Maciej Knapik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

matik pisze:Ja również lubię jego reportaże. Żałuję, że nie jest w ekipie Faktów.
Tak napisałem 8 marca 2012 roku. I dziś to powtórzę, zwłaszcza, że w ten weekend były jego reportaże w "Faktach". To jest coś co bardzo dobrze robi i moim zdaniem na stałe powinien dołączyć do ekipy reporterów "Faktów".
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: rogi »

Zaś mnie z każdym kolejnym materiałem utwierdza w przekonaniu, że "Fakty" to program nie dla niego.
Wiem, że jakiś czas temu twierdziłem inaczej, ale wg mnie odstaje od stałych reporterów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

"Loża prasowa":
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Maciej Knapik

Post autor: tetar »

Coraz gorzej slucha mi sie Macieja Knapika jako prowadzacego dyskusje - niechlujnie wypowiada kwestie szczegolnie w trakcie dyskusji z goscmi - "fafluni", belkocze, powtarza sie! Gdy probuje wtracic sie do wypowiedzi innych to jest juz masakra akustyczna.
Gubi sie tez w trakcie czytania tekstu podobnie jak Morozowski, ktory szczegolonie i wybitnie mocno meczy sie przy prompterach!

Lepiej wypada w roli reportera - jego wymowa jest plynniejsza i schludna gdy tekst ma poukladany w glowie.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Maciej Knapik

Post autor: lukaszbialas »

Zgadzam się w 100%. Jego ostatnie występy w "Tak jest" były tragiczne. Nie wiem dlaczego szefostwo TVN24 cały czas pozwala mu prowadzić programy, on odstrasza widzów.
wielan11

Re: Maciej Knapik

Post autor: wielan11 »

tetar pisze:Coraz gorzej slucha mi sie Macieja Knapika jako prowadzacego dyskusje - niechlujnie wypowiada kwestie szczegolnie w trakcie dyskusji z goscmi - "fafluni", belkocze, powtarza sie! Gdy probuje wtracic sie do wypowiedzi innych to jest juz masakra akustyczna.
Gubi sie tez w trakcie czytania tekstu podobnie jak Morozowski, ktory szczegolonie i wybitnie mocno meczy sie przy prompterach!
lukaszbialas pisze:Zgadzam się w 100%. Jego ostatnie występy w "Tak jest" były tragiczne. Nie wiem dlaczego szefostwo TVN24 cały czas pozwala mu prowadzić programy, on odstrasza widzów.
Ja też was popieram. Pan Maciej jest jednym z najgorszych, jeżeli nie najgorszym, prezenterów TVN24. Moim zdaniem on nie powinien prowadzić "Faktów po południu" a zamiast niego mógłby prowadzić np. Grzegorz Kajdanowicz.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30168
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Maciej Knapik

Post autor: melona »

Lubię oglądać jak Knapik prowadzi fakty po południu.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Maciej Knapik

Post autor: michal_borkowski »

Widze, ze Knapik tez nosi trampki do garnituru, mignely mi jak konczyly sie Fakty po poludniu...
To tylko moje skromne zdanie
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Maciej Knapik

Post autor: lukaszbialas »

Wygląda na to, że Maciej Knapik dołaczył na stałe do grona reporterów Faktów. Kończąc dzisiejszy materiał powiedział: Maciej Knapik - Fakty, a nie jak do tej pory - dla Faktów, Maciej Knapik, TVN24. To chyba nie jest primaaprilisowy żart.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Maciej Knapik

Post autor: michal_borkowski »

To dobrze, ze nie prowadzil FPP. Jest lepszym reporterem niz prezenterem...
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Knapik

Post autor: matik »

Jeśli jest na stałe w redakcji "Faktów" to bardzo się cieszę, od dawna pisałem, że to jego odpowiednie miejsce, chociaż w "Faktach po południu" też uważam, że dobrze się spisuje :)
dwaeuro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 14 gru 2012, 20:40

Re: Maciej Knapik

Post autor: dwaeuro »

Bardzo mnie to cieszy. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 81 gości