Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A ja wole Dagmare jednak w rozpuszczonych wÂłosach
Ja chyba teÂż :D DziÂś ma tak fajnie zaczesane za uszy :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arczi pisze:
sybic pisze:A ja wole Dagmare jednak w rozpuszczonych wÂłosach
Ja chyba teÂż :D DziÂś ma tak fajnie zaczesane za uszy :P
Hehe ja teÂż. :tanczy: DziÂś w tej fryzurze wyglÂąda bardzo Âładnie. :shock: :P Hehe jeszcze ten wiatr w wejÂściu po 13 przesuwaÂł jej grzywkĂŞ. :lol: ÂŚmiesznie to wyglÂądaÂło to widaĂŚ teÂż na ostatnim capsie sybica. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To ja jeszcze zapodam kilka Dagmar :P

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

pawell pisze:
arczi pisze:
sybic pisze:A ja wole Dagmare jednak w rozpuszczonych wÂłosach
Ja chyba teÂż :D DziÂś ma tak fajnie zaczesane za uszy :P
Hehe ja teÂż. :tanczy: DziÂś w tej fryzurze wyglÂąda bardzo Âładnie. :shock: :P Hehe jeszcze ten wiatr w wejÂściu po 13 przesuwaÂł jej grzywkĂŞ. :lol: ÂŚmiesznie to wyglÂądaÂło to widaĂŚ teÂż na ostatnim capsie sybica. :D
A ja sie z wami nie zgadzam :nie: :nie: :nie:
Jesli chodzi o dzisiejszy fryz to nie wiele siĂŞ zmieniÂło bo wÂłosy nie okalajÂą twarzy wiĂŞc nie moÂżna nazwaĂŚ tej fryzury jako rozpuszona :devil:
Dagmara niech ktoÂś Ci zrobi fantazyjnego koka :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jak by siĂŞ Ona dostaÂła pod noÂżyczki przez Nas tnÂące to BĂłg raczy wiedziec co by z Niej wyszÂło :tanczy:
Bardzo Âładnie dziÂś wygladaÂła-po capsach wnoszĂŞ bo nie widziaÂłem nic :nie: ;(
Dagmara niech ktoÂś Ci zrobi fantazyjnego koka
Poprostu smiaÂło zaproponuj-nie krĂŞpuj siĂŞ 8) :aniol: Do odwaznych Âświat nalezy :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak by siĂŞ Ona dostaÂła pod noÂżyczki przez Nas tnÂące to BĂłg raczy wiedziec co by z Niej wyszÂło
Bardzo Âładnie dziÂś wygladaÂła-po capsach wnoszĂŞ bo nie widziaÂłem nic
My to kaÂżdÂą dziennikarke byÂłmy wzieli pod swoje noÂżyce. Tylko biedne one, bo kaÂżdy z nas ma na nie innÂą wizjĂŞ. Ale co tam.
A ÂżaÂłuj, Âże nie widziaÂłeÂś. DziÂś Dagi siĂŞ piĂŞknie prezentowaÂła :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tylko biedne one, bo kaÂżdy z nas ma na nie innÂą wizjĂŞ
Cos bysmy wybrali z katalogu 8) Dagi pojdzie pierwsza -jest nowa musi byc chrzest :tanczy: DaguÂś bedziemy najwiĂŞcej eksperymentowac z Twoim fryzem ale Ty sie nie boisz prawda :aniol:
A ÂżaÂłuj, Âże nie widziaÂłeÂś. DziÂś Dagi siĂŞ piĂŞknie prezentowaÂła
Nie nie ja nie ÂżaÂłuje takÂże.. 8)
:klamca: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Jak by siĂŞ Ona dostaÂła pod noÂżyczki przez Nas tnÂące to BĂłg raczy wiedziec co by z Niej wyszÂło :tanczy:
arczi pisze:Tylko biedne one, bo kaÂżdy z nas ma na nie innÂą wizjĂŞ. Ale co tam.
maxxx pisze:Cos bysmy wybrali z katalogu 8) Dagi pojdzie pierwsza -jest nowa musi byc chrzest :tanczy: DaguÂś bedziemy najwiĂŞcej eksperymentowac z Twoim fryzem ale Ty sie nie boisz prawda
Z caÂłym szacunkiem dla Waszych umiejĂŞtnoÂści. :tanczy: Ale wolaÂłbym, aby jednak z tego katalogu zostaÂła wybrana najlepsza fryzura i wykonanie jej zostaÂło powierzone profesjonaliÂście. :lol2: Z tego wszystkiego ktoÂś z was mĂłgÂłby wykonaĂŚ zÂły ruch, wiecie. ;) :D Hehe, ÂżartujĂŞ. :xx: Ale Âżeby kaÂżdy byÂł zadowolony raz powinna upinaĂŚ wÂłosy, a raz mieĂŚ je rozpuszczone. Wtedy myÂślĂŞ, kaÂżdy byÂłby zadowolony. :tanczy: ChoĂŚ jak dla mnie w kaÂżdej wyglÂąda piĂŞknie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale wolaÂłbym, aby jednak z tego katalogu zostaÂła wybrana najlepsza fryzura i wykonanie jej zostaÂło powierzone profesjonaliÂście
Ja jako ekspert skÂłaniaÂłbym siĂŞ ku temu, by Dagmara narazie nic z tymi wÂłosami nie robiÂła, bo wyglÂąda bardzo Âładnie :lol2:
Dagmarko, ale ÂśledÂź uwaÂżnie naszÂą dyskusje, pamiĂŞtaj, zawsze sÂłuÂżymi dobrymi radami :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pawell pisze: Ale Âżeby kaÂżdy byÂł zadowolony raz powinna upinaĂŚ wÂłosy, a raz mieĂŚ je rozpuszczone
ProszĂŞ da siĂŞ osiagnaĂŚ kompromis-da siĂŞ :D No to teraz zapunktowaÂłeÂś u Dagi bo wyzwoliÂłes JÂą od niechybnego nieÂładu na gÂłowie :spiewa:
arczi pisze:Ja jako ekspert skÂłaniaÂłbym siĂŞ ku temu, by Dagmara narazie nic z tymi wÂłosami nie robiÂła, bo wyglÂąda bardzo Âładnie
To co grupa :szalony: Narazie zostajemy DaguÂś przy tym co jest :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Daga, facet wyraÂźnie wzruszony, mĂłwi, Âże nie chce z rannÂą ÂżonÂą rozmawiaĂŚ, o wypadku, a ty siĂŞ wypytujesz, czy Âżona mĂłwiÂła o wyborze drogi ..... :<
MaÂła hiena dziennikarska z ciebie roÂśnie... :grozi: :/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie widziaÂłem - niestety, a moÂże i dobrze. :( ÂŹle siĂŞ dzieje. :grozi: Dagmara - mam nadziejĂŞ, Âże to jednorazowa "wpadka" i siĂŞ juÂż nigdy nie powtĂłrzy. :uwaga:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dobrze,Âże mieliÂśmy swojego czÂłowieka ,ktĂłry Nam o tym doniĂłsÂł :]
DaguÂś jeÂśli tak byÂło to my nie chcemy Âżebys taka byÂła :nie:
:stop: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WidziaÂłem innÂą relacjĂŞ Dagmary teÂż rozmawiaÂła z kimÂś z rodziny ofiary wypadku, ale na szczĂŞÂście nie zadawaÂła takich pytaĂą. :mhm:

A poza tym :D :

maxxx pisze:
pawell pisze: Ale Âżeby kaÂżdy byÂł zadowolony raz powinna upinaĂŚ wÂłosy, a raz mieĂŚ je rozpuszczone
ProszĂŞ da siĂŞ osiagnaĂŚ kompromis-da siĂŞ :D No to teraz zapunktowaÂłeÂś u Dagi bo wyzwoliÂłes JÂą od niechybnego nieÂładu na gÂłowie :spiewa:
Panowie, wyglÂąda na to, Âże musicie mi - pawell'owi mistrzowi kompromisu - pogratulowaĂŚ. :devil: :devil: Wczoraj napisaÂłem to co wyÂżej, a dziÂś Dagmara ma upiĂŞte wÂłosy ( wczoraj miaÂła rozpuszczone ). A wiĂŞc czyÂżby przyjĂŞÂła zaproponowany przeze mnie kompromis? :) Jak jutro rozpuÂści wÂłosy to... :tanczy:

;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

wyglÂąda na to, Âże musicie mi - pawell'owi mistrzowi kompromisu - pogratulowaĂŚ
A i pogratuluje :aniol: Ale nie byÂłbym soba gdybym nie dodaÂł ,Âże pewnie tak sie przestraszyÂła ,Âże padnie ofiarÂą eksperymentĂłw fryzjerskich,Âże poszÂła na kompromis dla swojego dobra :aniol: Ale zakÂładamy,Âże Dagusia jest posÂłuszna i grzeczna :tanczy:
Noi pawell potrafi z NiÂą rozmawiaĂŚ ;)
Jak jutro rozpuÂści wÂłosy to...
Udowodni w/w teze :D Ale pewnie da nam pstyczka w nos i zostanie tak jak dziÂś -zgodnie z zasadÂą,Âże z takimi Dadmarami to nigdy nic nie wiadomo :uhh:
Ale wole Âżeby byÂło po myÂśli pawell'a :aniol: Bo wtedy bedziemy prosic by zdyscyplinowal pewnÂą paniÂą :rydzyk: :spiewa: Bo siĂŞ za dÂługo urlopuje i w ogĂłle :xx:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 119 gości