Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Czy zblizajaca sie kompletna "metamorfoza" Faktow wyjdzie im na dobre ???

Tak - Fakty tvn na tym zyskaja!
50
71%
Nie - Fakty tvn na tym straca!
12
17%
Nie będzie to miało większego wpływu na Fakty!
8
11%
 
Liczba głosów: 70

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MoÂże ktoÂś leÂżaÂł obok stoÂłu i zmieniaÂł logo w trakcie FaktĂłw, a Stysia jakby nigdy nic zapowiadaÂła materiaÂły :evil2: -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowe studio faktĂłw

Post autor: pawell »

salladyn pisze:http://www.scenografia.com.pl/

Ciekawa stronka warto obejrzeĂŚ.
O! :D salladyn dzieki bardzo fajna i ciekawa strona, szczegolnie zainteresowala mnie promocja studia TVN24... :roll:
Przemek pisze:A dzis w FAKTACH zapomniano zmieniĂŚ logo na stole i byÂł znaczek TVN24 :D
Kazdemu sie zdarza sie zapomniec o czyms szczegolnie jeszcze ze logo TVN24 przyczepione jest tam prawie caly dzien. :roll: A tak poza tym uwazam ze podczas "Faktow" powinno byc logo i TVN i TVN24, poniewaz w tych dwoch stacjach jest nadawany ten program, albo zamiast tych znakow zrobic nowy przedstawiajacy logo "Faktow". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

CIEKAWOSTKA:
WidziaÂł ktoÂś reklamĂŞ PKO BP nagranÂą najprawdopodobniej w MBC lub w budynku bliÂźniaczo do niego podobnym :D ?

ps. SzuakÂłem temetu o MBC ale nie znalazÂłem :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:CIEKAWOSTKA:
WidziaÂł ktoÂś reklamĂŞ PKO BP nagranÂą najprawdopodobniej w MBC lub w budynku bliÂźniaczo do niego podobnym :D ?
Ja widzialem i jestem pewnien na 100% ze ona byla nagrana w budynku MBC. :P 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przypomnialo mi sie cos. :D

W dzisiejszych "Faktach" byla mala wpadka jak Ryman zapowiadal 1 material w pewnym momencie pokazali obraz z kamery umieszczonej na ramieniu. Myslalem ze bedzie cos sie dzialo ale widocznie byla to pomylka... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowe studio faktĂłw

Post autor: salladyn »

Wow :!: Jaka metamorfoza FaktĂłw. ÂŚwietne :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

przezylem lekki szok :P
Bardzo Âładne zmiany, acz nie widzialem poczatku - czy tam sie cos zmienilo?
Tylko tych czarnych kropek troche za duzo :P
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Koniec super ! jak MG24h :):):) no kilka niedopracowaĂą ale ogĂłlnie BARDZO BARDZO fajnie // juÂż coÂś przeczĂłwaÂłem gdy byÂł "rzut" na studio po MU ! :):)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: nowe studio faktĂłw

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Wow :!: Jaka metamorfoza FaktĂłw. ÂŚwietne :!:
Dok³adnie tak !! Te¿ mi siê podoba³o. Ca³y program "nas¹czony"by³ innowacjami ³¹cznie z zakoùczeniem !! Brawo za pomys³ !!
ZIMA
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Rewelacja, wreszcie coÂś nowego;-) DuÂża dynamika,nowe ujĂŞcia. Logo FaktĂłw w przerwach miĂŞdzy materiaÂłami, nawet nowy widoczek na koniec...Program staÂł siĂŞ dziĂŞki temu ciekawszy....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiejsze Fakty byÂły po prostu fantastyczne!

MiaÂłem juÂż dosyĂŚ tych kropek, ale to co zobaczyliÂśmy dzisiaj to prawdziwa metamorfoza. Pod wzglĂŞdem organizacji w studiu praktycznie wszystko jest inne, niÂż jeszcze wczoraj.

JuÂż na samamym poczÂątku nowy lot kamery, jakieÂś inne kropki moÂżna byÂło ujrzeĂŚ i nagle... ZupeÂłnie nowe ujĂŞcia.

Na koniec bardzoÂł ladny lot kamery, a wÂłaÂściwie wylot ze studia, niczym po magazynie... ÂŚwietne!

Jestem bbrdzo ciekawy jak bêd¹ wygl¹da³y poniedzia³kowe "Fakty popo³udniowe". Wydaje mi siê, ¿e skoro i tak przestawiaj¹ stó³, to bêd¹ identyczne, jak wydanie g³óne, czyli zza biurka, a nie na stoj¹co.
Bardzo Âładnie. :)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

koĂącĂłwka byÂła najlepsza, bardzo mi sie podobaÂła:):) Mam nadzieje ze bedzie tak juz zawsze, a nie tylko tak na prĂłbĂŞ....
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SWIETNIE mam tylko 1 pytanie jaki byl 1 lot kamery nie widzialem poczatku no ale skad mialem wiedzec ze zajda takie zmiany. :( :placze: Dobrze ze fakty sa codziennie 8)

Ten nowy ozdobnik jest swietny tamten stary byl okropny dobrze ze zmieniki i te kadry fajne :]

Fajnie by bylo gdyby ktos dal capsy jakies. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dodam jeszcze, Âże bardzo fajne sÂą nowe ozdbniki, podoba mi siĂŞ "wskakiwanie" literek. :)

NiezÂłym pomysÂłem byÂł takÂże stand-up reportera sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego.

No i mia³em odrobinê nadzei, ¿e powróci wysuiwany monitor, ale chyba ³¹czenie z Ann¹ Czerwiùsk¹ rozwia³o nasze w¹tpliwoœci. :(
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowe studio faktĂłw

Post autor: salladyn »

TVN_FAN - przedewszystkim wydaje mi siê ¿e nie s¹ tak monotonne i o wiele bardziej czytelne.Brawo :!: Powiecie pewnie ¿e zmyœlam ale ja w³aœnie o takich zmianach myœla³em.Nie spe³ni³o siê tylko jedno z moich wyobra¿eù.Myœla³em ¿e kiedy prowadz¹cy bêdzie zapowiada³ co we Faktach jeszcze,to nie bêdzie znika³ tylko skróty materia³ów bêd¹ siê pojawiaÌ za nim na ekranie,ale ca³a reszta siê spe³ni³a,³¹cznie z tym ¿e jest tak¿e widok z kamery z poza studio.Genialne :!: Ju¿ nie mogê siê doczekaÌ kiedy te zmiany bêdzie firmowaÌ Justyna Pochanke. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości