JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

"wyÂście nie myÂśleli" lol :P narazie cieszymy oko programami :)
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

OprĂłcz spotĂłw "Tzg", "Twt" i "YCD" w tym tygodniu sÂłyszaÂłem takÂże spoty "Uwagi!" i "DDTVN". Co najwaÂżniejsze, nie tylko w Radiu ZET, ale takÂże w RMF, Jedynce, TrĂłjce i - co mnie bardzo zaskoczyÂło - w mniejszych stacjach m.in. TOK FM.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ZauwaÂżyliÂście, Âże TVN zrezygnowaÂła z cyklu "Prawdziwe Historie"?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Te filmy z cyklu "prawdziwe historie" byÂły non stop powtarzane. Bardzo dobrze, Âże z nich zrezygnowano. ChociaÂż wczoraj teÂż leciaÂł po raz kolejny (kilkunasty pewnie) film Gliniarz z Beverly Hills :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dobrze ze nie ma prawdziwych historii bo to waÂłkowali x sezonĂłw
TVN innowacja i nowoczesność...
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Na poczÂątek kilka cytatĂłw :D
POpieram n.t jesiennego sezonu TV pisze:Ta jesieĂą bĂŞdzie naleÂżaÂła do TVN!
podmark w odpowiedzi na sÂłowa usera POpieram pisze:I tu muszĂŞ CiĂŞ zmartwiĂŚ. Jestem pewien, Âże TVN pozostanie na czwartym miejscu. Jedynka jak zwykle bĂŞdzie liderem, a o drugie miejsce powalczy Polsat z DwĂłjkÂą.
mks pisze:A do prawdziwych wyników boicie i wstydzicie siê odnieœÌ. Gratulujê
A teraz trochĂŞ faktĂłw oglÂądalnoÂściowych, ktĂłre rĂłwnie dobrze, zawarte mogÂłyby byĂŚ w wÂątku "Ciekawostki telemetryczne". Ale znajd(uj)Âą siĂŞ tutaj - bo na dzieĂą dzisiejszy moÂżna przypuszczaĂŚ, Âże to wÂłaÂśnie Polsat, a nie TVN w rankingach (ratingach) ;) JESIENIÂĄ plasowaÂł siĂŞ bĂŞdzie poza podium.
Tak, tak, nie min¹³ jeszcze drugi wrzeœniowy tydzieù.. tymczasem g³ówne hity Polsatu okazuj¹ siê klapami (tak naprawdê to w ró¿nym tego s³owa znaczeniu).

1) Druga seria muzycznego show "Jak Oni ÂśpiewajÂą" wystartowaÂła z widowniÂą wynoszÂącÂą 3,5 mln (SHR 23,9%), a to przecieÂż najsÂłabszy wynik z krĂłtkiej histori przebojowego (ponoĂŚ) programu. A byÂła promocja w prasie, radiu, na bilboardach (KTO ZAMURUJE JURY?), na antenie Polsatu ("przebierane" gwiazd<orskie> spoty). Podejrzewam, Âże aktywna w tym tygodniu reklama (m.in.: krĂłtkie zapowiedzi: "JOÂŚ" juÂż w sobotĂŞ o 20.) spowoduje wzrost w liczbie widzĂłw, lecz bez przesady. Poza tym JEDEN "Hit" to za maÂło..

2) Mieli rzÂądziĂŚ jesieniÂą, "poparcia" widzĂłw EKIPA jednak nie zdobyÂła (nie ÂłudÂźmy siĂŞ, grono oglÂądajÂących niespecjalnie siĂŞ powiĂŞkszy). Spektakularna, na niespotykanÂą w ostatnim czasie skalĂŞ, kampania (poÂłowa pierwszej strony czwartkowej Wyborczej nawet :lol: ) nie daÂła oczekiwanych efektĂłw. Na forum tvnfakty.pl dane AGB NMR (za)prezentowane po raz pierwszy:
Czwartek, 13 wrzeÂśnia:
EKIPA, odcinek 1 (21:00-22:20): 2 105 231 widzów i 15,82 proc. udzia³ów w rynku
EKIPA, odcinek 2 (22:20-23:30): 1 300 886 widzów i 15,35 proc. udzia³ów
800 tys. osób, które zrezygnowa³o z zobaczeniu drugiego epizodu (zaraz po pierwszym) nie wró¿y dobrze serialowi na przysz³oœÌ. Osobiœcie liczy³em na dwukrotnie wy¿sze rezultaty i udzia³y ("Gliniarz z Beverly Hills" nie wydawa³ siê zagro¿eniem :roll: ), choÌ przyznam - nieco "zmêczony" po zakoùczeniu emisji dwóch czêsci produkcji A. Holland - pomyœla³em, ¿e ludzi "odrobinê" znudzonych bêdzie sporo. Wszystko przez nasze krajowe polityczne realia..
I wyœmiejê osoby, które bêd¹ œmia³y t³umaczyÌ mizerny debiut "Ekipy" faktem sprzeda¿y jej w kioskach i innych - dajmy na to - punktach (po 9,99 , w sumie niedo³¹czanej do GW).
Decyzja TVP swojego czasu o odrzuceniu przez niÂą political -fiction okazuje siĂŞ sÂłusznÂą:
http://ww6.tvp.pl/3573,20070828548680.strona :arrow:

3) Z por¹ "Tylko mi³oœÌ" Polsat nie trafi³ kompletnie. Powszechnie wiadomo, ¿e (serial) pierwotnie nadawany mia³ byÌ w œrody, o godz. 20. Po wprowadzeniu - do czasu premiery "Barw szczêœcia" - sztandarowej pozycji TVP2 "M jak mi³oœÌ" w trzeci dzieù tygodnia ramówkê zmieniono. Mistrzowska odpowiedŸ "Dwójki" - MJM uka¿e siê jeszcze w czwartek, równie¿ nastêpny. I co? Statystyki AGB Nielsen Media Research poni¿ej:
Czwartek, 13 wrzeÂśnia:
TYLKO MI£O¦Æ, odcinek 1 (20:00-21:00): 1 447 942 widzów, udzia³y - uwaga! - 9,5 proc.
Pomimo tak¿e imponuj¹cego marketingu - pora¿ka. Nie mo¿na by³o pokazywaÌ "Tylko mi³oœÌ" po godz. 21. (ju¿ nie piszê o czwartku) we wtorki b¹dŸ œrody? :?

4) "DzieĂą kangura" - jakikolwiek komentarz - odnoÂśnie formuÂły, realizacji.. - jest zbĂŞdny. AÂż dziw, Âże to ENDEMOL! ByÂł udany start, nie wierzĂŞ w utrzymanie miejsca lidera przez sÂłoneczny kanaÂł w sobotnim paÂśmie 17:45-18:50.
Póki co, wy¿sze ni¿ TVN ratingi i wskaŸniki SHR% w poniedzia³ki i wtorki Polsat osi¹ga dziêki mocnym - nale¿y siê zgodziÌ - filmom fabularnym. Emisja (druga) "Spidermana" we wtorek, 4 wrzeœnia sprawi³a, ¿e "Twarz¹ w twarz" obejrza³o przeciêtne 2,8 mln widzów (ponad 21 proc. udzia³ów). Jak¿e "dobre" to 2,8 mln jeœli spojrzeÌ na "wielkoœÌ" widowni "Ekipy" i "Tylko mi³oœÌ".. :devil:

A teraz o dobrej sytuacji jesiennej, TVNowej (aczkolwiek przypominam za mks'em, ¿e "¿adna z nowoœci nie bêdzie hitem"). Najpierw rzecz o "W11". Od bie¿¹cego tygodnia docu -crime walczy z "M jak mi³oœÌ" od poniedzia³ku do czwartku, w trudnej rywalizacji - wolno rzecz - jako tako siê "broni", otó¿:
PN 10-09-2007, W11: 2 579 850 oglÂądajÂących, udziaÂły na poziomie 15,72 proc.
WT 11-09-2007, W11: 2 358 820 oglÂądajÂących, udziaÂły na poziomie 14,34 proc.
ÂŚR 12-09-2007, W11: 2 111 198 oglÂądajÂących, udziaÂły na poziomie 12,79 proc.
CZ 13-09-2007, W11: 2 472 157 oglÂądajÂących, udziaÂły na poziomie 15,91 proc.
Czyli nieŸle. Zw³aszcza w czwartki, kiedy to komisarze z "Wydzia³u Œledczego" konkuruj¹ i z "M jak mi³oœÌ" (ostatnio 6,4 mln) i z "Zagubionymi" i z "Tylko mi³oœÌ". Ubieg³otygodniowy, najwy¿szy wynik serialu to 3,5 mln widzów (wtedy jednak bez starcia z MJM i TM).

Dalej: w OKRESIE 3-7.09.07 r. "codzienne" wydania "Dzieù Dobry TVN" ogl¹da³o œrednio prawie 12 osób spoœród 100 maj¹cych w³¹czony odbiornik w godzinach 8-10. Od poniedzia³ku do czwartku tygodnia drugiego (tzn w dniach 10-13.09) by³o to ju¿ ponad 13. Warto przytoczyÌ niektóre liczby:
03-07.09.07 r., DZIEÑ DOBRY TVN: 391 tys., 11,7 proc. udzia³ów
10-13.09.07 r., DZIEÑ DOBRY TVN: 418 tys., 13,3 proc. udzia³ów
10-09-2007, DZIEÑ DOBRY TVN: 471 tys. i 13,72 proc. udzia³ów (19,98 proc. w 16-49)
13-09-2007, DZIEÑ DOBRY TVN: 443 tys. i 15,29 proc. udzia³ów (20,81! proc. w 16-49).

Na koniec na temat widowisk tanecznych w stacji Piotra Waltera. Szósta (szósta!) edycja "Taùca z gwiazdami" zdeklasowa³a rywali w miniony niedzielny wieczór, co jest nie lada sukcesem. Widownia kszta³tuj¹ca siê na poziomie 5,4 mln ludzi - prze³o¿y³a siê na 32,7 proc. SHR%! Prime time w niedzielê nale¿a³ do TVN - nadawca z Wiertniczej osi¹gn¹³ 26,4 proc. udzia³ów.
ToÂż to - w moim odczuciu Âśrednie - "Trzy po trzy - Numery z kwatery" obejrzaÂło 1,7 mln osĂłb (22,7 proc.)
Marna kopia "Idola", która mia³a "niewielu zainteresowaÌ" (czy przejœÌ bez echa) pokaŸnie zawy¿a udzia³y TVN zarówno wœród ca³ej populacji jak i widzach w przedziale wiekowym 16-49. Spójrzcie sami:
ÂŚroda, godz. 21:30:
05-09-2007, YOU CAN DANCE: 2,566 mln i 20,19 proc. (21,41 proc. w docelowej)
12-09-2007, YOU CAN DANCE: 3,002 mln i 23,18 proc. (23,87 proc.).
PĂłki co tyle . AÂż chce siĂŞ zacytowaĂŚ niedawnÂą sygnaturkĂŞ POpieram-a, ktĂłra brzmiaÂła jakoÂś: I kto tu rzÂądzi? No jasne, Âże TVN!

mks, "jeÂśli siĂŞ nie boisz i nie wstydzisz" ustosunkowaĂŚ siĂŞ "prawdziwych" badaĂą... czekam(y) z niecierpliwoÂściÂą. Nie chciaÂłbym skÂładaĂŚ ci "gratulacji"! :D.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ÂŚwietny wynik drugiego odcinka "You Can Dance", czytajÂąc opinie na gronie, na forach mÂłodzieÂżowych, a takÂże rozmawiajÂąc ze znajomymi, wiem, Âże program przypadÂł wszystkim nastolatkom do gustu - takiego wÂłaÂśnie show brakowaÂło w TVN.
Wyniki "DDTVN" lepsze niÂż w poprzednim tygodniu, mam nadziejĂŞ, Âże ta tendecja wzrostowa siĂŞ utrzyma. "W11" rĂłwnieÂż caÂłkiem nieÂźle siĂŞ trzyma - obawiaÂłem siĂŞ, Âże bĂŞdzie gorzej.
Poza tym wkrĂłtce (mam nadziejĂŞ) bĂŞdziemy mogli siĂŞ chwaliĂŚ jeszcze jednym wynikiem, bo wszystko wskazuje na to, Âże "Fakty" wkraczajÂą juÂż w ostatni etap walki z "WiadomoÂściami".
WiĂŞkszego komentarza dane przytoczone przez Kajetana juÂż nie potrzebujÂą - liczby mĂłwiÂą same za siebie.
Kajetan pisze:AÂż chce siĂŞ zacytowaĂŚ niedawnÂą sygnaturkĂŞ POpieram-a, ktĂłra brzmiaÂła jakoÂś: I kto tu rzÂądzi? No jasne, Âże TVN!
WiĂŞc warto jÂą przywrĂłciĂŚ. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no narazie to wszystko wygl¹da bardzo fajnie, ekipa mnie nie zainteresowa³a, tylko mi³oœÌ- fajny serial, mog³by byÌ hitem tylko ewidentnie polsat nie ma gdzie go wcisn¹Ì, joœ- to poprostu przyk³ad na deficyt gwiazd w programie

co to tvn to ciesze sie tendencja wzrostow¹ ddtvn, bo program jest zdecydowanie ciekawszy, niz pytanie na sniadanie, gdzie w jednym, ca³ym odcinku rozmawiali o ¿o³¹dku :| myœla³em ¿e zrobie zwisa w ddtvn prezenterzy dowcipnie przedstawiaj¹ parê interesuj¹cych tematów

you can dance zaczyna sie rozkrĂŞcaĂŚ, ciekawi ludzie w jury przydaÂłby sie jeszcze ktoÂś ekscentryczny ale i tak jest caÂłkiem wporzÂądku

ciekawe jak dziÂś pĂłjdzie zÂłotym tarasom :)

to co w³¹czamy emocje i ogl¹damy programowo najlepsz¹ stacje :> :)
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Co do ogladalnoÂści to trudno jeszcze powiedzieĂŚ ktĂłra stacja bĂŞdzie przewodziĂŚ tej jesieni.
Zapewne trzeba skupiĂŚ siĂŞ na poszczegĂłlnych dniach.
W niedzielĂŞ prawdopodobie na pierwszym miejscu bĂŞdzie Taniec z gwiazdami
W sobotĂŞ bĂŞdzie to Polsat z Jak oni ÂśpiewajÂą bo ani Niania ani kryminalni nie sÂą w stanie wygraĂŚ z polsatem
W piÂątek z pewnoÂściÂą od paÂżdziernika wygra TVP2 z gwiazdy taĂączÂą na lodzie , a na drugim
TVP1 Tajemnice twierdzy szyfrĂłw.Polsat i TVN zapewne bĂŞdÂą na dalszym miejscu bo ze swoimi filmami nie zdÂąbĂŞdÂą szerszej widowni.
Od poniedzia³ku do wtorku numer1 to M jak mi³oœÌ
ÂŚrody i czwartki jeszcze nie wiadomo .Wszystko wyjaÂśni siĂŞ w PaÂździerniku.
Jaka bêdzie ogl¹dalnoœÌ You can dance to dowiemy siê po 10 paŸdzierniku , Bêd¹ wówczas
Barwy szczêœcia,tylko mi³oœÌ które zapewne zyska widzów od paŸdziernika kiedy nie bêdzie M jak mi³oœÌ.
A ogĂłlnie sugeruje Âże w caÂłym sezonie wygra oczywiÂście TVP1,gdyÂż ma bardzo mocne pasmo popoÂłudniowe ktĂłre wygrywa z kaÂżdÂą stacjÂą Od 16.00 (Moda na sukces, teleekspres,
klan , jaka to melodia , plebania)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wyniki bardzo dobre. SzczegĂłlnie zadowoliÂł mnie You Can Dance. Drugi odcinek miaÂł o prawie 0,5 mln. wiĂŞcej widzĂłw niÂż pierwszy. Jak tak dalej pĂłjdzie to odcinki na Âżywo mogÂą mieĂŚ rekordowÂą widowniĂŞ :D.
Szkoda mi troche W11. W poprzednich sezonach bardzo dobrze sobie radzi³o osi¹gaj¹c wyniki rzêdu 4 milionów. Teraz MJM zabiera znaczn¹ czêœÌ widowni.
Czekam na jutrzejsze wyniki AGB dla medialink.pl za ten tydzieĂą.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nie wstydze i nie bojê siê odnieœc do wyników. Otó¿. Ta jesieù jest klêsk¹ Polsatu na ca³ej linii. Trzeba to powiedziec g³oœno.. Polsat spieprzy³ na ca³ej linii..

"Tylko mi³oœÌ" jest serialem nudnym i nieodkrywczym, plejada aktorów nie wystarczy by odnieœÌ sukces.. scenariusz jest nieciekawy, gra aktorska sztywna.. a wynik przewidywalny.. walka z "M jak mi³oœc" nie ma szans na powodzenie z czego Nina zdawa³a sobie sprawê.

"DzieĂą kangura" obok "Trzy po trzy" "Przebojowej nocy" najwiĂŞksza klapa tej jesieni.. sÂłodko, mdÂło, bez polotu.. gwiazdy sÂą dosĂŚ sÂłynne wystÂąpiÂą jeszcze m.in Guzik, Prokop, Ibisz czy WiÂśniewski, ale w tym programie siĂŞ nic nie dzieje.. statycznie i nudno..

"Ekipa" mówcie co chcecie.. jest to najlepszy serial polski jaki kiedykolwiek powsta³, pierwszy odcinek sredni, ale drugi ju¿ œledzi³em z zapartym tchem.. zycze produkcji jak najlepiej choÌ pierwsze prognozy marie wro¿¹.. tak wiêc plany o drugim sezonie narazie trzeba zawiesiÌ. Klêska "Ekipy" to niestety dowód na bezguœcie widzów naszych, bo inne polskie seriale wypadaj¹ przy tej produkcji blado..

Polsat bêdzie tej jesieni w defensywie. Niestety. "M jak mi³oœÌ" zabije wszystko co ma na swojej drodze, tym bardziej nowoœÌ.. Nina w wywiadzie dla "Dziennika" powiedzia³a, ze boi sie tej jesieni.. i s³usznie.. "I kto tu rz¹dzi" przepadnie.. "Mamuœki" i "Daleko od noszy" tak¿e.. trzymaÌ siê bêd¹ "Jak oni œpiewaj¹" czy "Skazany na œmierÌ". Z tego co wiem to Polsat mocno przygotowuje siê na wiosne wiêc mo¿e to ta pora roku bêdzie drugi raz momentem ostrej ofensywy Polsatu.


Nowosci TVN trzymajÂą wyniki przyzwoite.. choĂŚ jakoÂściowo moÂżna im spoto zarzuciĂŚ..

"TwarzÂą w twarz" w TVNie zaczyna draÂżniĂŚ mnie obsadzanie seriali tymi samymi twarzami.. znowu MaÂłaszyĂąski, Bobrowski, ÂŻmuda, WesoÂłowski, ZakoÂścielny.. nie wiem czy zbiory im sie koĂączÂą czy brak im gwiazd.. draÂżni mnie to. Serial jest na poziomie srednim.. moim zdaniem podzieli los "OdwrĂłconych".. po dwĂłch odcinkach stwierdzam, Âże trzeciego na pewno nie zobacze.

"You can dance" drugi odcinek lepszy od pierwszego choĂŚ nadal uwaÂżam, ze to Âżerowanie na sukcesie "Idola".. Rusin jest sÂłabÂą konfeansjerkÂą.. nie rozumiem zachwytĂłw. Program moze bĂŞdzie lepszy w wersjach na Âżywo.. narazie bardziej jestem na nie, choĂŚ coraz cieplej o projekcie myÂśle..

"Trzy po trzy" o ile dwie poprzednie nowosci TVN ujdÂą w tÂłoku, tak tego Âżenujacego, nieÂśmiesznego, irytujacego i obniÂżonego do poziomu prokreacji serialu komentowaĂŚ nie bede. Propozycja tragiczna, mam nadzieje, ze zejdzie jak najszybciej.. tym bardziej zastanawia mnie dobry wynik..

"Studio zlote tarasy" nudne.

TVN bĂŞdzie siĂŞ tej jesieni jakoÂś trzymaĂŚ, choĂŚ gÂłownie dziĂŞki propozycjom starszym.

Teraz nie bede juÂż chwaliĂŚ stacji pĂłl roku przed startem ramĂłwki, jesieĂą w Polsacie jest tego najlepszym powodem. ÂŻycze im powodzenia, narazie wyglÂąda to kiepsko..
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem na ocenê trzeba jeszcze poczekaÌ do paŸdziernika bo sporo programów jeszcze nie jest na antenie,tym bardziej ¿e ca³y czas stacje w wiêkszy czy mniejszy sposób zmieniaj¹ swoje ramówki.A co do Polsatu to te¿ nie wiemy czy np tylko mi³oœÌ
pozostanie w czwartek o 20.00 bo kiedy skoùczy siê M jak mi³oœÌ w œrody mog¹ zmieniÌ,nadaj¹ tak¿e powtórki w soboty tego serialu tak¿e nie wiemy jak wypadnie w ca³oœci.Tym bardziej ¿e Polsat zapowiedzia³ ¿e je¿eli coœ nie wypali to maj¹ 3 nowe produkcje telewizyjne i w ka¿dym momencie mog¹ je wcisn¹Ì do ramówki,a co do TVN
to tutaj duÂżych zmian nie bĂŞdzie po za programem" po prostu taĂącz" ktĂłry rusza 10 paÂździernika na Âżywo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lukasz000 pisze:a co do TVN
to tutaj duÂżych zmian nie bĂŞdzie po za programem" po prostu taĂącz" ktĂłry rusza 10 paÂździernika na Âżywo.
A wiesz coÂś o tej zmianie? Jak ona ma wyglÂądaĂŚ? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pawell pisze:
lukasz000 pisze:a co do TVN
to tutaj duÂżych zmian nie bĂŞdzie po za programem" po prostu taĂącz" ktĂłry rusza 10 paÂździernika na Âżywo.
A wiesz coÂś o tej zmianie? Jak ona ma wyglÂądaĂŚ? :>
to chyba chodziÂło o to Âże program stanie sie programem na zywo :)
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CaÂły post lukasz000 dotyczyÂł ramĂłwki Polsatu/TVN wiĂŞc ja to zrozumiaÂłem jako zmianĂŞ w ramĂłwce "You can dance - po prostu taĂącz!". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość