TVN Warszawa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Media2.pl pisaÂły juÂż o tym w wigiliĂŞ.
>>>ArtykuÂł<<<
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie chodzi tu zapewne o kilkanaœcie kana³ów, a kilka w najwiêkszych polskich miastach/regionach. Jednak na dzieù dzisiejszy s¹ to daleko id¹ce plany :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 25 gru 2007, 20:01 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten niszowy serwis zapomniaÂł dodaĂŚ, Âże korzysta z informacji "Gazety prawnej" lub Media 2.

W "Gazecie prawnej" ukazaÂły siĂŞ fragmenty rozmowy z Piotrem Walterem, caÂły artykuÂł :arrow: http://www.gazetaprawna.pl/?action=show ... .5.0.1.htm
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

Media2.pl pisze:Warszawiacy mogÂą spaĂŚ spokojnie. JuÂż wiadomo, Âże na pewno w tym roku doczekajÂą siĂŞ kolejnego loklanego kanaÂłu telewizyjnego - TVN Warszawa. PodjĂŞto ostatecznÂą decyzjĂŞ w tej sprawie.

Rzecznik prasowy Grupy TVN poinformowaÂł, Âże podjĂŞto ostatecznÂą decyzje, iÂż informacyjny kanaÂł TVN Warszawa ruszy w czwartym kwartale 2008 roku i bĂŞdzie to jedyny kanaÂł z rodziny TVN, ktĂłry wystartuje w tym roku.
Jak widaĂŚ kanaÂł ma zostaĂŚ uruchomiony.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wiadomo o tym od bardzo, bardzo dawna. Serwis tvnfakty.pl juÂż kilka miesiĂŞcy temu informowaÂł o pierwszych testach. JeÂśli ktoÂś ma n-kĂŞ moÂże sobie zobaczyĂŚ, Âże teraz juÂż nic tam nie ma.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: TVN Stolica

Post autor: tob »

to powoli zaczynają pewnie zbierać ekipię do nowego kanału.
Kilku osób z TVP Warszawa od jakiegoś czasu już nie ma na antenie, ciekawie się robi. W końcu rynek warszawskich tv zacznie rywalizować, co z pewnościa wyjdzie na plus dla widzów.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Stolica

Post autor: pop »

tob pisze:to powoli zaczynają pewnie zbierać ekipię do nowego kanału.
Zapewne tak, na razie znamy szefową zespołu informacyjnego - Patrycja Redo. Sądzę, że wielu dziennikarzy będzie z TVN24.
tob pisze:W końcu rynek warszawskich tv zacznie rywalizować, co z pewnościa wyjdzie na plus dla widzów.
Mam nadzieję, że w TVN Warszawa pojawi się Joanna Szelągowska, która obecnie jest główną twarzą "Kuriera Warszawskiego" i prowadzi kilka innych programów, m.in. "Kontrowersje". To świetnia dziennikarka, która doskonale porusza się w warszawskich tematach i przeprowadza bardzo dobre wywiady. Zamieszczam zdjęcie dla tych, którzy nie wiedzą o kogo chodzi ;) :
Obrazek

To jeszcze kilka informacji o TVN Warszawa, które pojawiły się do tej pory:
Szef kanału: Maciej Maciejowski
Szefowa zespołu: Patrycja Redo
Start telewizji: IV kwartał br.
Dostęp: n, UPC i warszawskie kablówki
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: TVN Stolica

Post autor: tob »

popieram.
To zdecydowanie świetna dziennikarka, doświadczona, wrażliwa i profesjonalna jednocześnie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Stolica

Post autor: epsztajnek »

mam nadzieję, że w TVN Warszawa pojawi się Joanna Szelągowska, która obecnie jest główną twarzą "Kuriera Warszawskiego" i prowadzi kilka innych programów, m.in. "Kontrowersje". To świetnia dziennikarka, która doskonale porusza się w warszawskich tematach i przeprowadza bardzo dobre wywiady
No proszę, jak to miło wiedzieć, że mamy wspólne sympatie poza GrupąTVN :D :brawa:
A co sądzisz o Jolancie Erol :?:
Dostęp: n, UPC i warszawskie kablówki
Mam nadzieję, że Aster City również. W przeszłości bywały tarcia między Asterem a TVN co skutkowało czasowym ( czytaj półrocznym ) wyłączeniem TVN Style i TVN Turbo :( Na szczęście to przeszłość.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Stolica

Post autor: pop »

epsztajnek pisze:A co sądzisz o Jolancie Erol :?:
Obrazek
Również jest bardzo dobra; ma fajny głos. Dużo lepiej wygląda w długich włosach niż w krótkich, które miała jeszcze jakiś czas temu. :D Ale to chyba mało prawdopodobne, by zaraz na starcie do TVN Warszawa dołączyli najlepsi dziennikarze TVP Info Warszawa. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Stolica

Post autor: epsztajnek »

Ale to chyba mało prawdopodobne, by zaraz na starcie do TVN Warszawa dołączyli najlepsi dziennikarze TVP Info Warszawa. :roll:
Oczywista prawda. Tylko tak sobie "gdybamy" ;)
P.S. Wkleiłeś zdjęcie Miłki Skalskiej ( mojej trzeciej - po Jolancie Erol i Joannie Szelągowskiej wielkiej sympatii z TVP Warszawa ) :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Stolica

Post autor: pop »

O, fakt, pomyliłem się. :D

Dużo masz tych sympatii... :spiewa: Moje można policzyć na palcach jednej ręki. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: TVN Stolica

Post autor: maxxx »

A tak poza tematem.Nie sądzicie,że Joanna Szelągowska ma coś z K.Kolendy-Zaleskiej :rozglada: Pomijajac włosy,ale tak ogólnie.Nie znam jej-jedynie ta fotka powyższa :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Stolica

Post autor: pop »

Hmm... Żakiecik? :lol2:

Nie, nie zauważyłem, żeby miała coś akurat z K. Kolendy-Zaleskiej. :uhh: Jeśli już to może Jolanta Wiśniewska z TVN CNBC Biznes. :> :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: TVN Stolica

Post autor: maxxx »

No wiem,że skiej :lol2: A dobra już nic nie mówie :spiewa: To zaraz wyjdzie,że J.Wiśniewska jest do wszystkich podobna :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości