[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Kryminalni

Post autor: qmate »

No nie rozumiem tego, może niedługo zrobią coś takiego, że jeśli chcesz zobaczyć, kto wygrał np. Taniec z Gwiazdami, to oglądaj jutro rano DDtvn :? :? Coś nie tak...
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kryminalni

Post autor: r_r16 »

No i chyba wszystko jasne? :D Przez cały serial nic i na końcu już wiadomo, że Marek przeżył i jest z Basią. :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: sybic »

r_r16 pisze:No i chyba wszystko jasne? :D Przez cały serial nic i na końcu już wiadomo, że Marek przeżył i jest z Basią. :)
Czyli Kryminalnych faktycznie już nie będzie. Bo skoro Marek i Basia są razem i jeszcze dziecka się spodziewają, no to w taka sytuacja wyklucza ich dalszą wspólną pracę w policji.
Szkoda Marka Włodarczyka. Specjalnie dla serialu zamieszkał w Polsce, odrzucał wiele ciekawych zagranicznych propozycji... pewnie wróci do Niemiec i tyle.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Lipa, 40-parosekundowe zakończenie i to jeszcze bez wypowiedzianego słowa :/

Szkoda, tak jak pisał przedmówca - Marek Włodarczyk specjalnie dla "Kryminalnych" się przeprowadził, teraz wraca do Niemiec i pewnie znowu będzie grał drugoplanowe role Rosjan i Ukraińców, które wypełniają pi razy drzwi 90% jego filmografii... :?

Fajny serial był. Szkoda, że tak nagle i brutalnie go ubili.
I naprawdę, darujcie sobie ujadanie wszyscy "Pitbullowcy", według których "Kryminalni to chłam, bo 'nie odzwierciedlają realiów pracy policji'" (najczęstszy zarzut) - a kto powiedział że w ogóle mają to robić ? :lol:
Tak jakby seriale miały być wiarygodne tylko i wyłącznie, a nie "dostarczające rozrywki" (przede wszystkim). Nikt nigdy i nigdzie nie powiedział, że "Kryminalni" to dokument, to serial sensacyjny który nigdy nie pretendował do miana dokumentu czy paradokumentu choćby nawet, więc ten koronny argument wysuwany przeciw serialowi jest absolutnie z sufitu.

Pomijam już to, że takie "CSI" to też bajka jakich mało, a ludzie chłoną to jak gąbka i nikt nie narzeka - tyle, że to amerykańskie, więc ludziom wydaje się, że policja w USA naprawdę tak pracuje... :?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Kryminalni

Post autor: r_r16 »

A jakie Ty byś zakończenie przewidywał? Ważne, że się wszystko wyjaśniło do tego słów nie trzeba było.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

r_r16 pisze:A jakie Ty byś zakończenie przewidywał?
Żadnego, ja bym w ogóle nie kończył.

;-)
Inesse
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 18 maja 2008, 16:33

Re: Kryminalni

Post autor: Inesse »

Dobra, ok, nie mogę narzekać, zakończenie w ddtvn fajne, bo wszystko się wyjaśniło. Ale po jaką cholerę dawali to w dzisiaj? :roll: Nie mogli już wcisnąć 40 sekundowego urywku do całego odcinika wczoraj? Tym bardziej, że żaden odcinek nie był jeszcze tak krótki. Tego nie jestem w stanie zrozumieć. Gdyby dali tą scenę do odcinka, wszystko byloby jasne, a nie jakieś niedomówienia. Co może mam sobie skleić odcinek, bo w ddtvn było prawdziwe zakończenie? Pfff :roll:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Inesse pisze:Dobra, ok, nie mogę narzekać, zakończenie w ddtvn fajne, bo wszystko się wyjaśniło. Ale po jaką cholerę dawali to w dzisiaj? :roll: Nie mogli już wcisnąć 40 sekundowego urywku do całego odcinika wczoraj? Tym bardziej, że żaden odcinek nie był jeszcze tak krótki. Tego nie jestem w stanie zrozumieć. Gdyby dali tą scenę do odcinka, wszystko byloby jasne, a nie jakieś niedomówienia. Co może mam sobie skleić odcinek, bo w ddtvn było prawdziwe zakończenie? Pfff :roll:
Cholera wie, pewnie chcieli sobie oglądalność podbudować. W sumie to ze strony TVNu już mnie chyba nic nie zdziwi, spece od marketingu i dyrektoria programowa jest zdolna do absolutnie wszystkiego

;-)
Inesse
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 18 maja 2008, 16:33

Re: Kryminalni

Post autor: Inesse »

Masz rację. A ja straciłam resztki szacunku do telewizji TVN :roll: To jak potraktowali ekipę, mówiąc jej szanownie pod koniec serii o zakończeniu serialu jest po prostu... nie dokończę :roll:
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Pocieszenie w tym, że "Kryminalni" to format - ponoć za granicą się tym zainteresowali, być może zagraniczne wersje będą równie dobre, a od czego jest Internet...? ;-)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Kryminalni

Post autor: Isadora »

Inesse pisze:Masz rację. A ja straciłam resztki szacunku do telewizji TVN :roll: To jak potraktowali ekipę, mówiąc jej szanownie pod koniec serii o zakończeniu serialu jest po prostu... nie dokończę :roll:
Może wpadli na to w ostatniej chwili ? Poza tym nie są to jakieś odosobnione praktyki, wielu aktorów mówiło, że o tym, że właśnie zakończono ich wątek dowiadywali się na planie, niestety taka branża, na pewno nie dla wrażliwych
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

Isadora pisze:Może wpadli na to w ostatniej chwili ?
Mi też to na takie wygląda. Tzn. koniec odcinka wygląda tak, jakby po wakacjach powrócić zamierzali, a tych 40-parę sekund które pokazano dzisiaj wydaje się dokręcone "na chybcika", żeby tylko zamknąć storyline... :mhm:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: sybic »

Zamierzali, zamierzali...
Odcinek 101 miał się zakończyć sceną samego strzału, a to co było później miało być już w 102 odcinku.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kryminalni

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Zakończona w minioną sobotę ostatnia ósma seria "Kryminalnych" była drugą najmniej popularną edycją serialu ze wszystkich pokazanych przez TVN. Podczas jej emisji stacja przegrywała z propozycjami Jedynki i Polsatu, lepsza był jednak od Dwójki.
To dowodzi, iż podjęta przez TVN decyzja była słuszna.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Kryminalni

Post autor: dynamitri »

pawell pisze:To dowodzi, iż podjęta przez TVN decyzja była słuszna.
Nie do końca.

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale "Kryminalni" to serial, gdzie autorzy zmieniali się bez przerwy - co chwila był inny reżyser i scenarzysta; najwyraźniej w tym sezonie trafili po prostu na kiepskich - warto było dać jeszcze jedną szansę serialowi, w postaci choćby i połowy nowego sezonu, zatrudniając kogoś, kto sie już sprawdził - autorów najbardziej popularnych odcinków.

Ale po co, łatwiej jest problem rozwiązywać brutalnie, ubijając serial. No cóż, bez komentarza :nie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości