Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Marcin w poranku zrzucił marynarkę, ciekawe jaka będzie odpowiedź Kuźniara po powrocie, może też odłoży marynarkę na wieszak < ? > Oczywiście na czas upałów, choć i tak w studiu klimatyzacja, co i tak potwierdzała dziś ekipa "Polski i Świata"

W sierpniu Jarek Kuźniar ma prowadzić "Rozmowę bardzo polityczną", może wtedy w poranku na stałe zagości Marcin ? Szczerze mówiąc cieszyłbym się z tego, bo bardzo go lubię i ciekawie prowadzi poranki ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: ziom »

Najprawdopodobniej Jarek poprowadzi i Poranek i Rozmowe. Marcin teraz tez prowadzi 2 programy Poranki i wieczorne audycje. Wiec w sierpniu uda sie zapewne na urlop.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Zdarza się, że Marcin jest na antenie 7h dziennie, więc Jarek da radę prowadzić oba programy, ale na dłuższą metę, to może być nie do zniesienia. Pobudka ok. 3 , a powrót koło 23-24 ? Trzy godziny snu to zdecydowanie za mało, przynajmniej dla mnie. Ale obu lubię i najchętniej widziałbym ich obu na antenie weekendowych poranków :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Nocnik zakazany, drogie dzieci nie bójcie się, to nic o Was :hahaha:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: epsztajnek »

Te dzisiejsze spojrzenia były zabójcze :lol2:
Obrazek Obrazek
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartosz »

Z całym szacunkiem ale nie. Nie jestem w stanie zaakcepować. człowieka który nie nest w stanie zrozumiec świata. Nie godzę się na to.
;-)
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: queen ana »

Dziś rządziła gra planszowa Bitwy pod Grunwaldem. :rozglada:

Marcin: - "I białogłowy, i takie tam..." :hmm: :tanczy:

Potrafi gościu, budowac napięcie swymi `zacięciami` :spiewa:
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: epsztajnek »

bartosz pisze:Z całym szacunkiem ale nie. Nie jestem w stanie zaakcepować. człowieka który nie nest w stanie zrozumiec świata. Nie godzę się na to.
A tak wogóle, to o co chodzi :?: :wariat:
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartosz »

epsztajnek pisze:
bartosz pisze:Z całym szacunkiem ale nie. Nie jestem w stanie zaakcepować. człowieka który nie nest w stanie zrozumiec świata. Nie godzę się na to.
A tak wogóle, to o co chodzi :?: :wariat:
Jeżeli ktoś na antenie myli SLD z PSL i w ten sposób "można napisać, że obraża zaproszone osoby", to ja się na to nie godzę.

Zrzucam to na garb niefrasobliwości.
;-)
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartosz »

Podbije bo nie widzę edycji wpisu.
Ten facet nie ma swojego stylu jaki ma Dżaro ;) i Jakub Porada. Taka jest prawda, że M.Ż. próbuje ich naśladować i kompletnie mu to nie wychodzi.
;-)
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Efcia »

A ja uważam, że Marcin Żebrowski jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak Kuźniar czy Porada. Bardzo lubię oglądać Poranki z Panem marcinem. Mam nadzieję, że będzie się pojawiał częściej 8). A pomyłki to rzecz ludzka
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartosz »

Efcia pisze:A ja uważam, że Marcin Żebrowski jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak Kuźniar czy Porada. Bardzo lubię oglądać Poranki z Panem marcinem. Mam nadzieję, że będzie się pojawiał częściej 8). A pomyłki to rzecz ludzka
Dobra niech Ci będzie.
....ale ja wtedy oglądam Polsat News..... :P
;-)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fabian »

Cytuję z innego wątku, ale rzecz dotyczy Marcina.
sylwiagfan pisze:Z reszta czy to nie on narazil sie Asce z Siemiatycz?
Nie wiem jak było z Aśką z Siemiatycz, ale poważnie obraził widza zamieszkałego w Dubaju, który pozdrowił stamtąd załączając odpowiednie fotografie. Zresztą wcześniej nadesłał już takie coś kiedy Poranek prowadził Jarek i ten odebrał to należycie. Marcin dostawszy na wizję dwa podobne, zrobione z inwencją zdjęcia powiedział, że widz pewnie pisze z Bydgoszczy a zdjęcia są zaczerpnięte z Internetu. :? :ech:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: bartek09 »

Marcin po raz kolejny został przedstawiony w "Szkle kontaktowym" jako Michał Żebrowski. :? Grzegorz Markowski przynajmniej się później poprawił, ale G. Miecugow pewnie do tej pory nie wie, że się pomylił. Ile czasu jeszcze potrzebują, żeby nauczyć się jego imienia?
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: ziom »

Pomyłka Miecugowa tym bardziej dziwi ponieważ on jest zastępca szefa TVN24 A. Pieczyńskiego i odpowiada za program weekendowy stacji w której często Marcin się pojawia. Pora by nauczył się że mamy dwóch Żebrowskich.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości