Muzyka w tvn

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Muzyka w tvn

Post autor: marcin_k »

Czy nie uwazacie ze w tvn jest za malo muzyki?? Bo ta ostatnia edycja programu "Twoja Droga do Gwiazd" byÂła jednym wielkim niewypalem, osobiscie uwazam ze tvn powinien zrobic duzy program, muzyczny na duza skale najlepiej z jakas dobra stacja muzyczna bo od radia zet nie mozna oczekiwac duzego profesjonalizmu w tego typu sprawach . A moze tvn powinno sciagnac jakis format z zachodu ?? Jakie jest wasze zdanie??
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

TVN muzycznie raczej wysiada. ChoĂŚ pewnie i tak SoÂłtysik by to prowadziÂł...
Pozdrawiam, Filip
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Hmn...
mysle ze tvn sie zrazil..
nie wie m czy jest zapotrzebowanie na taki program mieli robic cos w stylu star academy:)ale ani widu ani slychu:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Muzyka w tvn

Post autor: Kajetan »

marcin_k pisze:Czy nie uwazacie ze w tvn jest za malo muzyki?? Bo ta ostatnia edycja programu "Twoja Droga do Gwiazd" byÂła jednym wielkim niewypalem
Nie mogĂŞ siĂŞ zgodziĂŚ, Âże Twoja droga do gwiazd byÂła wielkim niewypaÂłem. Program byÂł zrealizowany naprawdĂŞ z wielkim rozmachem i profesjonalizmem. ByÂła to wg nie najlepsza edycja Drogi do gwiazd..
Niestety widzowie programu niezaakceptowali :? . Ogl¹dalnoœÌ wynosi³a niewiele ponad milion widzów. Có¿...
W jednym z tematĂłw zaÂłoÂżonych przezemnie napisaÂłem, Âże TVN -owi niestety nie udaÂło sĂŞ wypromowaĂŚ Âżadnej gwiazdy w Drogi do gwiazd...

Napewno ciekawa by³aby polska edycja "Fame Academy", ale znaj¹c polsk¹ publicznoœÌ... Nie zaakceptowali by programu i ogl¹dalnoœÌ by³aby nie ciekawa. W Francji, Wielkiej Brytanii program odniós³ sukces i wypromowa³ gwiazdy, w Polsce zapewne by³o by inaczej...
Ostatnio zmieniony środa 25 sie 2004, 22:26 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

co wy mowicie ?????? trzba przyznac ze Droga do gwiazd to jeden wielki niewypal. TVN nie wypromowal nikogo z tego programu. Polska publicznosc oczekiwala ze zobaczy show a zobaczyla w kazdym programie kilku przecietnie spiewajacych ludzi ktorym jury mowilo ze teraz spiewaja na srednim poziomie ale bedzie lepiej.Wiem takze ze jezeli TVN zaproponoje cos nowego na wysokim poziomie wokalnym to ldzie zaczna to ogladac.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie am chyba walsciwego formaty zagrancznego jesli idzie o programy muzyczne ktory widzowie by zaakceptowali w polsce
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja sam wlasciwie nie wiem czy chcialnym obejrzec np. polska Star Academy. To juz chyba zbyt nudne...
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nie chcĂŞ juÂż oglÂądaĂŚ Âżadnych programĂłw majÂących wyÂłoniĂŚ kolejnÂą "gwiazdĂŞ" na polskiej scenie muzycznej. To siĂŞ nie sprawdza. To nie sÂą Âżadne "gwiazdy', co najwyÂżej "gwiazdki' jednego sezonu, a nawet nie jednego sezonu, a jednej piosenki. Po paru miesiÂącach najczĂŞÂściej nikt juÂż nie pamiĂŞta o kogo chodzi. A i to co prezentujÂą, to najczĂŞÂściej popowa papka, ktĂłra z muzykÂą nie ma nic wspĂłlnego.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zgadzam siê w 100%. Od tych wszystkich pseudo gwiazd muzycznych a¿ boli g³owa. ¯adna z tych pseudo gwiazdeczek nie mo¿e pochwaliÌ siê du¿¹ iloœci¹ sprzedanych p³yt a przecie¿ w³aœnie to jest miernikiem twojej wartoœci na rynku muzycznym. :twisted:
robo3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 19:53

Muzyka w Robinsonie

Post autor: robo3 »

Czy mo¿e ktoœ z Was wie coœ od noœnie podk³adu muzycznego w "Robinsonie". Podoba mi siê g³ówny motyw, ale nie bardzo wiem kto to wykonuje. (A mo¿e muzyka zosta³a "zrobiona" wy³¹cznie do tego programu) (?)
Ostatnio zmieniony czwartek 23 wrz 2004, 11:16 przez robo3, łącznie zmieniany 1 raz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie wiem ale mnie rĂłwnieÂż podoba siĂŞ oprawa muzyczna sÂądzĂŞ ze jednak byÂła robiona specjalnie do programu
Android <3
robo3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 19:53

Post autor: robo3 »

Hmm, jeœli tak by by³o, to kiepsko :( Zacz¹³em ju¿ szukaÌ jakichœ "drogowskazów" w Internecie (jakichkolwiek wzmianek o tej muzyce), ale niestety, nic nie znalaz³em. Fajnie by³oby pos³uchaÌ tego "do podusi" :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

RzeczywiÂście szkoda. :(
Fajnie by byÂło, gdyby TVN umieÂściÂła na stronie "Wyprawy Robinson" chcociaÂż jakieÂś fragmenty oprawy muzycznej. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A co wykrzykuje facet na pocz¹tku czo³ówki?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Luke
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 07 lis 2004, 12:25

Post autor: Luke »

Witam wszystkich i ju¿ udzielam odpowiedzi na pytania o muzykê do programu Wyprawa Robinson. Muzyka zosta³a skomponowana i nagrana specjalnie dla potrzeb programu. Autorem i producentem muzyki jest Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT.W przysz³ym tygodniu na oficjalnej stronie programu pojawi siê specjalny player dziêki któoremu bêdzie mo¿na ods³uchiwaÌ g³ówne tematy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości