryminalni - œwietne produkcje, Detektywi jestem na nie a Odwróceni to jakaœ pora¿ka ma to ~4 mln ale wró¿ê tendencjê spadkow¹. Ani to ciekawe ani wci¹gaj¹ce strasznie wieje nud¹ tak samo jak Œwiadek Koronny. Z ca³ego filmu jednie 2 minuty by³y ciekawe.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Serial mnie nie porywa i nie bêdê ogl¹da³ kolejnych odcinków, szczególnie, ¿e z powodu braku czasu eliminujê kiepskie pozycje. Stawiam na ogl¹dalnoœÌ zbli¿on¹ do "Magdy M." Nie piszê nie wiêcej, bo niestety nie ma o czym :] No mo¿e... Ma³aszyùski wyj¹tkowo gra ca³kiem nieŸle. :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

mysle ze bedzie tak jak w przypadku magdy sze serial sie rozkreci a jesli utrzyma ogladalnosc magdy m to dobrze - serial mial ja zastapic
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Szczerze mĂłwiÂąc po pierwszych 15 minutach serialu chciaÂłem zrezygnowaĂŚ z oglÂądania, ale teraz siĂŞ cieszĂŞ, Âże tego nie zrobiÂłem. Odcinek siĂŞ wkoĂącu rozkrĂŞciÂł i bardzo przyjemnie siĂŞ go oglÂądaÂło. Emocje teÂż byÂły i mam nadziejĂŞ, Âże z odcinka na odcinek bĂŞdzie coraz lepiej :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

jak dla mnie serial jest taki po³ na pó³ - ale mysle ze sie rozkreci
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Zacz¹³ sie okrutnie.. jazda na sankach, wykitoanie staruszka.. urocze ronienie ³ez przy jego grobie czy duszenie faceta rurk¹ jak¹œ.. potem coœ sie zacze³o dziaÌ.. nie wykluczone, ze zobacze kolejny odcinek choÌ nie zrobi³ na mnie ten serial pozytywnego wrazenia..
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak dla mnie to trochê za szybkie przeskoki w czasie robi¹, na pocz¹tku nasz bohater uciek³ przed glin¹ w lesie pad³ na twarz i zrobi³o siê nagle jasno i juz ciach: "Dwa miesi¹ce pózniej", potem mysla³am, ¿e trochê bêd¹ pokazywaÌ jak oni mu robi¹ te operacje, a tu ciach: "Dwa lata pózniej" - st¹d do koùca nie wiem jaka by³a relacja miêdzy pani¹ doktor a Wa¿k¹ w ciagu tych dwóch lat- czy juz wówczas zostali par¹ czy po prostu za¿yle siê przyja¿nili. Ale tak jak mówi PTR15 odcinek w jakims momencie zacz¹³ sie robic coraz ciekawszy, wg mnie od chwili gdy do mieszkania w Szwajcarii w³ama³ siê ten facet, co namierzy³ Wa¿kê.
Oceniam po wczorajszym, serial na 4, i za tydzieĂą na pewno zasiÂądĂŞ przed telewizorem. :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

te przeskoki byly po to aby w jednym odcinku wytlumaczyc wszystko jak to sie stalo, wiktor i lekarka musieli sie zakochac i wyjechac do polski - bo tam zaczyna sie dopiero akcja. ten odcinek to byl mozna powiedziec pilotarzowy zeby naprowadzic widza, wkrecic go w historie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Serial mi siê osobiœcie spodoba³. Pocz¹tek mo¿e trochê nudny najpierw 3 minut akcji potem 2 tyg. póŸniej, potem 10 minut akcji i napis 2 lata póŸniej. Uwa¿am, ¿e serial lepszy od Magdy M. } tamten by³ bardziej dla kobiet a ten ju¿ nie koniecznie - ka¿dy znajdzie w nim coœ dla siebie.

Równie¿ dobra czo³ówka (animowana) i muzyka w filmie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości